bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@partymaker Powiem tak, z dystansem podchodził bym do autora tej książki.
0
@Arden Pierdolenie tam, Martin powinien wjechać w żywopłot Dumfiresem i byłoby po zawodach.
0
@Toretto Rozumiem ale kto im zapłacił to wszystko? Moim zdaniem wynika, że NFZ.
0
@Toretto Publiczny szpital.
"Przykładem mogą być wynagrodzenia lekarzy z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, gdzie czterech medyków otrzymywało za swoją pracę ponad 250 tys. zł brutto miesięcznie – podała kaliska Gazeta Wyborcza. To specjaliści neurochirurgii, kardiologii i ginekologii. Ich zarobki wynikają z połączenia umów o pracę, umów cywilnoprawnych oraz pełnionych dyżurów."
0
"Taryfikacji wskazują, że ponad 430 lekarzy w Polsce zarabia między 100 a 300 tys. zł miesięcznie, a blisko 670 może liczyć na dochody między 80 a 100 tys. zł. Najczęściej są to lekarze ze specjalizacją, pracujący na kontraktach. Natomiast mediana zarobków w tej grupie wynosi 24,6 tys. zł. Z kolei ci, którzy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę zarabiają średnio ok. 21,5 tys. zł, a maksymalna pensja wynosi tu 90 tys. zł."
Rozumiem, że ten wielki kryzys w Służbie Zdrowia to nie dotyczy pracowników ?
0
@macio_944 a co już są w półfinale?
0
Narciarze biją Włochów w nogę, na litość boską.
2
@TR3YWAY udaje niedostępną a mimo to Cię nie zaprosiła, niedobrze
21
Jan Urban w niesamowity sposób mentalnie odmienił te ekipę. Widać, że chłopaki chcą grać i da się to oglądać. Grać jak równy z równym z Holandią to jak na nas duży wyczyn.
0
@messi564 bilans czyli my wchodzimy
Edit patrzę na tabelę i jednak bilans, bez sensu
0
Witam, może ktoś tutaj miał ostatnio doczynienia z robieniem kuchni u stolarza i mi podpowie. Czy cena w dużym mieście 39k za dość sporą kuchnie i 3 nieduże szafy jest dość OK ?
2
@Eklerek Pierwsze słyszę.
3
@Deviler No wątpię bo niby co z nim zrobią?
0
Już niedługo. " Ten cały Staszewski narobił mi tylko mnóstwo smordu i gówna."
Cytując klasyka literatury.
0
@priest9999 Z rodziców tak bo np. w jakiś sposób na to zasłużyli.
0
Szczerze podziwiam wielkich patriotów co chodzą na tę marsze i są niezwykle dumni z swojej narodowości. Jestem ciekaw z czego to wynika, przecież to kompletny przypadek w jakim kraju się urodzimy.
1
@Laminedependencia Oczywiście, że Lewy byłby lepszy tylko jeśli przedłuża z nim kontrakt to chyba i tak musi on być na jakimś tam dość wysokim poziomie bo chyba nie mogą mu obniżyć jakoś drastycznie względem tego co ma - zasady La Liga. Więc w takiej sytuacji nie ma kasy dla innego TOP napastnika.
0
Wyjaśni mi ktoś tę sytuację Messiego po odejściu z PSG, czy wtedy była możliwość podpisania Messiego z niską pensją? Czy i tak byliśmy blokowani ? Bo Leo teraz gada o jakimś marzeniu powrotu na CN a jak dobrze kojarzę to wtedy była taka szansa ale wybrał pieniądze w USA.
2
Historia last dance Messiego przypomina mi tę z konferencją Verattiego.
3
Lewy mało co gra a ma 7 goli, więcej tylko Mbappe. Robert to naprawdę wybitna postać i uważam, że jeśli mamy coś wygrać to tylko z nim w najlepszej formie.
1
@Eto'o9 R10 No spoko akurat uważam, że Szyc i Adamczyk to TOP, wystarczy zobaczyć Warszawiankę czy Prostą Sprawę ale szanuje twoje zdanie. Z Karolakiem się zgadzam ale nie kojarzę by grał w czymś innym niż Rodzinka.pl jeśli chodzi o seriale.
3
Kurcze ale ten Heweliusz jest rewelacyjny. Uwielbiam takie typowo ciężki polski klimat w serialach. Co jak co to takie produkcje nam wychodzą.
3
@michal26 spokojnie zaraz przegra 6 razy
0
Lewy jako rezerwowy nawet mając 40 lat da nam więcej niż Ferran.
1
Stary Yamala ma 35 lat a Yamalek zaraz 18. Kurde, to naprawdę dziwne mieć tak młodego ojca.
0
Gdyby Cristiano Ronaldo osiągnął takie same wyniki ale nie będąc piłkarzem Realu i Barcelony oczywiście też nie. Też byłby tak popularny i lubiany ? Moim zdaniem zdecydowanie Nie.
0
Rozumiem, że 22.11 gramy z Bilbao na CN i wchodzi 45 k ludzi ?
0
Wydawało się, że Balde będzie w końcu naprawdę dającym dużo z przodu obrońca tym czasem chłop się kompletnie wykoleił w tym sezonie. W ogóle patrząc na ostatnie 15 lat to Daniego mieliśmy z najwyższej półki na bokach obrony, to trochę mało.
0
@GeneralXavi Jak większość naszych transferów w ostatnich latach. Im gorsza sytuacja finansowa tym więcej dziwnych transferów.
0
@Dari0G Trochę wkurwiony był ;)