0

Dziękuję

0

Chcecie Pogbe bardziej niż Thiago bo jest lepszy i bardziej pasuje do Barcy czy dlatego, że jest bardziej medialny?

0

Każdy to widzi tylko nie Ci którzy powinni najbardziej...

2

Wiadomo już jaka telewizja pokaże mecz o Superpuchar?

3

Piękne to

2

Atletico kupiło Ariasa, to już 6 transfer. Coś czuję że to ostatni sezon Simeone i ostateczna próba wygrania LM.

6

Siema są tu osoby które uczyły się samodzielnie języka Hiszpańskiego? Czy samemu można coś zdziałać czy szkoda wydawać kasę na dobrą książkę i lepiej udać się na kurs? Po tygodniu w Barcelonie nagrałem wielką ochotę nauczyć się tego języka tylko jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać.

1

Gdzie?

1

6s może jakaś 7.

1

Nie każdy chce spać w byle jakim pokoju i nie wiadomo gdzie za 15 euro.

1

Oki. A więc o Superpuchar skład będzie trochę ekstremalny. Na moje oko za długie te urlopy. Na 10 dni przed pierwszym meczem o stawkę wszyscy powinni być w klubie. Takie uważam :)

1

Myślę że za lepszy bilet musisz liczyć z 80 euro. Bilet do Barcelony jak będzie dobra okazja i kupisz dość wcześnie to z 300-500 zł w jedną stronę. Hotel z 50 euro za noc i jeśli posiłki na mieście to za 70 euro przeżyjesz dzień komfortowo.

1

Którego sierpnia wrócą wszyscy zawodnicy?

2

Niektórzy tam biegają ultramaraton, 240 km.

0

Myślicie, że po remoncie CN za te 3-4 lata jest nasza na finał LM właśnie na tym stadionie? Moim zdaniem to pewniak.

3

Jeśli będzie regularnie grał to ma szanse wejść na podobny poziom co Luka.Takie jest moje zdanie.

1

Ciężkie jak cholera :)

2

Trup

1

Moim zdaniem wypadają trochę mniejsze od Nike np.
Jak kupiłem sobie do biegania 44 gdzie praktycznie wszystkie takie noszę to te akurat mogły by być z 44 i 1/3. Ale to pewne zależy od modelu.

66

Dawno nic głupszego tu nie widziałem...

3

Ty nawet fatalnym piłkarzem nie zostałeś.

0

Przecież skrót i karne są na tvpsport.pl...

1

I płacić 90 % pensji :D

0

To samo pomyślałem.

0

Terminator kontuzjowany a tak napakowany był na zdjęciu....

0

Tak z ciekawości sprawdziłem ilość lajków naszego portalu a Realu na fejsie i mocno się zdziwiłem. Mają 100 tysięcy więcej. A wchodząc na ich stronę jest jakieś 300-400 max komentarzy a u nas po kilka tysięcy. Jak to możliwe? Czy po prostu tak mało osób ma tam konto?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na fioletowej stawiają że Eriksen dołączy do Barcy. Nawet na La Ramblii takich hitów nie puszczają

0

W sumie to musi dziwię. Kto by nie chciał mieszkać w Barcelonie,grać w La Liga dla tego klubu...

0

Niech się nie martwi tylko pokaże dobry futbol, zaczyna z czysta karta i może zrobić wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?