bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie że jakieś 5-0 i Real może zostać bez trenera?
0
Jak się nie ma co się chce to trzeba się cieszyć z tego co się ma....
0
Ramos z wolnego..... Po odejściu Ronaldo kompletne tam lidera nie ma.
0
Bo wszyscy są zesrani na samą myśl gry na CN.
0
Bo Barcelona to klub który lubi mieć wszystko pod kontrolą. Jak jest problem to nie potrafimy grać na aferę. Już za Pepa był problem jak było trzeba odrabiać na wyjazdach. Taka kultura gry w tym klubie.
1
Barcelonę musi trenować trener który rozumie ten klub i kocha go. Najlepsze wyniki osiągnęliśmy z takimi trenerami - Lucho i Pep
Xavi czekamy!
0
Może ktoś w końcu zrozumie, że bez światowej klasy rozgrywającego nie wygrywa się nic poważnego w piłce.
4
Na PS4 zagrasz we wszystko to co na kompie( nie licząc jakiś strategii) i do tego masa exow które niszczą konkurencję. Więc PS4 > PC. Tylko nie mów mi o grafice skoro nie ma żadnych wyjątkowych gier na tą platformę, nie zagrasz w :Spider-Man, God of War, Horizon Zero Dawn, Red Dead Redemption 2 czy The Last of Us i jeszcze można wymieniać.
0
I to jest dramat Proszę Państwa!
0
Zależy czy wersja Mistrzowska. Jeśli tak to dziś powinieneś mieć a jeśli nie to dostaniesz 28.
49
Czyli złota piłka dla Modricia. Wielka nie sprawiedliwość, że taki Maestro jak Xavi czy Iniesta nie dostali złotej piłki a dostanie ją Chorwat.
0
Poczekaj na murzyna, który zaoferuje energi
0
Mimo takich nazwisk z przodu jak Coutinho,Suarez,Dembele. Mam wrażenie, że cała drużyna jedyny pomysł jaki ma to podać do Messiego i nie coś z tego zrobi. Statystyka goli to potwierdza. Leo mimo, że cofa się, rozgrywa to i tak goli ma najwięcej. Jedynie Coutinho coś próbuje z dystansu strzelić.
0
Nie wcześniej niż 2020. A o ile dobrze pamiętam to ktoś z Sony powiedział, że w 2021.
0
Dzięki za czujność
0
Zawsze byłem za Semedo ale dziś już kompletnie pokazuje, że kariery w Barcelonie nie zrobi. Kompletnie nic do przodu podać nie potrafi. Klapki na oczach i tylko szybko biega. Przeciętny jak na PO Roberto go zjada, niestety.
0
Jak będzie aktualizacja PSStore. Pewnie po południu.
2
La Rambla ma swój wymarzony skład.Już czekam na te narzekania.
3
I moim zdaniem jakiś statek ufo
0
Jestem ciekawa na jakiej podstawie Real sobie oblicza, że po przebudowie stadionu będą zarabiać po 120 milionów rocznie. Żeby się przejechali na tym.Pozdawiam
0
Jak wersja Mistrzowska to tak
0
Tylko on to sprzedaje na 100 osób i Ci Sony zablokuje gra i bana też możesz wyłapać.
0
Na PS4 cyfrowe zawsze są droższe.
1
A już w środę z Realem.
0
To PS Pro nie ma sensu brać.
0
Zgadzam się, jednak to zależy od gry. W niektórych będziemy mieć te 60 klatek w innych nie. Jednak nie spadnie nam poniżej tych 40. A na zwykłym pleju i poniżej 30 często się zdarzy
0
Tylko bilet.
0
Trochę tak. Jak masz pro ale nie masz TV 4k to możesz np w grze sobie ustawić 60 klatek na sekundę gdzie normalnie i np full HD. Gdzie normalnie powiedzmy gra gdziala w 30 klatkach. A jak masz 4k tv to możesz sobie ustawić natywna rozdzielczość. Podsumowując gry w pro wyglądają trochę lepiej ale na ten moment musisz zapłacić prawie dwa razy drożej za pro więc moim zdaniem się nie opłaca.
0
W Poznaniu nadal wiosna.
0
Pije ktoś mate pajarito? Czytałem, że to chyba najpopularniejsze mate na świecie i stosunkowo tanie. Czy polecacie coś innego?