7

Dzisiejszy mecz pokaże czego możemy się spodziewać w Klasyku. Jeśli wygramy, zagramy porządny mecz to nie sądzę aby Real miał jakiekolwiek szanse.

1

Moim zdaniem i tak mamy mega kadrę na tak słaby Real. Myślę, że zdecyduje forma dnia

5

Real gra fatalnie do tego dochodzą kontuzje. Mam nadzieję, że nasi chłopcy pokażą jaja i nie będą mieli litości, wygrają pewnie 3-0. Jak znów będziemy robić jaja w obronie i skończy się jakimś 2-2 to chyba nie wytrzymie.

0

Jak Real weźmie Solariego to w styczniu będą szukać trzeciego trenera.

0

Panasonic ergofit. Mam je dwa lata, używane przy bieganiu, przy konsoli. Dużo przeszły i nadal grają idealnie. Bardzo polecam.

0

Co to za blondi na trybunach? :D
PS. Inter zasłużył, Milan kompletnie bez pomysłu. Środek pola drewniany jak Ivan Rakitic.

0

Inter mocno zmęczony przyjedzie do nas. Trzeba ich pokonać i praktycznie zapewnić sobie awans.

0

Pierwszy raz przeszedłem to 5 lat temu. Teraz na PS4 razy jeszcze Remastered i gra miażdży.

0

Czy 2 tysiące zł za jedno posiedzenie w miesiącu to mało?

12

Się spinacie o te wybory a chyba zapominacie, że każdy tylko startuje tam aby się dorobić. Jak samemu sobie nie zarobisz to żadna władza nic Ci nie da. Dobranoc.

0

Czemu marnuje, dlaczego tak uważasz?

1

Hajzer, Wesołowski, Wendzikowska i ogólnie masa różnych '' blogerów'' aktorów.

0

Ależ mnie irytują te wszystkie '' gwiazdy'' co dostały po klika par nowych New Balance i się teraz chwalą i reklamują wszędzie. Jakby nie było ich stać na te buty...

1

Mimo wszystko ostatnio nawet jak przyjeżdżają do nas w gorszej formie to mają dobry wynik. Ostatnie nasze zwycięstwo na CN to chyba w 2015.

0

Bardzo ciekawe jestem tego klasyka za tydzień. Jestem pełen obaw jak nasza drużyna w tak ważnym meczu będzie wstanie zagrać bez Leo. Wiem, że ostatni klasyk bez Messiego to 4-0 ale wtedy był Neymar. Coutinho, Suarez, Dembele tak to pewnie będzie wyglądać.

0

Moim zdaniem u Dembele jest ogromny problem z tym co on chce zrobić z piłką. Wygląda to tak, że on sam do końca nie wie jak ma strzelić czy gdzie podać. Nie raz fajnie wyjdzie mu drybling a potem jest strata albo słaby strzał. Martwi mnie On chciałbym szansę dla Malcoma.

1

Link do drugiej interwencji Stegena?

0

A skąd to wiesz, widziałeś jak gra? Ja też nie.

0

Zobacz na wynik.





0

Z z tym zjeżdżalnie składu to mnie rozwalacie. Sami eksperci od przygotowania fizycznego tutaj?

0

Czyli co wygramy 5-0 a La Rambla wyda wyrok, że graliśmy fatalnie? :D

0

Blaugrana.pl - Pierwsze nieoficjalne wieści w sprawie kontuzji Messiego: przerwa może potrwać 4-6 tygodni. Występ w Klasyku wykluczony. Oficjalna informacja jutro.

0

Upadł na rękę i być może złamał.

0

U mnie w karierze Messi na początku sezonu wyleciał na 2 miesiące. Przypadek? Nie sądzę :D

1

Żaden lekarz bez RTG nie zdiagnozuje złamania jeśli nie jest to otwarte lub ewidentnie widoczne.

1

Jak nie ma złamania to zagra nawet z Interem.

0

Szkoda Leo,jak wszystko zaczęło wyglądać lepiej to taka kontuzja przed tak ważnymi spotkaniami. Oby po RTG nie było złamania.

4

Ja to się wam trochę dziwie w tym ocenianiu i narzekaniu na skład. Widzicie tych zawodników raz w tygodniu przez 90 minut. Valverde widzi ich pracę codziennie przez 3-4 godzinny. Czy naprawdę uważacie, że wystawia taki skład bo chce przegrać ? Czy może wystawia tych zawodników, którzy najlepiej pracują i prezentują się na treningach ?

2

Valverde nie poleci bo Barca zacznie grać :)

0

Real taki wielki klub a za bramką to Lech ma więcej "ultrasów" niż na Santiago Bernabeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?