bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziękuję
0
Chcecie Pogbe bardziej niż Thiago bo jest lepszy i bardziej pasuje do Barcy czy dlatego, że jest bardziej medialny?
0
Każdy to widzi tylko nie Ci którzy powinni najbardziej...
2
Wiadomo już jaka telewizja pokaże mecz o Superpuchar?
3
Piękne to
2
Atletico kupiło Ariasa, to już 6 transfer. Coś czuję że to ostatni sezon Simeone i ostateczna próba wygrania LM.
6
Siema są tu osoby które uczyły się samodzielnie języka Hiszpańskiego? Czy samemu można coś zdziałać czy szkoda wydawać kasę na dobrą książkę i lepiej udać się na kurs? Po tygodniu w Barcelonie nagrałem wielką ochotę nauczyć się tego języka tylko jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać.
1
Gdzie?
1
6s może jakaś 7.
1
Nie każdy chce spać w byle jakim pokoju i nie wiadomo gdzie za 15 euro.
1
Oki. A więc o Superpuchar skład będzie trochę ekstremalny. Na moje oko za długie te urlopy. Na 10 dni przed pierwszym meczem o stawkę wszyscy powinni być w klubie. Takie uważam :)
1
Myślę że za lepszy bilet musisz liczyć z 80 euro. Bilet do Barcelony jak będzie dobra okazja i kupisz dość wcześnie to z 300-500 zł w jedną stronę. Hotel z 50 euro za noc i jeśli posiłki na mieście to za 70 euro przeżyjesz dzień komfortowo.
1
Którego sierpnia wrócą wszyscy zawodnicy?
2
Niektórzy tam biegają ultramaraton, 240 km.
0
Myślicie, że po remoncie CN za te 3-4 lata jest nasza na finał LM właśnie na tym stadionie? Moim zdaniem to pewniak.
3
Jeśli będzie regularnie grał to ma szanse wejść na podobny poziom co Luka.Takie jest moje zdanie.
1
Ciężkie jak cholera :)
2
Trup
1
Moim zdaniem wypadają trochę mniejsze od Nike np.
Jak kupiłem sobie do biegania 44 gdzie praktycznie wszystkie takie noszę to te akurat mogły by być z 44 i 1/3. Ale to pewne zależy od modelu.
66
Dawno nic głupszego tu nie widziałem...
3
Ty nawet fatalnym piłkarzem nie zostałeś.
0
Przecież skrót i karne są na tvpsport.pl...
1
I płacić 90 % pensji :D
0
To samo pomyślałem.
0
Terminator kontuzjowany a tak napakowany był na zdjęciu....
0
Tak z ciekawości sprawdziłem ilość lajków naszego portalu a Realu na fejsie i mocno się zdziwiłem. Mają 100 tysięcy więcej. A wchodząc na ich stronę jest jakieś 300-400 max komentarzy a u nas po kilka tysięcy. Jak to możliwe? Czy po prostu tak mało osób ma tam konto?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na fioletowej stawiają że Eriksen dołączy do Barcy. Nawet na La Ramblii takich hitów nie puszczają
0
W sumie to musi dziwię. Kto by nie chciał mieszkać w Barcelonie,grać w La Liga dla tego klubu...
0
Niech się nie martwi tylko pokaże dobry futbol, zaczyna z czysta karta i może zrobić wszystko.