bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Gavim trwa narracja wielkiego zaskoczenia długością przerwy. Czy mimo konieczności operacji miała przerwa być krótsza ? Czy podczas zabiegu powstały jakieś dodatkowe kłopoty i przerwa nieoczekiwanie wyniesie 5 miesięcy ? Jedyne co wiem to, że zachowawczo miał się leczyć 5 tygodni.
0
@partymaker Patrząc na tabelę to Atletico gra już w 7 kolejce o życie.
1
Gramy bardzo przeciętnie ale trzymamy się Realu. Oby to był plan aby najwyższą forma przyszła w najważniejszych momentach.
1
@Pablozeusz Na pewno ktoś zrezygnuje a to już coś.
0
Wszystko wygląda na to, że od połowy 2026 roku nocna cisza alkoholowa w całym mieście Warszawa. Oby reszta kraju wzięła przykład i się to wszystko ruszyło w dobrym kierunku.
1
@MesQueUnClub_87 Oczywiście Alan Wake 2. Coś mi słownik pomieszał.
0
The last of US 2 Remastered w Ps Plus podstawowym a Alan Wale w Ps Plus extra. W październiku nie będę się nudził.
2
@fart Kuurde, 20 lat aż trzeba pić. Kto ma do tego zdrowie.
1
@Bogan Pezet ma dobrą prasę ostatnio, muszę to przyznać.
2
@zadafcb czuję w sumie 1 gola w tych hitach
6
@Safrani Zero minusów. Alkohol jest najłatwiej dostępnym produktem w Polsce i trzeba to zmienić. Trudnej kupić świeże warzywa niż piwo.
0
Pompują tak Yamala, że jeśli on to wytrzyma to będę pod wrażeniem. Mam wrażenie, że mniej się mówiło o Cristiano i Messim gdy już zdobywali swojego pierwszego Golden Balla.
3
No proszę niedawno okazało się, że każdy może zostać prezydentem Polski a wczoraj dowiedzieliśmy się, że każdy może otrzymać złotą piłkę.
1
Patrząc w kategorii faktycznie piłkarsko najlepszy piłkarz na świecie, to Yamal się zgadza. Nikt nie robi takiej różnicy i kropka.
1
Czuję w prawym łokciu, że Lamine dziś to bierze i dupy pękną.
1
@Filipppe pewnie koło 21
0
@AduŚ07 Jak masz dobrego neta to pograsz bez problemu, usługa działa bardzo dobrze tylko grę też musisz kupić np. na steam + abonament GeForce
2
Cieszę się, że mogłem oglądać całą karierę Ronaldo i Messiego a współczuję pokoleniu gdzie Dembele jest najlepszym piłkarzem na świecie.
0
Klasy się nie kupi apropos miliarda euro.
0
@TR3YWAY Apple watche trzeba ładować co 3 dni tak słyszałem.
0
@PaPo nie ma na pleju
1
@barcanawieki Ten Egipt raczej pewniak. Już pół roku temu były dość konkretne informacje a nawet spodziewano się prezentacji.
8
Xavi,Busqets i Iniesta razem trzymali Pedriego podczas kąpieli.
0
@esem91 Bez tych liczb to zauważyłem a wzrok mam słaby.
1
@Derean Gdyby grał w zeszłym sezonie więcej niż Araujo to być może byśmy mieli 3 tryplet.
0
@Popitek12 Tylko Casio cały czas na topie.
0
@macio_944 Piszesz "z Araujo na obronie" jak by to było chwilowe rozwiązanie.
0
Ale to chodzi. Dobrze, że 3 kawy dziś wypiłem.
0
Dobrze pamiętam, że Mourinho grając w eliminacjach LM niedawno śmiał się z Benfici, że zawszę z nimi wygrywał?
0
@July_6_BcN też jesteś sam z dwulatkiem?