bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Yamal ich dziś ładnie urządził, będzie boleć dwa razy bardziej.
7
Dobrze jest jest mieć małe dziecko, wtedy zmiana czasu Cię nie obchodzi, śpisz zawszę tak samo mało.
3
Lance do boju, szable w dłoń, Madrycioka goń, goń, goń!
0
@Derpowsky nie zauważyłem problemu nigdy z C+.
2
@pt9 legancki fiolet
2
Nie ma Rafy, nie ma Lewego i Yamal też w formie nie optymalnej. Naprawdę boję się w tym momencie i o przód i o tył. Jeśli pomoc nie będzie gonić Realu to po ptokach.
5
Przez takie występy jak wczoraj Lecha nigdy ekstraklasy ani samego Lecha nie będę traktować poważnie. Dużo kasy, stadiony po 40 k a jadą gdzieś w pizdu i dostają oklep. Fajnie, że w jakiś tam rankingach nie jesteśmy ostatni ale jakoś mnie to nie przekonuje.
1
Real jak to Real w sumie wygląda tak samo jak zawszę. Bardziej nurtuje mnie pytanie ile my jesteśmy w stanie dać dobrej piłki w niedzielę. Liczę, że Flick wygra doświadczeniem i umiejętnościami nad Alonso.
1
@esem91 a Juve nie odbija Realu ? Daj spokój, podjedziemy na SB i zrobimy swoje, jak prawie zawsze.
5
Juve robi eksperymenty z trenerami, Motta teraz jakiś Tudor. Na litość boską, we Włoszech to trzeba stawiać na Allegriego i tyle, zawszę wyniki będą.
28
@juarez no nie kurwa, bardzo miłe były. Ciekawe czy ty w tej sytuacji byś nie spanikował a co dopiero dziecko.
0
Desire Doue ale to jest fajny piłkarz. Oby nasz Yamal też tak się rozwijał i utrzymywał poziom.
4
@Eklerek dobrze, że do Realu nie poszedł.
0
@reloaded Tylko większość meczy gdzie jest jeden mecz to najlepsi grają z kelnerami, więc kto by to oglądał.
0
@barcanawieki nie wyłożymy 30 mln, może będzie jakaś zabawa w kolejne wypożyczenia itp.
9
@Roobo jak wiele produktów, podnoszą cenę a dodatkowo zmniejszają gramaturę. Kawa z 500g na 400. Czekam aż ludzie zaczną kupować tylko to co naprawdę niezbędne i skończy się dojenie a wielu tego typu zachłannych firm padnie na mordę.
2
@MessiForeverTheBest Żyje i jest w wieku @Comentateiro
0
Robert Więckiewicz, jaki to jest zajebisty i autentyczny autor.
PS. Polecam wszystkim serial Minuta Ciszy.
0
Na klasyk wróci Arnold lub Carvalaj? Real ma takie drewno w pomocy, że musimy ich wypunktować.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Generalnie dawno nie było klasyku gdzie obie ekipy były w gazie no ale każdy mecz to widowisko bez wyjątków.
0
@Konradowskyy wstawanie nigdy nie jest przyjemne.
0
No to co, pozostaje nam w tej paralitycznej formie i tak dać lekcję Realowi co ich najbardziej zaboli. Obawy mam największe ze strony Yamala. Jesteśmy w takiej sytuacji, że tylko dzięki jego błyskowi jesteśmy w stanie wygrać wielkie mecze no a chłopak ewidentnie głowę ma gdzieś indziej w tym sezonie.
2
@Sysia11 Chłop został sprzedany przez Real czy w jakiś łatwy i tani sposób mogą go sprowadzić spowrotem ? Co jak co ale martwi mnie ten gość.
0
United to jest taka dziwna ekipa. Grają gnój od kilku lat a jak przychodzą mecze z czołówką to nagle z dupy potrafią zdobyć 3 punkty.
0
@Bernard777 W ogóle on coś strzelił w tej PL ? Bo taki miał być killer o coś cicho o nim
0
Ogólnie to gramy naprawdę straszny ze rzepak, nie wiem kiedy ostatnio w takiej formie podchodziliśmy do klasyku i to na SB. Będę po prostu zaskoczony jak sięgniemy po 3 punkty bo ale Real to też taka niepewna ekipa.
1
Ale Mbappe będzie wjeżdżał albo padnie rekord szalonych albo goli.
0
@draxidox Najlepszy mundial w historii
4
@Deviler 70 koła z salonu ? To chyba jakaś Fabia 1.0 o ile to możliwe.
1
Po ostatnich wydarzeniach w Barcelonie, przemyślałem sobie to wszystko i powiem tak, Będzie Ciężko.