5

Osobiście najgorsze jest dla mnie to, że nie widzę absolutnie żadnych perspektyw na zwycięstwo z Kolumbia. Nie potrafię sobie wyobrazić co miało by się zmienić żeby wygrali.

0

Trochę dziwne czasy mamy. Kiedyś to Barcelona wyglądała pieniądze i przychodził ten kogo chciała. Dziś jest problem żeby przekonać smarkacza De Jonga do transferu czy trudno się dogadać o jakiegoś Arthura. Masakra

1

Wolę płacz po meczu naszej kadry niż jakieś Argentyny.

1

Niektórzy tutaj płaczą o tą Argentyne jak o Polskę. Wiele że każdy by chciał aby Leo był mistrzem Świata i po 3 latach dominacji Ronaldo zabrał mu złota piłkę. Jednak proponuję wyluzowac i po prostu zrozumieć że Argentyna ma słabych zawodników typu Meza, Tagliafico, Salvio czy Biglia i kibicować Polsce bo ten płacz po meczach Argentyny jest męczący.

0

Neymar wczoraj był taki sam jak ten chłopak sprzed 5 lat. Ci chwilę leży i płacze a pilkarsko praktycznie nic nie pokazał. Wcale bym nie chciał jego powrotu aż się dziwię że taki charakter wytrzymał 4 lata w cieniu Messiego.

1

Himalaistów nie znosi się gór, tym bardziej z Nanga Parbat zniesienie zwłok jest prawie nie możliwe

1

Powiem Wam że, po obejrzeniu wszystkich męczy do tej pory to mam wrażenie, że niestety to Portugalia z faworytów pokazała się z najlepszej strony. Zdecydowanie mieli swój pomysł na grę i wykonywali go bardzo dobrze a grali przecież z Hiszpania. Jedno jest pewne, będą liczyć się do końca.

2

Trzeba przyznać, że Niemcy grają identycznie jak Real. Kilka podań w środku pola, Kroos robiący przeżuty z jednej strony na drugą i masa wrzutek.

4

Ochoa znów bohaterem !

4

Coś czuje że dziś Brazylia jako jedyna pokaże solidne papiery na zdobycie mistrzostwa Świata.

2

Oblak to Słowenia więc czemu ma być ?

2

Wszystkie oledy LG. Cena od 5 tysięcy.

0

Lepiej daj do serwisu. 100 zł a ile nerwów mniej czy po złożeniu odpali

0

Po prostu Cristiano ostatnio dużo wygrał na arenie Europejskiej i tyle.

0

Nie zgodzę się co do transferu Griezmanna. Moim zdaniem Barca zrobiła wszytko. Była gotowa wpłacić klauzulę i dała wysokie zarobki chyba 15 mln dla Francuza. Czy Bartomeu za wszelką cenę miał dać 25 mln za rok gry?

7

Kupić tego Lengleta, Thiago i De Jonga. Pozbyć się szrotu za 100 mln minimum i dać więcej szans Paco w łatwiejszych na Camp Nou aby dać mu odpocząć. Za rok postarać się o jakiegoś cracka na atak i tyle.

1

Już myślałem że Janasem

0

Raczej najgorszy na boisku.

1

Tak zdecydowanie najlepszy szampon. Używamy od wielu lat i zero problemów z łupieżem a miałem kiedyś bardzo dużo. Nizoral też jest dobry ale bardzo mocny, wysusza włosy, skórę.

0

Z tego co czytałem to cały sezon spędził na ławce. Więc chyba nie taki dobry.

4

Idź ty już spać :D

0

O ile dobrze pamiętam to mocno w grupie Argentyne wymeczyli. Skończyło się chyba 1-0 po pięknym golu Messiego.

1

Tragedia to pracować na dwie zmiany. Ja cały przyszły tydzień 14-22.

0

Na razie to Australia ma 0 pkt a Dania 3.

0

Nigeria gra coś, można spodziewać się ciekawego spotkania ?

21

Porno gwiazda

3

Argentyna - Potęga piłkarska z wielką historia. W pomocy zawodnicy których nawet nie kojarzę mimo że futbol śledzę bardzo rzetelnie. Coś niesamowitego...

2

Ciągle gadają o Giroud a on coś pokazał czy ja ślepy jestem?

0

Piłkarze Francji nie mają jaj aby zdobyć MŚ

0

Ewidentny karny. Nie wiem o czym tu dyskutować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?