0

Ja bym się tak nie cieszył. Przyjdzie Nawałka i pozamiata ligę :)

1

Tylko czy De Jong da nam tą jakość jaką oczekujemy ? Moim zdaniem, dobrze by było go kupić ale zostawić jeszcze rok w Ajaxie.

0

Siema , poleci ktoś filmy w stylu "Contratiempo" i "Trup" Najlepiej Hiszpańskie ale nie koniecznie. uwielbiam thrillery w takim stylu i obejrzałem już całą masę takich filmów, głównie z listy najlepszych filmów na filmwebie. Ale może ktoś zna jeszcze jakieś perełki.

2

To więcej niż pewne.

0

Tak wiem ale to już innego reżysera i szczerze mówiąc jakoś nie podchodzi mi po zobaczeniu zwiastunów a opinie też są różne.

1

Wczoraj można powiedzieć "na raz" obejrzałem trylogię o Hannibalu Lecterze.
Aż się dziwię, że dopiero teraz obejrzałem te genialne filmy. Jeśli ktoś jest przed to proponuje obejrzeć w takiej kolejności : Czerwony Smok (2002), Milczenie owiec ( 1991) i na koniec Hannibal (2001) Tak jest w w porządku chronologicznym co do akcji tych filmów.

0

Można powiedzieć. Żyje ale co to za życie.

6

Ostatnio odpuścili Ligę i PK. Czy przekonująco wygrali LM ? Jak mnie przekonasz to stawiam piwko.

89

Śmieszą mnie komentarze żeby nastawić się na LM odpuścić Ligę czy PK. Ludzie to jest Barcelona, tutaj gra się o wszystko i tylko wygranie wszystkiego to spełnienie założeń przed sezonowych. Nie da się nastawić nie jedne rozgrywki, tym bardziej takie jak LM gdzie jeden błąd jest decydujący. Barca to wielki klub i jestem przekonany że zawsze będą grać o wszystko i nie odpuszczą niczego. W końcu to tylko My wygraliśmy 6 pucharów i dwa razy Tryplet - To jest Barca ! :)

0

Kasa

0

W Poznaniu praktycznie zawsze dostałem w sobotę, raz nawet w niedzielę.

2

Za Pogbe było by trzeba dać z 150 milionów i pensje pewnie na poziomie 18 mln za rok. Da się to zrobić ale trzeba zarobić na sprzedaży z 80 mln. Do tego czy potrzebny nam jest ktoś o charakterze Pogby na zamiennika?

1

Nie chodzi o kluby. Będąc w Barcelonie i okolicach szczęka mi opadała ze względu na te widoki i architekturę.

0

no też właśnie o to mi chodzi :(

0

Jak myślicie dlaczego w Polsce nie ma tak rozpoznawalnych miast w świecie ? Włochy mają Rzym,Wenecję,Florencję. Francja - Paryż, Nicea i wiele innych, tak samo Hiszpania - Barcelona,Madryt idt. i tak można wymieniać różne Państwa. W Polsce za to każdy wielkie miasto ma praktycznie tak samo wyglądające stare miasto itp.

1

Tylko ten nikon to bliżej 2 tys.

1

Najlepiej wpisać w google : Najlepszy aparat do 1000 zł i będziesz miał różne rankingi i testy. Ja tak zawsze robię jak szukam czegoś :)

0

Szkoda że Pedro tak obniżył Loty... Trzeba przyznać, że był on taką perełką Barcelony, chłopak nie wiadomo skąd a jednak wielkim symbolem ery Pepa.

0

Ja myślę, że jeszcze dwa sezony w City i następnie zwolni się posada w Juve i tam pójdzie na 3-4 sezony aby zdobyć mistrzostwo i mieć zdobytą każdą najsilniejszą lige.

0

Te meczowe bardzo się różnią. Jak byłem w FCBotiga przy stadionie to te meczowe miały takie dziwne wypustki na koszulkach, takie szorstkie. Ciekawe co to jest ale coś konkretnego skoro taka cena.

1

Ja kupowałem kilka takich "podróbek" i nie mam nic do zarzucenia. Moim zdaniem wyglądają bardzo dobrze. Oczywiście nie wiem jak by taka koszulka spisywała się gdyby w niech chodził kilka razy w miesiącu ale na kilka razy w roku jak ją założę na jakiś mecz to jest wszystko ok. Moim zdaniem wydawać 300 zł na koszulkę to duża przesadza no chyba, że ma się dużo siana :)

0

Tak.

0

W ostatnich dwóch sezonach w United zagrał w 57 spotkaniach PL i zaliczył 14 asyst. W Juve w podobnej ilości spotkań zaliczył asyst 15.Wychodzi to ok. 7 asyst na sezon. Czy to odpowiednie liczby ?

0

Uważam tylko ,że pozycja numer 6 w Barcelonie nie jest dla niego.

0

Jak dla mnie to on nadaje się na pozycję Busiego, który jest nietykalny.

0

Co nie którzy tutaj chcą Pogbę. A na jakiej pozycji on miałby grać ? Czy to miałby być długo wyczekiwany następca Xaviego ?

0

Rodrigo Moreno z Valencii. Ciekawy zawodnik pewnie za 60-70 mln by się Valencia zgodziła.

0

Jak nie dostanie oferty od Barcelony to czemu nie :(

0

Ja bym już środkowego pomocnika nie sprowadzał. Na 1 pozycje mamy 2 zawodników z czego Rakitić to jakby nie patrzeć klasa świata (jednak moim zdaniem na w stylu Barcelony) Jeśli sprowadzimy kolejnego gwiazdora to czy Rakitić oraz ten którego sprowadzimy powiedzmy , że Pjanić zgodzą się nagle grać połowę spotkań ? Jak dla mnie to nie można mieć 2 klasowych pomocników na jednej pozycji. Klasowy pomocnik + Arthur + ewentualnie ktoś z młodych to jest OK. Jeśli chcemy pomocnika pasującego do Barcelony i ma grać pierwsze skrzypce to Rakitić powinien zostać sprzedany. Nie kojarzę aby Xavi miał zmienika na swoim poziomie. Jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądać jeśli rzeczywiście kupimy Rabiota/Thiago/Pjanica i czy tak łatwo któryś z nich zaakceptuje siedzenie pół sezonu a nawet więcej na ławce bo przecież do podziału minut jest jeszcze Arthur. Ja zdecydowanie wolałbym klasowego konkurenta dla Suareza bo Paco jest ok ale nie na wielkie mecze.

0

Jak sprzedamy Digne to ktoś ze szkółki jest aby być numerem 2? Dużo tutaj się pisze o różnych talentach ale czy rzeczywiście jest ktoś na poziomie przynajmniej Lucasa? Bo nie śledzę zbytnio młodzików.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?