bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Real tylko z ogórkami wygrywa, już w sobotę wpierdziel od Eibaru :)
0
Widzę że sami wróżbici tutaj. Już wiedzą co będzie w drugiej połowie, najlepiej żeby PSG 3-0 prowadzili po 45 minutach.
0
Ciężka gra dla wybranych graczy. Mnie Soulsy kompletnie odrzuciły ale spróbuję bloodborna bo masa pozytywnych opinii.
11
Przed chwilą widziałem to w faktach. Masakra pierwszy raz o czymś takim. Niesamowite.
https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/gracjana-pogryzl-pies-lekarze-wszyli-mu-reke-w-brzuch,819896.html
31
Tak patrząc na terminarz to czekają nas teoretycznie dwa trudne wyjazdy. Mecz z Sevilla i Celta. Reszta trudniejszych meczy mamy u siebie. Pięknie będzie jakbyśmy bez porażki przeszli ten sezon.
1
I tak Legia zdobędzie mistrza. Co by się nie działo Oni zawsze jakimś fuksem wygrywają.
0
W meczu z Realem musimy mieć 12 pkt przewagi nad drugą drużyną. Teraz mamy 8 więc moim zdaniem jest to bardzo prawdopodobne.
0
Najbardziej w naszej grze nie podoba mi się ten brak płynności w pomocy. Wygląda to tak że pomocnicy zostają głęboko z tyłu i tak właściwie to Coutinho,Suarez i Messi ciągnął całą grę od 40 metra od bramki rywala. Brakuje mi takiego pomocnika który bardziej środkiem wspomógł by trio z przodu. Nawet jak jak gramy tak jak dziś czyli : Iniesta,Coutinho,Suarez,Messi to Andres jakoś tak z tyłu zostaje lub przykleja się do lewej strony.
0
Tak chodzi o lewą
3
Nie rozumiem dlaczego Messi nie oddaje wolnych z prawej strony boiskach Coutinho. Szuka na siłę wyrzutek z których nic nie ma a przecież Brazylijczyk potrafi kapitanie uderzyć. Wiem że Messi może wszystko ale mógłby dać uderzyć Phillipe.
4
Co to będzie jak Iniesta nie zagra z Chelsea.
PS
Gomes potwierdza że się nie nadaje do Barcelony po raz 50.
7
Atmosfera na stadionie i gra obu drużyn jakby to był mecz o Puchar prezesa....
0
A czemu nie na LS
0
Raczej na LS Messi PS a Iniesta za plecami Suareza
1
No i o takim składzie pisałem dwie godziny temu. Brawo Valverde!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Co do złotej piłki to moim zdaniem:
Messi zdobędzie jeśli Ronaldo nie wygra ligi mistrzów.
Chyba że Portugalia zaliczy jakiś fantastyczny występ na MŚ ale w to wątpię, dużo większą konkurencja niż na Euro.
0
Niech każdy ogląda to co lubi...
0
Jak tak Valverde zagra to się zdenerwuje. Mieć taką siłę w ofensywie i grać na 3 defensywnych. Po co Griezzman skoro Valverde gra tak ostrożnie..
4
Ja mam nadzieję że Valverde dziś nie będzie się bez sensu murowal i zagramy jak na Barcelonę przystało. Busi, Rakitic na defensywnych a z przodu ogień. Iniesta, Coutinho, Suarez, Messi. W drugiej połowie Dembele za Inieste.
2
Zawsze mnie bawi to że piszecie że Ronaldo gra kilka dobrych meczy a po sezonie ma prawie tyle goli co Leo. Jak to możliwe?
0
I kto by pomyślał że to Atletico nam zagrozi, przecież mieli potrafić punkty. No trudno i tak w lidze już do końca będzie walka, bardziej się boję że to nasze ewidentne zmęczenie nie skończy się że odpadnie my z Chelsea albo już w ćwierćfinale.
1
Strata kasy. Gdyby takie środki działały to by nie było łysych. Zobacz sobie ile bogatych ludzi jest łysych a niby lek za 40 zł ma pomóc?
0
Chyba od 6 zawieszenie
0
O już się podniecajo że Leganes biją. Widzę większe zachwyty niż po Barcy 6-1 z Girona.
0
Po czym wnioskujesz że to top 2? Co lepszego pokazał od Hazarda, Ronaldo, czy KdB?
0
A oglądałeś pierwszy mecz z Realem? Ile razy mógł podać do lepiej ustawionego kolegi? Chcesz czy nie Neymar nic ciekawego nie pokazuje w Paryżu. Do tej pory jest więcej pozaboiskowych historii z Nim niż zachwytów jego gra. Za dwa-trzy lata będzie kolejnym wielkim niespełnionym talentem.
1
Zobaczycie że ta absencja Neymara jeszcze okaże się plusem. Zagrają jak drużyna, spokojnie może zagrać Di Maria czy Draxler.
28
Mam nadzieję że PSG wyrzuci Real z ligi mistrzów i zakończy się onanizowanie madryckich gazet. Pokonali kilka ogórków i nagle wielki Real, co z tego że tracą 7pkt do drugiej drużyny.
0
A no tak, nie zauważyłem że z Las Palmas gramy w tygodniu.