bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Paco, Vidal, Gomes, Rafinha-Out
Lenglet, Griezmann, Thiago, Alenia - In
Moje marzenia transferowe na to okienko.
0
Wszystko zależy od dostępności sprzętu. Ale faktycznie w komputroniku różnie bywa. Kiedyś coś zamówiłem i napisali mi że nie mają tego na stanie i muszę czekać ok 2 tyg. Na szczęście mogłem zrezygnować z zamówienia.
4
Mówię że Leo by zgarnął wszystko do końca swojej kariery.
1
To było pewne że Ronaldo zostanie. Przecież odejście do innego klubu oznaczałoby że Messi wygra wszystkie złote piłki do końca kariery.
6
Jestem ciekawy jak Real wyglądałby bez Marcelo i Modricia. Moim zdaniem to najważniejsze ogniwa Realu i dzięki nim wygrali tak dużo.
0
Chodzi mi raczej o to przechwalanie
3
Jak Ronaldo odejdzie to znaczy że Neymar w Realu.
1
Zobaczcie wywiad Ronaldo na realmadrid.pl
Oj będzie się działo...
1
Real nawet się nie cieszy
0
Już myślałem że to Ronaldo. To by dopiero było.
0
Barca Wygrała 5 razy, Liverpool może 6.
0
Oby dziś Liverpool wyprzedził Barcelonę w wygranych LM
0
Tak żartobliwie mówiąc to co to za przyjemność grać co roku w finale LM. Taki mecz to święto i najlepiej smakuje jak się długo na to czeka.
0
Dorosłem i od 18 roku życia utrzymuje się sam i znam wartość pieniądza.
0
Moim zdaniem pewna ilość pieniedzy jest nie do wydania. Chyba że chcą zabezpieczyć osiem pokoleń.
0
Straszne, ledwie kilka lat mieli LM.
0
W sumie to trochę dziwne jest to wyjeżdżanie gwiazd z Europy po zakończeniu kariery i granie w Chinach czy USA. Przecież kasy mają full a widok takiego Iniesty czy Xaviego w innej koszulce niż Barcy jednak zostawia spory niesmak.
37
Tak
3
A ja od dawna mam przeczucie że Real w tym sezonie polegnie. Do tej pory jakimś cudem(sędzia) przeszli Juve i Bayern ale dziś mam nadzieję że się to skończy i Liverpool zszokuje tak jak to było w dwumeczu z City.
8
Ale głupoty, w związku powinno się być z miłości a jak się kocha kogoś kto nie ma dużo pieniędzy to co? Jest jakieś zaklęcie na zakochanie się w bogatych? Tutaj pasuje cytat '' Niektórzy są tak biedni, że jedyne co mają to pieniądze''
4
Rakitic, Alexis? Tutaj moim zdaniem nie zrobili postępu. I w Sevilli oraz w Udinese grali na podobnym poziomie.
2
Jak w stylu contratiempo to mogę Ci polecić - Zaginiona dziewczyna (trochę mniej akcji) i kapitalny Labirynt z Jackmanem. Dużo się dzieje.
0
Trzeba pamiętać że MoH allied assauld robili ludzie od cod 1.
0
Nie uważam tak, Cod 2 to moim zdaniem idealna gra wojenna i nikt nie zbliżył się do tego poziomu. Żadnych sentymentow z mojej strony nie ma.
1
Czy nie uważacie za dziwne, że w dzisiejszych czasach nikt nie potrafił zrobić gry wojennej na poziomie cod 2 chyba z 2005 roku?
0
Plush to Plus. Ofertę mają znakomitą ale ja bym zastanowił się nad zasięgiem. Od kilku lat mam w Plusie i w tym roku raczej przejdę do T-mobile bo zasięg słaby i LTE też. Mimo że mieszkam w dużym mieście.
0
Bez powodu?
1
Jak po transferze Miny z obawą zastanawiałem się jak on będzie się poruszał to wszyscy byli spokojni że Pique też jest wysoki...
0
Griezmann dziś jakoś dał do zrozumienia że to ostatni mecz w Atletico? Oglądał ktoś?
2
Wracam ze stadionu w Poznaniu i zirytowany. Jak to możliwe że każdy wie że od tygodnia kibole szykują zadyme i mimo tego wnoszą bez problemu race i petardy?