bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Who_you_mam OLED coś z LG.
0
Alan Wake Remastered, dobre to będzie?
0
Mamy szczęście, że Martin nie wyleciał bo byśmy pewnie dostali lanie w stylu 5-1.
0
A Gavi to już trochę po kontuzji jest a mam wrażenie, że jedyne co robi to biega, niestety to nie ten sport.
0
@FcPortoFan1999 o 6 rano w niedzielę a Ty już piszesz o ekstraklasie, podziwiam.
0
Wczorajszy wynik mnie zaskoczył. Był to taki sam mecz jak z Realem S z tą różnicą, że jednak gole nam uznali i byłem pewny, że dowieziemy. Niesamowite jak po czerwonych kartkach mamy problemy by zagrać na czysto z tyłu nawet z taką Celtą. Jest kryzysik i takie są fakty. Zobaczymy jak Flick zareaguje.
0
A tak narzekaliscie na tego sędziego
0
@PIWOSZ89 chyba apatycznie
0
@masa11 że jak ?
0
@BulaKG A jakiś pies Ci to powiedział?
0
@FcPortoFan1999 Z ciekawości spojrzałem i to oczywiście musi być Juve w ten spektakl umoczone.
0
@BulaKG Znając Pepa to trzeba wydać 400 mln na obronę.
1
Lech jak tak gra całą rundę to raczej sięga po Mistrza. U nich nie ma stanu po środku albo świetna gra i mistrz albo kompromitacja.
1
@agaFCB Jak zostawiłaś u nich auto mo masz szczęście, że woda nie zaczęła lecieć z tych nawiewów.
0
@PatrykBarca Ta kanapka jest tylko stworzona dla Polski.
1
@korni20 Topka ostatnich 20 lat.
2
@stool Zdecydowanie Gej Ben.
0
@Deviler Żadne poważne gry nie będą działać w dobrej płynności i optymalnym klatkarzu w prawdziwym 4 k nawet na PRO. Zakup tej konsoli jest nie opłacalny bo za 2200 może taniej kupisz slima z napędem a już jest wiele opinii , że PRO oferuje bardzo niewielki skok jakościowy. Moim zdaniem to konsola dla osób dla których pieniądz się nie liczy, wtedy warto.
EDIT. Slim z napędem za 2074 zł na Amazon.pl
5
Muszę pochwalić tak zwanych Drogowców w Poznaniu. 5 rano a ulice przygotowane perfekcyjnie mimo których opadów śniegu i przymrozku -4 w nocy jechało się bardzo bezpiecznie. Pozdrawiam Drogowców ;)
4
@Popitek12 Odpalać 4 raz jednego wieczoru tryb incognito czy dać spokój.
2
"Tym razem arcymistrz polskiej fantasy cofa się do młodzieńczych lat Geralta, który stawia dopiero pierwsze kroki w wiedźmińskim fachu i musi sprostać licznym wyzwaniom. Uzbrojony w dwa runiczne miecze, zwalcza potwory, ratuje niewinne dziewice i pomaga nieszczęśliwym kochankom. Zawsze i wszędzie stara się przestrzegać niepisanego kodeksu, który przejął od swoich nauczycieli i mentorów. Jak to zwykle bywa, życie nie szczędzi mu rozczarowań – młodzieńczy idealizm raz po raz zderza się z rzeczywistością.
Opowieść trwa. Historia nie kończy się nigdy…"
Premiera nowego Wiedźmina i to już z tydzień, naprawdę zapowiada się ciekawie.
2
@mrboom Dzięki już wstawiam 10 litrowy garnek na małym ogniu by do rana była idealna woda ;)
0
@Tasde Kingdom niestety tylko na PC ma czeski a na PS5 alternatywą jest Niemiecki i na takim gram.
0
@Batys Ja miałem w tamtym roku z Auchan firmy autoland. 15 zł za butelkę i faktycznie odmrażał w sekundę.
1
@MesQueUnClub_87 Ok dzięki za odpowiedź, nie będę kombinować ;)
0
Panowie czy to prawda,że zimowy płyn do spryskiwaczy to praktycznie to samo co te odmrażacze do szyb ? Testował ktoś? Bo taniej kupić 5 litrów płynu i se przelać do jakiegoś dozownika niż 15 zł za 0,7 takie specjalnego środka.
1
Czy nie uważacie, że reklamy kredytów/banków przez bogatych celebrytów czy sportowców to trochę przypał ? Teraz mi Małysz wyskoczył ze szmatą w ręku, reklamujący pożyczkę wrazie zalania/awarii.
2
@aleksander7 Potrzebny trener z jajami bo Probierz chyba tylko takiego niegrzecznego chłopca potrafi udawać. Mocne i zdecydowane granie po pierwsze od "tyłu" nam jest potrzebne.
1
@Jakchcesz Z Cyberpunkiem to był inny problem. Wydali grę na PS4 i Xboxa one gdzie wtedy jeszcze były to właściwie podstawowe sprzęty do grania jeśli chodzi o konsole a po prostu grać się nie dało.
Do tego pamiętasz ten tekst od któregoś tam prezesa przed premierą - Gra działa zaskakująco dobrze na PS4?
1
@Tabaluga37 No to było pewne , że takie problemy będą. Te patche,opóźnianie premiery tak to musiało się skończyć.