1

Paco, Vidal, Gomes, Rafinha-Out

Lenglet, Griezmann, Thiago, Alenia - In

Moje marzenia transferowe na to okienko.

0

Wszystko zależy od dostępności sprzętu. Ale faktycznie w komputroniku różnie bywa. Kiedyś coś zamówiłem i napisali mi że nie mają tego na stanie i muszę czekać ok 2 tyg. Na szczęście mogłem zrezygnować z zamówienia.

4

Mówię że Leo by zgarnął wszystko do końca swojej kariery.

1

To było pewne że Ronaldo zostanie. Przecież odejście do innego klubu oznaczałoby że Messi wygra wszystkie złote piłki do końca kariery.

6

Jestem ciekawy jak Real wyglądałby bez Marcelo i Modricia. Moim zdaniem to najważniejsze ogniwa Realu i dzięki nim wygrali tak dużo.

0

Chodzi mi raczej o to przechwalanie

3

Jak Ronaldo odejdzie to znaczy że Neymar w Realu.

1

Zobaczcie wywiad Ronaldo na realmadrid.pl
Oj będzie się działo...

1

Real nawet się nie cieszy

0

Już myślałem że to Ronaldo. To by dopiero było.

0

Barca Wygrała 5 razy, Liverpool może 6.

0

Oby dziś Liverpool wyprzedził Barcelonę w wygranych LM

0

Tak żartobliwie mówiąc to co to za przyjemność grać co roku w finale LM. Taki mecz to święto i najlepiej smakuje jak się długo na to czeka.

0

Dorosłem i od 18 roku życia utrzymuje się sam i znam wartość pieniądza.

0

Moim zdaniem pewna ilość pieniedzy jest nie do wydania. Chyba że chcą zabezpieczyć osiem pokoleń.

0

Straszne, ledwie kilka lat mieli LM.

0

W sumie to trochę dziwne jest to wyjeżdżanie gwiazd z Europy po zakończeniu kariery i granie w Chinach czy USA. Przecież kasy mają full a widok takiego Iniesty czy Xaviego w innej koszulce niż Barcy jednak zostawia spory niesmak.

37

Tak

3

A ja od dawna mam przeczucie że Real w tym sezonie polegnie. Do tej pory jakimś cudem(sędzia) przeszli Juve i Bayern ale dziś mam nadzieję że się to skończy i Liverpool zszokuje tak jak to było w dwumeczu z City.

8

Ale głupoty, w związku powinno się być z miłości a jak się kocha kogoś kto nie ma dużo pieniędzy to co? Jest jakieś zaklęcie na zakochanie się w bogatych? Tutaj pasuje cytat '' Niektórzy są tak biedni, że jedyne co mają to pieniądze''

4

Rakitic, Alexis? Tutaj moim zdaniem nie zrobili postępu. I w Sevilli oraz w Udinese grali na podobnym poziomie.

2

Jak w stylu contratiempo to mogę Ci polecić - Zaginiona dziewczyna (trochę mniej akcji) i kapitalny Labirynt z Jackmanem. Dużo się dzieje.

0

Trzeba pamiętać że MoH allied assauld robili ludzie od cod 1.

0

Nie uważam tak, Cod 2 to moim zdaniem idealna gra wojenna i nikt nie zbliżył się do tego poziomu. Żadnych sentymentow z mojej strony nie ma.

1

Czy nie uważacie za dziwne, że w dzisiejszych czasach nikt nie potrafił zrobić gry wojennej na poziomie cod 2 chyba z 2005 roku?

0

Plush to Plus. Ofertę mają znakomitą ale ja bym zastanowił się nad zasięgiem. Od kilku lat mam w Plusie i w tym roku raczej przejdę do T-mobile bo zasięg słaby i LTE też. Mimo że mieszkam w dużym mieście.

0

Bez powodu?

1

Jak po transferze Miny z obawą zastanawiałem się jak on będzie się poruszał to wszyscy byli spokojni że Pique też jest wysoki...

0

Griezmann dziś jakoś dał do zrozumienia że to ostatni mecz w Atletico? Oglądał ktoś?

2

Wracam ze stadionu w Poznaniu i zirytowany. Jak to możliwe że każdy wie że od tygodnia kibole szykują zadyme i mimo tego wnoszą bez problemu race i petardy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?