bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak z pierwszego miejsca to z Rosją jak z drugiego z Urugwajem.
0
No wylądował :) Brawo Lusito !
0
To tłumaczenie z google. Nie rozumiem trochę pierwszego zdania.
10
A Veratti czeka na konferencje :)
0
Masche dodał zdjęcie z Sampaolim i napisał jakieś słowa, które w tłumaczu sugerują na wsparcie. Mógłby ktoś dokładniej to przetłumaczyć ? Fota jest na instagramie Masche.
42
Może Argentyna śladem Portugalii z Euro 2016, wyjdzie z grupy po wielkich bólach a potem sięgnie po mistrzostwo Świata ? Sobie i Wam tego życzę.
9
Moim zdaniem gadanie że po prostu jesteśmy słabsi jest z dupy. Szwajcaria, Szwecja, Meksyk czy Islandia. Wszystkie te drużyny pokazały że dobrym przygotowaniem fizycznym i dobrze zorganizowana grą w obronie, można zatrzymać najlepszych. Niestety Nawalka nie potrafił odpowiednio nastawić drużyny.
0
Żałośni są Ci co Lewego krytykują. On jest typowa 9 i bez podań nic nie może zrobić. Zobaczcie nawet jaki Leo bez wsparcia wygląda na mundialu, na pewno nie lepiej niż Lewy.
0
A co da nam remis ? Nawet jak wygramy z Japonią to oni po dzisiejszym meczu mogą mieć już 6 pkt. Senegal pokonuje Kolumbię i ma też 6. Powiedzmy sobie szczerze, tylko dwa zwycięstwa dadzą nam awans.
0
Dziś przyśnilo mi się że wygraliśmy 1-0 po golu Kownasia. Nie wiem tylko, dlaczego grali w śniegu ale może to dobry znak :D
3
Coś czuję że Szwecja jeszcze pójdzie z kontra i będzie po zabawie.
0
Loew, mógłby ogarnąć fryz.
3
I jeszcze Thiago Cionek. Wtedy na pewno będzie horror.
0
Powiem Wam że bardzo dziwią mnie wypowiedzi zawodników czy prezesa Bonka, że na pewno jutro zagramy wielki mecz i pokonamy Kolumbia. Przecież my kompletnie nic nie gramy i chyba jakiś cud by musiał się zdarzyć.
0
Przy zwycięstwie Islandii z Chorwacja, Argentyna musi wygrać o 1 czy 2 bramki wyżej z Nigeria?
0
Witam, może jest tu jakiś spec od perfum? Poszukuje męskiego zapachu, który dość często ostatnio spotykam. Jest to tak strasznie surowy i męski zapach, nie wydaje mi się żeby to był jakiś drogi bo raczej pachnie takim typowym '' Brutalem'' ale ma coś w sobie? Ma ktoś pomysł co to może być, wiem że trudno opisać zapach ale może ktoś skojarzy. Dodam że nie jest to Dior-Farenheit
5
Jeszcze Nigerie trzeba pokonać.
0
I co z tego wynika?
2
Przeżywacie ten mundial bardziej niż piłkarze. Leo i spółka za chwilę swoimi prywatnymi samolotami poleca na Ibiza i zapomną o tym a wy nadal będziecie płakać że Ronaldo to czy Leo tamto.
0
Tak
0
I co Argentyna ma wystarczająco dużo miejsca? :D
38
Każdy mówi o tym że będzie więcej miejsca itp. Ale chyba niektórzy zapominają że gra defensywna Chorwatów stoi na bardzo wysokim poziomie i nie trzeba tutaj się bronić w 11 aby to robić skutecznie.
4
Roma kupuje Pastore za 24 mln by Paulinho z 40 :D
4
Jestem ciekaw co ta Argentyna pokaże z tak silna ekipą jak Chorwacja
0
Jak przegraja to nie jest jeszcze tak źle. Pod warunkiem że Islandia nie wygra a następnie też nie pokona Chorwacji. Wtedy Argentyna wygrywa z Nigeria i gra dalej.
11
Jak ja nie cierpię wychwalania przegranych. Ostatnio to bardzo modne się zrobiło. Grali piękne, dominowali, strzelali - Przegrali.
10
- Mogę dać radę każdemu: jeśli Cristiano zaprosi cię do swojego domu na jedzenie, po prostu odmów - zaczął Evra.
- Raz poszedłem do niego po treningu, byłem zmęczony, a na stole pojawiła się tylko sałatka z kurczakiem i woda. Żadnych innych napojów. Zaczęliśmy jeść, myślałem, że później będzie też mięso, ale nic z tych rzeczy.
- Kiedy skończył jeść, wstał i poszedł grać w piłkę. Chciał, żebym poszedł z nim, ale odparłem, że dołączę do niego, jak skończę jeść. Później zapytał jednak czy nie chciałbym iść na basen. Zastanawiałem się czy przyszedłem do niego na jedzenie, czy na zgrupowanie przedmeczowe! Dlatego polecam każdemu, żeby nigdy nie jadał w domu Cristiano. On jest maszyną, nigdy nie chce przestać trenować.
Evra następnie twierdzi, że Ronaldo kieruje mania wygrywania. Zawodnik chciał brylować na każdej płaszczyźnie, nawet w... tenisie stołowym.
- Raz grał w ping-ponga z Ferdinandem i to Rio wygrał. Wszyscy krzyczeliśmy, a po Cristiano było widać, że jest zdenerwowany. Wysłał swojego kuzyna, by kupił mu stół do ping-ponga, później trenował w domu przez dwa tygodnie i w końcu pokonał Ferdinanda. To Cristiano Ronaldo, wcale nie zaskakuje mnie to, że on wciąż chce wygrywać kolejne Złote Piłki, że chce sięgnąć po Mistrzostwo Świata...
Tak na podgrzanie atmosfery. Ciekawa historia
0
Wejdź sobie na fb Eurosport, jest tam filmik, Cantona komisarz futbolu czy coś
0
Tak sobie teraz uświadomiłem oglądając filmik Cantony, że Cristiano po golu symbolicznie drapal się po swojej koziej brodzie co pewnie było nawiązaniem do Leo Messiego, który pozwala z kozami :D
0
No to Cristiano dziś 3 gole i na La Ramblii płaczemy dalej :D