bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Opłaca się kupić konto na weeb.tv? Spokojnie obejrzę tam mecz na canal plus sport? Czy jest coś lepszego z polskim c+? Bo nie wiem gdzie najlepiej kupić premium.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Ivan na instagramie wrzucił zdjęcie z podpisem Forca Barca! To chyba wyjaśnienia sprawę jego transferu.
0
Tesco
0
Na PC pewnie bez problemu i jestem przekonany, że takie patche są. Na Ps4 i Xbox nie ma takiej możliwości.
24
Czytam kilka razy i nic nie rozumiem.
0
Tylko za 2 tysiące kupisz słabe 4k.
1
A ja myślę, że byłby w cieniu Busiego i Xaviego.
0
Jak będzie na całym ekranie to będzie sub
0
Chyba Cristiano ma Więcej
0
Nigdzie. Jedyna opcja to Player 60 zł. Mówię o legalnych źródłach.
1
Mnie wczoraj najbardziej podobał się Rakitic. Genialne podania, nawet kilka piłek prostopadlych taki zawodnik mi imponuje. W ogóle jakiś taki jakby lżejszy, szybszy chyba na mundialu wziął kilka lekcji od Luki no brawo!
0
Poczekaj na klasyk.
0
I na lepszym meczu pokaz slajdów. Próbowałem nie raz a internet mam 100 mbs.
0
Haha. Panie co brałeś? :D
1
Najlepiej sprawdzić czy działa i się nie obawiać.
0
Było to spotkanie Bartomeu z Kutafim? Bo widziałem jakieś info ale nie ma żadnych szczegółów? Chodzi O Rabiota czy Nam chcą kogoś zabrać?
1
Arthur za Ivana i Semedo za Roberto to moje małe marzenie na ten mecz.
3
Mam nadzieję, że Valverde da szansę Semedo od początku w kilku meczach. Jak nie wypali to dopiero wtedy Roberto.
0
Mógł nic nie mówić.
3
Mam wrażenie, że Jaga od początku eliminacji ma największy luz i spokój a także wiedzą chłopaki co mają grać. Legia i Lech niby największe kluby a nie wiedzą o mają grać.
0
Usnąć w tej ciasnocie? Powodzenia
4
Szkoda, że nie po środku.
1
No i mamy stary dobry Real. Bez transferów czeka ich los jak za Beniteza. Mam nadzieję, że Barca na koniec października w klasyku na CN zwolni Lopetegiego czy jak mu tam.
1
Better Call Saul? Zna ktoś? Jakiś nowy serial?
0
Za te cenę lepiej kupić jakiś do grania laptop. Popatrz na MSI
1
Na święta na pewno będą obniżki, poczekaj trochę.
0
W sumie to ten Marlon dobrze się zapowiadał. Mógł dostać szansę za Vermalena tylko ten paszport...
0
A skąd wiesz?
0
A ma ktoś konto na Goldvod.tv? Opłaca się kupić? Działa tam canal + sport?