0

Opłaca się kupić konto na weeb.tv? Spokojnie obejrzę tam mecz na canal plus sport? Czy jest coś lepszego z polskim c+? Bo nie wiem gdzie najlepiej kupić premium.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Ivan na instagramie wrzucił zdjęcie z podpisem Forca Barca! To chyba wyjaśnienia sprawę jego transferu.

0

Tesco

0

Na PC pewnie bez problemu i jestem przekonany, że takie patche są. Na Ps4 i Xbox nie ma takiej możliwości.

24

Czytam kilka razy i nic nie rozumiem.

0

Tylko za 2 tysiące kupisz słabe 4k.

1

A ja myślę, że byłby w cieniu Busiego i Xaviego.

0

Jak będzie na całym ekranie to będzie sub

0

Chyba Cristiano ma Więcej

0

Nigdzie. Jedyna opcja to Player 60 zł. Mówię o legalnych źródłach.

1

Mnie wczoraj najbardziej podobał się Rakitic. Genialne podania, nawet kilka piłek prostopadlych taki zawodnik mi imponuje. W ogóle jakiś taki jakby lżejszy, szybszy chyba na mundialu wziął kilka lekcji od Luki no brawo!

0

Poczekaj na klasyk.

0

I na lepszym meczu pokaz slajdów. Próbowałem nie raz a internet mam 100 mbs.

0

Haha. Panie co brałeś? :D

1

Najlepiej sprawdzić czy działa i się nie obawiać.

0

Było to spotkanie Bartomeu z Kutafim? Bo widziałem jakieś info ale nie ma żadnych szczegółów? Chodzi O Rabiota czy Nam chcą kogoś zabrać?

1

Arthur za Ivana i Semedo za Roberto to moje małe marzenie na ten mecz.

3

Mam nadzieję, że Valverde da szansę Semedo od początku w kilku meczach. Jak nie wypali to dopiero wtedy Roberto.

0

Mógł nic nie mówić.

3

Mam wrażenie, że Jaga od początku eliminacji ma największy luz i spokój a także wiedzą chłopaki co mają grać. Legia i Lech niby największe kluby a nie wiedzą o mają grać.

0

Usnąć w tej ciasnocie? Powodzenia

4

Szkoda, że nie po środku.

1

No i mamy stary dobry Real. Bez transferów czeka ich los jak za Beniteza. Mam nadzieję, że Barca na koniec października w klasyku na CN zwolni Lopetegiego czy jak mu tam.

1

Better Call Saul? Zna ktoś? Jakiś nowy serial?

0

Za te cenę lepiej kupić jakiś do grania laptop. Popatrz na MSI

1

Na święta na pewno będą obniżki, poczekaj trochę.

0

W sumie to ten Marlon dobrze się zapowiadał. Mógł dostać szansę za Vermalena tylko ten paszport...

0

A skąd wiesz?

0

A ma ktoś konto na Goldvod.tv? Opłaca się kupić? Działa tam canal + sport?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?