bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dziwię się jak pod prysznicem doznał kontuzji Christensen. Jak gra to nad wyraz dobrze ale chyba jest zbudowany z papieru.
0
Karaś to ma fuksa , że doznał kontuzji i ostatecznie nie zawalczył z AJ. Przecież to mogła być masakra na miarę Pudzian-Najman. Że ktoś w ogóle wymyślił taki pojedynek.
0
"rzeczywistości ciągłej sprzedaży. Gdzie "być" przestaje cokolwiek znaczyć."
Dziś te słowa Myslovitz wybitne pasują do otaczającego nas świata. Wszystko jest na sprzedaż.
0
Papszun wydaje się być takim gościem mającym pieczątkę jakości. Zobaczmy jak to wyjdzie.
4
@mordini123 jedna z najbardziej ikonicznych bramek z el clasico
0
@derus 942 zł dokładnie
1
@juarez Raczej kiepsko strzelasz. Mówię o twardych liczbach które można znaleźć w necie.
0
@gaucho104 Trochę gadasz głupoty bo największy problem z alkoholizmem mamy teraz. Pijemy na głowę 2/3 razy tyle czystego alko co za komuny. Na czym opierasz zdanie,że 30 lat temu było najgorzej? Bo tak Ci się wydaje?
1
@Chada Są te tacy jak jak, ja którym te trunki zabrały rodziców i zmarnowały dzieciństwo. Pozdrawiam.
27
@Ojciec5tkidzieci Wiadomo, chorym i pijanym łatwiej się rządzi.
2
@Norkusik razem z @Comentateiro 299
0
@FcPortoFan1999 Nie sądzę, dobrze pamiętam jak Pudzian to napędzał. Ludzie co nigdy nie słyszeli o MMA zaczęli regularnie oglądać.
1
Kawulski z zarzutami do Pudziana, że wiele razy szedł on Tylko po hajs. Chłop zapomniał chyba, że gdyby nie Pudzian i "ależ afera" z Najmanem to do dziś by mało kto znał KSW.
2
Pamiętam jak przez kilka rund Pucharu Króla Real czy Barcelona wystawiali 3 skład a dziś jadą do 3-ligowca napakowani jak autobus do Lichenia. To wiele mówi o dyspozycji obu zespołów.
1
@AmigoBlancos A jak człowieka spotyka szczęście to dzięki Bogu ? Wtedy jest dobry ? Myślę, że Bóg nie ingeruję w życie na ziemi.
12
Praktycznie każdy się męczy na tego typu pucharowych wyjazdach. Dla mnie zero zaskoczenia byle to przepchnąć.
0
Assassin's Creed Origins to naprawdę ostatni bardzo dobry Asasyn? Do kupienia teraz wersja Deluxe za 34 zł na PSSTORE i się zastanawiam czy warto spróbować.
1
@Zelazny_Mike Wszyscy już zapomnieli jak całe rodziny żyły w Polsce w jednym pokoju na 15 M2 bez łazienki.
1
W studio Canal Plus klasyka, Real przegrywa ale to City miało same problemy.
1
Ja bym się cieszył na powrót Zidana. To przecież gość co może grać tylko samograjem. On z tym składem nic nie osiągnie.
0
@vangoor nie kupuj alkoholu, proszę Cię.
2
Niesamowite jak w Realu i Barcelonie szybko potrafią rezygnować z trenerów i robić potężne afery zaledwie po kilku porażkach. Nie dziwię się, że trenerzy rezygnują tutaj sami z pracy po kilku latach.
1
@Faro Nam kiedyś z pracy zorganizowali i opłacili wyjazd na ich koncert do Gdańska, jakieś 3 lata temu. Niestety akurat musiałem udać się do szpitala i nic z tego.
1
NFZ lekko zipie jak to mówią. Pytanie na kogo brakuje pieniędzy, na lekarzy czy pacjentów? Bo jeszcze nie słyszałem by jakiś lekarz narzekał na pracodawcę swego a i limit 45k miesięcznie ich nie interesuje .
1
Wiodący, że Flick w końcu odżył trochę.
0
Ferran pokazuje, że wchodzenie na 15-20 minut to jego max i tak jest najkorzystniejszej dla niego i Barcelony.
0
@Messiah10Jednak płynność jest lepsza i zero spadków FPS choćby w Saint Denis gdzie na PS4 było kiepsko.
0
@VegetaPolska tak jak napisałem, port z PS4 na PS5.
3
Grający w starą już grę Red Dead Redemption 2 i to tylko port z PS4 na PS5 człowiek co chwilę przeciera oczy ze zdumienia jak to wygląda rewelacyjnie. Naprawdę się zastanawiam gdzie jest sufit i limit Rockstar Games.
1
@Eklerek Diesel tańszy o złotówkę niż w Poznaniu.