0

I kto ma siedzieć na ławce? Dembele wielki talent, który kosztował 170 mln? Oki jak przyjdzie SN to Suarez może usiąść na ławie.

3

Transfer Lengleta+Rabiota to będzie bardzo udane okienko. Można by jeszcze kogoś do przodu kupić aby mieć naprawdę solidnego zamiennika dla Dembele czy Messiego ale myślę, że to nie jest tak konieczne.

0

Myślicie że zwiedzanie stadionu będzie dostępne? Za tydzień jestem w Barcelonie. Niby na oficjalnej stronie można kupować bilety na zwiedzanie w najbliższym terminie. Trochę mnie ten news przestraszył. Być pierwszym raz w Barcelonie i nie wejść na stadion...

0

Moim zdanie obojętnie kogo by Real nie kupił, nikt w najbliższym czasie nie zastąpi im Ronaldo. Tylko on dawał pewność goli w najważniejszych meczach. Jestem ciekaw jakby odjąć wszystkie gole Ronaldo w LM w tych ostatnich 3 latach to ile tych LM by Real wygrał.

3

Cieszy mnie odejście Ronaldo z Realu. Teraz skończy się ten sztuczny hype na Real.

3

A jakby przeciwnik stał murem w 11 przed polem karnym?

1

Jak myślicie, kogo Barca jeszcze sprowadzi. Lenglet to pewniak ale co dalej? Moje marzenie to Thiago i Marital. Ale jak nie oni to myślę, że należy wzmocnić właśnie atak i pomoc jeszcze.

0

Ja już dawno oglądałem w kinie więc za bardzo nie pamiętam ale wydaje mi się, że trochę krótsze były te sceny z mordowania.

0

Ja też byłem zszokowany i zachwycony jak genialny film zrobił - Smarzowski.

15

I na taki film idzie do kina 100 tysięcy osób a na Vege 2 miliony....

0

W kinie to dopiero był efekt. Wyszedłem ładnie posrany, jeszcze godzinne po filmie byłem cały w szoku.

0

Zdecydowanie Huawei

16

Neymar niesamowicie zwalnia grę. Co tylko dostał piłkę to prawie się z nią zatrzymywał i czekał aż cała drużyna przeciwników się wróci. Potem szedł na drybling na 3-4 rywali i tracił piłkę. Została też mi w głowie jedna sytuacja gdzie dostał piłkę na dobiega i gdyby szybko ruszył mógłby wyjść sam na sam a on zaczął biec jakimś dziwnym łukiem aby chyba celowo zwolnić akcje. Bez sensu.

0

Ja jestem za transferem Williana pod warunkiem, że przyjdą : Lenglet, Arthur, Thiago. Wtedy to będzie idealne uzupełnienie ataku.

12

Z całym szacunkiem do wszystkich drużyn ale Finał Francja - Brazylia bym sobie obejrzał.

1

Szczerze to bym chciał awansu Danii. Ale Chorwacje mam na dość realnym do wygrania kupnie więc niech się w garść wezmą.

1

Dla mnie najlepszym przykładem że nasz fatalny występ to wina Nawałki jest awans Rosji. Pokazali oni, że z trenerem który wie co chce grać można zdziałać wiele. Polacy ani nie potrafili się szczelnie bronić, ani grać z kontry ani atakować pozycyjnym atakiem. Chciałby poznać plan Nawałki na ten mundial.

1

Jeszcze Chorwacja nie awansowała.

0

No to Ruskie z duża szansą na półfinał. Tym bardziej, że teraz już zagrają absolutnie bez presji bo pewnie ćwierćfinał to był ich cel maksimum.

0

No i moje przeczucia się sprawdziły. Hiszpania gra jak Barca za Tato Martino.

3

Coś czuję, że Ruskie dziś pogonią Hiszpanów.

1

Francji bym nie stawiał w roli faworytów. Myślę że to Urugwaj jest dla nich najgorszym rywalem na tym mundialu obecnie. Francuzi już pokazali w grupie, że przy dobrze zorganizowanej obronie drużyny przeciwnej nie istnieją. Ich pomoc nie jest kreatywna. Można powiedzieć że grają na 3 bardziej lub mniej ale defensywnych pomocników a mimo to stracili 3 gole. Dziś ledwo ograli Argentyne, która wiadomo jak wygląda w defensywie. Myślę że Urugwaj wyrzuci ich z mundialu swoją żelazną defensywa.

0

Ta już rok temu się skończyła. Nie ludzi nie zastąpionych tym bardziej Romero.

0

No nic za 4 lata Leo musi spróbować z nowym trenerem bez wynalazków typu Meza. Wierzę że jeszcze Leo będzie grał i pojedzie na te mistrzostwa

0

W ewentualnym ćwierćfinale Portugalia lub Urugwaj. Drużyny które też nie błyszczą w środku pola.

43

Gdyby nie paraliż obrony Argentyny to można powiedzieć, że Francja nic nie gra.

0

Dybala w miejsce Aguero, Pavon w miejsce PEREZA do pomocy do ataku Aguero. Czy nie można by tak

3

Oby Argentyna wygrała i zamknęła ryja tym znawcą.

0

Hiszpania, coś czuję że Ruskie zaangażowaniem i motywacja pokonają Hiszpanów, którzy na stojąco grają.

1

Neymar z Ronaldo na okładce Fify

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?