0

@4drian0 Generalnie to uważasz, że naprawdę coś może być nie tak? Według wielu stworzyli genialną pierwszą część i nie sądzę po tych materiałach które otrzymaliśmy z dwójki aby mogli to popsuć.

3

@esem91 A dziecko zgłoszone rok wcześniej do żłobka publicznego nie dostanie się. Ale mamy za to zajebiste logo.

0

Od czasu kiedy zacząłem jeździć autem zastanawiam się jaka jest przyczyna , że np. w dwa dni trasa jest super przejezdna a czasami w tych samych godzinach ta samą trasa i są korki jak cholera. I to w środku tygodnia, nie w godzinach szczytu tak po prostu. Czy tak dużo ludzi pracuję zdalnie w jakieś dni ? Macie jakieś inne pomysły?

1

Panowie, którzy interesują się polityką. Proszę o nazwiska naszych kandydatów do europarlamentu, którzy są najbardziej anty eko/anty zielony nieład i mają szansę się dostać. Gdyż na takich kandydatów chciałbym oddać swój głos.

40

@Arden Wszystko na nic. Obojętnego kogo kupimy to Xavi tego nie udźwignie. Już praktycznie wymieniliśmy całą 11 w stosunku do tego co zastał Xavi i jest tylko gorzej.

0

@snupson Po prostu jest fatalny. Naprawdę myślisz, że Xavi w obecnej sytuacji rezygnował by z dobrego napadziora ? Zrobiliśmy jakiś brazylijski przekręt i tyle.

3

@Safrani Myslovitz. Utworów ulubionych w ich wykonaniu mam wiele ale zdecydowanie Długość dźwięków samotności to ikona.

1

Mimo wszystko aby ciągle kręcić się w okolicy 100 punktów w PL to naprawdę trzeba mieć jaja ze stali. Guardiola i jego ekipa ładnie potrafią wytrzymać trudy sezonu.

1

@dv7wisnia Moim zdaniem tamci galaktyczni to trochę byli już po przejściach zawodnicy.

9

Wszystko działacze robią doskonale. A co takiego robią? Pozwalają pracować fatalnym sędzia, brak Goal Line Technology. No naprawdę jest świetna praca.

14

Będą jajca jak Mbappe przyjdzie do Realu i zacznie się klątwa nie wygrania LM.

0

@barcelonaLM W PL być bardziej perfekcyjnym od City to naprawdę wyzwanie szalone.

1

Mam wrażenie, że Totki tak oddają te strzały byle gola nie zdobyć.

1

@Keson Myślę, że przesadzasz. Oczywiście widać jego rękę w klubach które prowadzi jednak statystyki w LM nie powalają.

3

@Kamiloza91 Z Barcą wyglądają całkiem solidnie.

0

@tomcias10 Dawno żaden piłkarz mnie tak nie zadziwił głupotą. Powinna być solidna suszarka od Pepa w szatni.

2

@tomcias10 Zachowanie koszmarne.

0

A co chodzi z tym Edersonem ? Doznał kontuzji czy nie ? Jeśli nie to dlaczego Pep go ściąga a jeśli doznał to czemu jest tak zdenerwowany?

2

@Messibestplayerintheworld Optymizm- Ależ mi tego brakowało. Teraz całe lato będzie panować optymizm.

0

@VeB 1899 Bo Guardiola nie musi mieć 1200 podań, nic więcej go nie interesuje.

1

@Kamilos84 Tak, lepszy bilans goli.

0

@jacobFCB taktyk

0

@Janas11224 Mimo wszystko będzie to pierwsze GTA bez głównego scenarzysty i reżysera, który był odpowiedzialny za poprzednie gry - Dan Hauser. Więc zobaczym.

0

@macio_944 Minęły dwie generacje konsol od premiery GTA V więc bez podniety ;)

0

@barteq To Laporta chyba musi być człowieka wielkiej wiary jak jego brzuch.

0

@Michael24 A ja mu uwierzę w każde słowo. Gdy mówi, że byliśmy lepsi od wszystkich to ja wierzę i koniec.

0

@macio_944 Nie będzie miał wyjścia i go zwolni ? Nie wierzę w to. Skoro zostawia go po takim sezonie to nie wiem czy może się wydarzyć taka katastrofa aby zasłużył na zwolnienie. Może tam jest jakaś wysoka klauzula w przypadku zwolnienia Xaviego o której nie wiemy ?

1

@macio_944 Niestety wydawca Take-Two robi sobie do tej pory jaja z graczy jeśli chodzi o remastery. GTA Trilogii - Kompletna klapą, Red Dead na PS4 i PS5 z tego co wiem duże kłopoty więc jeśli to nie będzie typowy remake zrobiony przez Rockstar to wiele bym nie oczekiwał.

1

@NeroTFP1 A potem piłkarze Girony pakują nam czwóreczke.

0

Aleksandra Gajewska. Nie jedną ustawę bym z nią podpisał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?