bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, w tym roku wybieram się na wakacje w okolice Barcelony. Prawdopodobnie Loret del Mar. Jest to ok. 50 km od Barcelony i jest tam coś na styl pociągu który jedzie do stolicy Katalonii. Powie mi ktoś kto jechał tym sprzętem ile trwa taka podróż i w jakich cenach są bilety ?
2
Tak ogólnie to skąd to przekonanie że Neymar tak bardzo chce do Realu ? Czy kiedyś się wypowiadał że chce tam trafić ? Przecież z tego co wiem to mógł trafić do Realu ale wybrał Barcelonę. Więc dlaczego teraz miałby tam tak bardzo chcieć trafić ? Nawet jeśli to nie trafi tam teraz latem bo nie wyobrażam sobie w jednej drużynie Ronaldo i Neymara a przecież Portugalczyk w tym roku nie odejdzie na 100%.
0
Miesięcznie tyle zarabia czy tygodniowo?
0
Jeśli w ogóle plotki o powrocie Neymara są prawdziwe w co wątpię, to jak On sobie to wyobraża ? Myśli że Barca zapłaci 400 mln i On wróci ? Jak jest taki cwany to niech sam się wykupi.
3
Ja tam jest pewien że Neymar nigdzie z Paryża się nie ruszy. Nikt nie zapłaci więcej niż 225 mln a PSG chciałoby pewnie z 400 minimum. Chyba że cwaniaczek zadbał o jakąś klauzulę która pozwoli mu wcześniej odejść. Tym ruchem prawdopodobnie zniszczył sobie karierę.
8
Sezonowcem mnie nie nazywaj bo kibicuje od 2005 roku, po prostu nie doczytałem tematu.
0
Dziękuję już rozumiem.
1
Na logo black OPS jest właśnie IIII anie IV.
0
Nie rozumiem dlaczego ten Arthur dołączy dopiero za rok przecież On nie ma 18 lat. Sprzedać latem Gomesa, Suareza i jest dla niego miejsce.
0
tak jest awaria........
1
No to Milan żegna się z Europą, ciekawe czy będzie ich stać na pierwszą 4 w lidze aby zagrać w LM.
1
Zmiana. Ja męczyłem się dwa lata pewnej robocie i zrujnowałem sobie psychikę. Jak tylko jest źle to zmieniaj chłopie.
0
Gdyby Coutinho mogł grać to już tak słabo to by nie wyglądało :)
0
Gattuso może robić cuda ale pewnego poziomu nie przeskoczy Milan. Po prostu tam nie ma jakości z przodu. Niby wydali z 200 mln ale nikt tam nie nie przekonuje.
0
Super, trzymam kciuki za Arsenal bo to ostatnie wynoszenie na piedestał Gattuso bardzo mnie irytuję.
0
Marzenie to 3-0 do przerwy i Suarez, Messi na ławkę. Ale pewnie wymęczymy to 1 może 2-0.
6
Jestem ciekaw co zrobią w Williamsie jak Kubica będzie robił najlepsze czasy. Powietrze z kół spuszczą :D ?
8
Myślę że taką opinie wydają ludzie którzy są rozgoryczeni że Barcelona gra ładnie a nie wygrywa LM ostatnio. Przez to uważają że każda inna gra niż tak jak gra Barca to kryminał.
0
Dla mnie też, już czekam na listonosza :D
1
30 zł za takie cudo i to z R10 na plecach. Warto przeglądać licytacje na allegro :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=7204786752#imglayer
6
Ja na rewanżu byłem w kinie, pełna sala kibiców Barcelony. Powiem wam że po golu na 6-1 były tak niewiarygodne emocje że jakbym był na stadionie to chyba bym zawał dostał. Zdecydowanie najpiękniejszy moment w życiu jeśli chodzi o mecze.
3
No to teraz Real- City i Barca- Szachtar jeśli oczywiście awansują i my też.
1
Ten mecz pokazuje najlepiej jak doświadczenie piłkarzy, wielkość klubu poczucie swojej wartości jest decydujące w Lidze Mistrzów. Juventus jest zdominowany, wydaje się że nic nie uda im się zrobić a przeprowadzają dwie akcje i grają dalej. Podoba sytuacja z PSG, same gwiazdy, faworyt do wygrania ligi mistrzów do tego słabo grający Real a nawet nie nie zrobili kroku do awansu.
16
Juventus nie istnieje ale mieli ewidentny karny. Kto wie jak by się to potoczyło, to pokazuje jak sędzia ma ogromny wpływ.
0
A gdzie najlepiej bilet lotnicze ?
0
Hej pytanie do osób co już byli na meczach w Barcelonie. Ile wyniósł by całkowity koszt takiej wyprawy do Barcelony ? Chodzi mi tutaj mniej więcej o taką sytuacje.
Mecz w sobotę. Wylot w piątek, 2 noclegi i powrót w niedziele czy tam max w poniedziałek. Ile czasu wcześniej trzeba sobie załatwić bilety lotnicze aby nie kosztowały majątku ?
0
Myślicie że jakiś lepszy trener jest w stanie ogarnąć PSG czy to nie ta mentalność i nie mają szans na lepsze wyniki?
8
Ale się sracie z tym Realem. Przecież Barca też jest w grze i równie dobrze może wygrać LM.
0
Futbol to wykorzystane sytuacje a Real wykorzystuje 110 % mimo że to wbrew matematyce.
10
Benzema Świetny mecz... Ale się kompromitują Fani Realu.