bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I kto ma siedzieć na ławce? Dembele wielki talent, który kosztował 170 mln? Oki jak przyjdzie SN to Suarez może usiąść na ławie.
3
Transfer Lengleta+Rabiota to będzie bardzo udane okienko. Można by jeszcze kogoś do przodu kupić aby mieć naprawdę solidnego zamiennika dla Dembele czy Messiego ale myślę, że to nie jest tak konieczne.
0
Myślicie że zwiedzanie stadionu będzie dostępne? Za tydzień jestem w Barcelonie. Niby na oficjalnej stronie można kupować bilety na zwiedzanie w najbliższym terminie. Trochę mnie ten news przestraszył. Być pierwszym raz w Barcelonie i nie wejść na stadion...
0
Moim zdanie obojętnie kogo by Real nie kupił, nikt w najbliższym czasie nie zastąpi im Ronaldo. Tylko on dawał pewność goli w najważniejszych meczach. Jestem ciekaw jakby odjąć wszystkie gole Ronaldo w LM w tych ostatnich 3 latach to ile tych LM by Real wygrał.
3
Cieszy mnie odejście Ronaldo z Realu. Teraz skończy się ten sztuczny hype na Real.
3
A jakby przeciwnik stał murem w 11 przed polem karnym?
1
Jak myślicie, kogo Barca jeszcze sprowadzi. Lenglet to pewniak ale co dalej? Moje marzenie to Thiago i Marital. Ale jak nie oni to myślę, że należy wzmocnić właśnie atak i pomoc jeszcze.
0
Ja już dawno oglądałem w kinie więc za bardzo nie pamiętam ale wydaje mi się, że trochę krótsze były te sceny z mordowania.
0
Ja też byłem zszokowany i zachwycony jak genialny film zrobił - Smarzowski.
15
I na taki film idzie do kina 100 tysięcy osób a na Vege 2 miliony....
0
W kinie to dopiero był efekt. Wyszedłem ładnie posrany, jeszcze godzinne po filmie byłem cały w szoku.
0
Zdecydowanie Huawei
16
Neymar niesamowicie zwalnia grę. Co tylko dostał piłkę to prawie się z nią zatrzymywał i czekał aż cała drużyna przeciwników się wróci. Potem szedł na drybling na 3-4 rywali i tracił piłkę. Została też mi w głowie jedna sytuacja gdzie dostał piłkę na dobiega i gdyby szybko ruszył mógłby wyjść sam na sam a on zaczął biec jakimś dziwnym łukiem aby chyba celowo zwolnić akcje. Bez sensu.
0
Ja jestem za transferem Williana pod warunkiem, że przyjdą : Lenglet, Arthur, Thiago. Wtedy to będzie idealne uzupełnienie ataku.
12
Z całym szacunkiem do wszystkich drużyn ale Finał Francja - Brazylia bym sobie obejrzał.
1
Szczerze to bym chciał awansu Danii. Ale Chorwacje mam na dość realnym do wygrania kupnie więc niech się w garść wezmą.
1
Dla mnie najlepszym przykładem że nasz fatalny występ to wina Nawałki jest awans Rosji. Pokazali oni, że z trenerem który wie co chce grać można zdziałać wiele. Polacy ani nie potrafili się szczelnie bronić, ani grać z kontry ani atakować pozycyjnym atakiem. Chciałby poznać plan Nawałki na ten mundial.
1
Jeszcze Chorwacja nie awansowała.
0
No to Ruskie z duża szansą na półfinał. Tym bardziej, że teraz już zagrają absolutnie bez presji bo pewnie ćwierćfinał to był ich cel maksimum.
0
No i moje przeczucia się sprawdziły. Hiszpania gra jak Barca za Tato Martino.
3
Coś czuję, że Ruskie dziś pogonią Hiszpanów.
1
Francji bym nie stawiał w roli faworytów. Myślę że to Urugwaj jest dla nich najgorszym rywalem na tym mundialu obecnie. Francuzi już pokazali w grupie, że przy dobrze zorganizowanej obronie drużyny przeciwnej nie istnieją. Ich pomoc nie jest kreatywna. Można powiedzieć że grają na 3 bardziej lub mniej ale defensywnych pomocników a mimo to stracili 3 gole. Dziś ledwo ograli Argentyne, która wiadomo jak wygląda w defensywie. Myślę że Urugwaj wyrzuci ich z mundialu swoją żelazną defensywa.
0
Ta już rok temu się skończyła. Nie ludzi nie zastąpionych tym bardziej Romero.
0
No nic za 4 lata Leo musi spróbować z nowym trenerem bez wynalazków typu Meza. Wierzę że jeszcze Leo będzie grał i pojedzie na te mistrzostwa
0
W ewentualnym ćwierćfinale Portugalia lub Urugwaj. Drużyny które też nie błyszczą w środku pola.
43
Gdyby nie paraliż obrony Argentyny to można powiedzieć, że Francja nic nie gra.
0
Dybala w miejsce Aguero, Pavon w miejsce PEREZA do pomocy do ataku Aguero. Czy nie można by tak
3
Oby Argentyna wygrała i zamknęła ryja tym znawcą.
0
Hiszpania, coś czuję że Ruskie zaangażowaniem i motywacja pokonają Hiszpanów, którzy na stojąco grają.
1
Neymar z Ronaldo na okładce Fify