0

To Dlaczego już odpadamy z LM?

0

Narzekacie na Valverde że wybrał tak skład czy ustawienie. A moim zdaniem nawet z najgorszym pomysłem trenera zawodnicy tej klasy nie mogą wypuścić takiej zaliczki. Ktoś tam powinien mocno ich po twarzach wytrzepac bo takiego braku jaj to dawno nie widziałem.

1

Dla mnie to nadal jest nie możliwe. Chyba jest to największe upokorzenie od kiedy pamiętam. Ok dostaliśmy lanie od Bayernu, Juve czy PSG ale byliśmy wtedy po prostu bez formy. Ale teraz? Mamy zaliczkę ogromną, gramy z Roma i nie potrafimy tego utrzymać. Ja się pytam dlaczego jak nam nie idzie to nie możemy po prostu się skutecznie bronić? Tylko zawsze w takim wypadku dostajemy lanie.

0

Prezydent to mógł na boisku próbować anie

0

Ale to nie rozgrywający kolego.

0

No to co Real wygrywa LM, Ronaldo złota piłkę i tak w kółko. Jeśli nie sprowadzimy pomocnika który rozgrywa do przodu a nie takiego jak Rakitic który tylko pracuje w defensywie i jeszcze niektórzy się tym zachwycają to nie wygramy LM.

0

Ale Pique strzelił ze spalonego.

45

Nie przypominam sobie aby to Valdes był winny odpadnięcia z Interem czy Chelsea.

11

Neymar wraca do FCB! :D

3

Undartaker jeszcze walczy? WWE oglądałem jakieś 8 lat temu i już wtedy był stary :D

0

Atletico w ofensywie jest żałosne, zero pomysłu na grę. To że są wiceliderem chyba tylko pokazuje jak słaba jest większość drużyn w La Liga.

29

Najgorsze w tym sedziowaniu jest to że nie ponoszą żadnych konsekwencji po tak fatalnych błędach. Oni robią takie rzeczy a mimo to wszyscy mają to gdzieś.

2

Ten Lucas Vazquez to taki trochę Pedro, Pedrito

1

Każdy by chciał aby grali zawodnicy mający 17 lat ale każdy też chcę tryplet co rok. Niestety nie wszystko można pogodzić.

2

I co z tego? I tak Valencie wyprzedza a dla nas to żadna korzyść.

1

Dziś po raz pierwszy w życiu jestem za Realem. Oby wygrali i powiększamy przewagę nad Atletico do 12 pkt. co będzie bardzo komfortowe i już do meczu z Realem będziemy mogli podejść jako Mistrz.

0

No do 2020 to jeszcze dwa sezony. Czyli łącznie 4 i następnie obstawiam Juve lub PSG aby mieć w miarę łatwe mistrzostwo w tych dwóch krajach.

0

Siema może ktoś tu jest obeznany w temacie. Razem z siostrą chcemy iść na mecz Polska - Chile. Aby dostać dobre bilety chcemy wyrobić sobie kartę Kibica, ale ona ma 17 lat i nie może zrobić. Więc w jaki sposób zakładają kartę osoby nie pełnoletnie?
Czy ja ze swojego konta muszę wybrać opcję zamów kartę dla dziecka czy jak?

1

Tak.

0

Też szukałem i raczej w tych kolorach nie znajdziesz.

0

Niektórzy się tutaj dziwią że wszystkie fanowskie projekty koszulek są lepsze od tych który robi Nike. Jednak nie ma tu nic dziwnego, jeśli ktoś nie zauważył to co sezon Nike czy Adidas robią jeden krój strojów i tylko zmieniają elementy. Nie tutaj możliwości aby któryś ze strojów był wyjątkowy bo Nike czy Adidas nie czasu aby uszyć kilkanaście tysięcy kompletnie różnych koszulek :)

6

A moim zdaniem Semedo wygląda bardzo dobrze do momentu aż trzeba dobrze dograć piłkę w pole karne.

2

Ta na pewno Valverde będzie podejmował ryzyko w półfinale LM. Zagramy takim samym składem, może Dembele zagra.

0

Ja bym chciał Liverpool bo dawno z nimi nie graliśmy. Bayern niby wydaje się przeciwnikiem do ogarnia ale jakieś mam dziwne odczucia co do gry z nimi. Finał oczywiście z Realem.

4

Ten to wie jak poprawić humor z rana.

1

A może to niespodziewanie Liverpool i ich ofensywna gra to sposób na Real, kto wie...

1

Mega dziwny mecz, prawie żadnej składnej akcji. Plus jest taki za krzywda już nam się nie stanie. Teraz trzeba myśleć co zrobić aby w półfinale zaskoczyc rywala.

2

Mam jedno pytanie, ile chcielibyście wygrać? 5-0 czy może 7-0?

5

Patent na Pepa bo raz wygrał?

0

Czy pierwszy sezon będzie kiedyś z lektorem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?