bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Generalnie z tymi psami to teraz przerąbane. Co nie pójdę pobiegać obojętnie której godzinie to wszędzie psy ludzie wyprowadzają. Mimo, że na smyczach to często warczą, rzucają się, nie wiem nigdy jak się zachowa. Kagańców oczywiście nigdy nie mają a jak zwrócisz uwagę to jeszcze twoja wina , że biegasz.
7
Klasyk bez Lewego to jak mokrą ścierką przez mordę dostać. Abstrahując od jego formy to wciąż wielki piłkarz na wielkie mecze.
3
Kurevsko nedobre novinky, tak właśnie wyglądają gdyby ktoś się zastanawiał.
0
@insp1re w sposób oficjalny mówisz, że nie widzisz odpowiedniego kandydata
3
Z Jankiem Urbanem już nie przegrany nigdy.
0
@Bykunn Jak znalazłem opis suszarki z pompą ciepła firmy Miele to napisane jest 100 cykli prania za 120 zł, takie zużycie prądu.
0
@messi564 A rachunki za prąd wzrosły bardzo po zakupie ?
0
Cześć, mam pytanie odnośnie osób które mają suszarki do ubrań. Czy takie porządne sprzęty z górnej półki dają gwarancję dobrego suszenia bez zniszczenia ubrania ? Ile takiego prania wejdzie do szuarki ? Czy pranie z pełnej pralka 8 kg wchodzi do takiej suszarki czy to trzeba tam jakoś rozwieszać? Dużo to bierze prądu jeśli ma pompę ciepła? Czy generalnie polecacie w 100 % ? Mam na myśli naprawdę dobre suszarki a nie jakieś tam byle co za parę złotych.
0
@MirusAmisz Jak widać opinia " Zrobi furorę" oznacza czas przyszły. Autor uważał, że zachwyci a jak zobaczył to się przekonał, że nie zachwycił. To moja interpretacja, pozdrawiam.
0
@maroon niestety raczej nie
0
Witam,kojarzy ktoś tytuł takiego serialu western gdzieś koło 2000 roku, wydaje mi się, że mógł być to trochę taki western familijny, byli tam młodzi chłopcy, chyba jakieś pies, mieli takie niebieskie kowbojskie apaszki. Za dzieciaka bardzo to lubiłem oglądać i chciałbym poznać tytuł. Myślę, że ma TVP to było puszczane.
0
@MesQueUnClub_87 Ogrywałem 1 Tomb Raidera po tym wznowieniu serii i był świetny no ale Nathan to inna liga. Jak Indiana stanieje to też spróbuję.
2
Wczoraj udało mi się zakupić na promocji Uncharted Kolekcja Dziedzictwo złodziei, 4 część+ dodatek w ulepszonej wersji na PS5. Czas wrócić i przypomnieć sobię te genialną część którą ostatnio ogrywałem na premierę, chyba w 2016 roku. W ogóle seria Uncharted to moje ulubione gry.
0
@clyde W nowego w Wiedźmina rozumiem?
1
Wojtek jest dobrym bramkarzem, dajcie se spokój z tym bramkarzem, mamy inne problemy.
0
@draxidox obczaj se grupy na Fejsie typu żałuję, że mam dziecko itp. tysiące postów nie wiem czy to żart czy nie.
2
@Eto'o9 R10 jak ściągnął Pedriego to z PSG wyglądaliśmy jak kasztany już kompletnie.
0
Lewandowski,który ostatni sezon zagrał naprawdę świetnie, na swój wiek nawet wybitnie dziś wygląda gorzej niż wóz z węglem. Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że Flick gdzieś tam ich fizycznie nie dojechał. Liczę, że to zaplanowany słabszy start i forma przyjdzie w odpowiednim momencie. Historycznie patrząc to raczej zawszę od początku byliśmy w gazie, tym razem jest inaczej.
0
Silient Hill 2 Remake od 21 października w PS Plus Extra. Mocny miesiąc u niebieskich, najpierw The last of US 2 Remastered, Alan Wake 2 i teraz Silient Hill 2.
26
Chciałbym wrócić do czasów gdzie gry komputerowe mnie cieszyły. Dziś jest sprzęt, są gry a po całym dniu, człowiek już o 21 nie ma ochoty na nic. Dobranoc.
1
@Eklerek wygląda na tym zdjęciu jakby miał 2 metry
1
@blakkudium tak, byłem mikrofonem
0
Problem jest też taki , że w pomocy wyglądamy tak jakbyśmy grali w 2 nie w 3. No generalnie nie sądziłem, że to powiem ale posypaliśmy się w każdej formacji. Do momentu aż w pełnej dyspozycji nie wrócą Balde,Rafa i Yamal to chyba nie ma co liczyć na cuda.
0
@korni20 Plan jest taki, że wszyscy gotowi oprócz Gaviego, co pewnie w tym sezonie nie zagra w ogóle.
1
W ogóle te karne to jest niesamowite, każdy kto miał okazję kopać doskonale wie jak duża jest bramka a jak blisko to 11 metrów. Niesamowite jak presja niszczy najlepszych piłkarzy.
0
@szela1899 w tamtym czasie nawet fabregas się nie przebił w pomocy Barcy
5
No i niestety Wojtek przegrywa swojypierwszy mecz w La Liga, oczywiście popełnił błąd przy 4 golu ale absolutnie nie rozumiem jazdy po nim. Wszystko mu ładowali z 5 metrów do pustaka,. zaliczył kilka bardzo ważnych interwencji.
0
@RosjaninBut Tylko my za bardzo nie jedziemy na nim bo jak kojarzę to Yamal w tym sezonie chyba jeszcze nie był gotowy na 100 %, ciągle jakieś kłopoty.
0
@Ghandi Lewy i tak mam zajebistą skuteczność z karnych.
0
Nie chcę tutaj wróżyć już w październiku bo duży kryzys mieliśmy w pierwszym sezonie w listopadzie/grudniu ale jestem po stronie opinii, że poprzedni sezon to był taki typowy efekt nowej miotły i po prostu wszystko nam zagrało. Chciałbym się mylić ale patrząc na to jak wyglądamy na boisku to naprawdę ciężko mi uwierzyć w jakieś przebudzenie. Na papierze wszystko wygląda ciekawie z wychodzimy na taką Sevillę i gramy najgorsze 45 minut w erze Flicka. Czy to efekt mocnego treningu fizycznego, który przyniesie efekt w najważniejszych momentach? Bardzo bym chciał.