bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli miałbym wybrać jedną osobę której ufam w tej zabałaganionej Barcelonie to na pewno będzie to Flick.
5
@Rastafarnianin Przecież to samo było z Interem i gdyby nie niesamowity Sommer to Yamal by te ekipę na plecach sam zaniósł do finału, niesamowity zagrał rewanż na Giuseppe Meazza.
0
@WiecekFCB Mamy ciągłe kontuzję w pomocy i ataku. Nawet miesiąca nie zagraliśmy w pełnym składzie.
9
Osobiście jestem niezwykle spokojny o Barcelonę Flicka. Wrócą kontuzjowani, forma fizyczna się poprawi i czuję w kościach, że tym razem to po nowym roku odpalimy a nie jak zawszę w Październiku.
0
@damian16161212 Moim zdaniem to kiepskich obrońców jak postawisz nisko to też będą puszczać. Nasza nadzieja to w pełni formy pomoc i atak aby strzelić więcej niż stracimy.
0
@damian16161212 Jedno jest pewne, Aspas coś ustrzeli.
1
@Nazio_87 człowiek sukcesu
2
@Filipem ryba po grecku i barszcz z uszkami
0
Pełno plotek o znów przesunięciu premiery GTA6. Ciekawe gdzie jest ta granica między zaufaniem do Rockstar i cierpliwym czekaniem a już wkurwieniem graczy. Osobiście uważam, że jeśli nie wyjdzie w 2026 w ogóle to bardzo bardzo kiepsko.
1
@RosjaninBut Z Realem zagubiony na równi z Ferranem. Bądźmy szczery, obaj nie są na poziomie Ligi Mistrzów.
1
Real jak już gra z Liverpoolem to akurat gdy mają najgorszą formę od wielu miesięcy. Znów będzie Wielki Real.
1
Że ten Gikiewicz miał jakieś kiedyś aspirację by grać w kadrze to naprawdę dajcie spokój ludzie.
1
Myślę, że poprzedni niesamowity sezon Yamala trochę przykrył wszystkie nasze braki. Wystarczy przypomnieć sobie dwumecz z Interem i to ile nam stwarzał zagrożenia sam Yamal, on praktycznie sam ciągnął to wszystko do porzodu. Moim zdaniem nasz główny deficyt do w słabej formie boki obrony. Od wielu lat Ci co wygrywają LM mają bardzo często niezłych wariatów na bokach obrony i dzięki nim robią wiatraki z przeciwników.
1
@spiderman1899 Możesz podziwiać Dembele.
0
@Martwy spokojnie, do końca roku nowy trailer z wrześniowa datą premiery ;)
1
Patrząc na naszych asów z ataku i możliwości operacyjno-transferowe to jeszcze będą prosić Lewego by został dwa lata.
1
@Toretto Może i utracił ale Real bez Viniciusa to nie da rady i myślę, że takie są fakty.
0
@mrboom Tylko to było klepanie po obwodzie na życzenie Realu.
9
@norbi77 każdy to widział, sędzia się zesrał bo nie chciał kolejnego gola anulować. Co boli najbardziej, że w erze VARu wciąż przechodzą takie wałki i to nie pierwszy raz.
1
Fermin najlepszy na boisku w Klasyku, kto by kiedyś o tym pomyślał. Jedyny facet, który miał jakiś pomysł, wizję a nie klepanie po dupie.
1
@Salchent co by nie mówić Roberto był piłkarzem bardziej ofensywnym, on chyba zaczynał w pomocy.
0
Real wyszedł w końcu taki, że prędzej by się zesrali w majty niż przegrali ten klasyk. My za to sobie klepaliśmy i rozgrywaliśmy w takim tempie jakbyśmy wierzyli,że jakaś siła wyższa da nam zwycięstwo w doliczonym czasie gry.
0
Yamal gadał swoje przed meczem i zebrał za to karę. Kto sieję wiatr zbiera burzę i myślę, że nikogo zachowanie piłkarzy Realu dziwić nie może. Mnie za to dziwi jaki przestraszony był Yamal na boisku .
0
Zagraliśmy gówno i nie zasłużyliśmy na nic no ale nie oszukujmy sie aktualnie personalnie leżymy i na więcej nas nie stać. No a gol po ewidentnym faulu na Cubarsim. Nic nam nie sprzyjało dziś.
0
Prędzej zostanę księdzem niż Real dziś 3 punkty zdobędzie.
1
@macio_944 i kiedy to ulepszenie na PS5 ?
2
Wiem, że Cubarsi kiepski ma ten sezon ale kompletnie nie rozumiem wpychania tutaj na siłę Araujo. Spoko, strzelił ostatnio gola ale czy pamiętasz tacie poprzedni jego fatalny występ z Sevilla ? Obojętnie jaki składem wyjdziemy to w obronie będą kłopoty prawdopodobnie.
0
Oby Yamal ich dziś ładnie urządził, będzie boleć dwa razy bardziej.
7
Dobrze jest jest mieć małe dziecko, wtedy zmiana czasu Cię nie obchodzi, śpisz zawszę tak samo mało.
3
Lance do boju, szable w dłoń, Madrycioka goń, goń, goń!