0

Witam, w tym roku wybieram się na wakacje w okolice Barcelony. Prawdopodobnie Loret del Mar. Jest to ok. 50 km od Barcelony i jest tam coś na styl pociągu który jedzie do stolicy Katalonii. Powie mi ktoś kto jechał tym sprzętem ile trwa taka podróż i w jakich cenach są bilety ?

2

Tak ogólnie to skąd to przekonanie że Neymar tak bardzo chce do Realu ? Czy kiedyś się wypowiadał że chce tam trafić ? Przecież z tego co wiem to mógł trafić do Realu ale wybrał Barcelonę. Więc dlaczego teraz miałby tam tak bardzo chcieć trafić ? Nawet jeśli to nie trafi tam teraz latem bo nie wyobrażam sobie w jednej drużynie Ronaldo i Neymara a przecież Portugalczyk w tym roku nie odejdzie na 100%.

0

Miesięcznie tyle zarabia czy tygodniowo?

0

Jeśli w ogóle plotki o powrocie Neymara są prawdziwe w co wątpię, to jak On sobie to wyobraża ? Myśli że Barca zapłaci 400 mln i On wróci ? Jak jest taki cwany to niech sam się wykupi.

3

Ja tam jest pewien że Neymar nigdzie z Paryża się nie ruszy. Nikt nie zapłaci więcej niż 225 mln a PSG chciałoby pewnie z 400 minimum. Chyba że cwaniaczek zadbał o jakąś klauzulę która pozwoli mu wcześniej odejść. Tym ruchem prawdopodobnie zniszczył sobie karierę.

8

Sezonowcem mnie nie nazywaj bo kibicuje od 2005 roku, po prostu nie doczytałem tematu.

0

Dziękuję już rozumiem.

1

Na logo black OPS jest właśnie IIII anie IV.

0

Nie rozumiem dlaczego ten Arthur dołączy dopiero za rok przecież On nie ma 18 lat. Sprzedać latem Gomesa, Suareza i jest dla niego miejsce.

0

tak jest awaria........

1

No to Milan żegna się z Europą, ciekawe czy będzie ich stać na pierwszą 4 w lidze aby zagrać w LM.

1

Zmiana. Ja męczyłem się dwa lata pewnej robocie i zrujnowałem sobie psychikę. Jak tylko jest źle to zmieniaj chłopie.

0

Gdyby Coutinho mogł grać to już tak słabo to by nie wyglądało :)

0

Gattuso może robić cuda ale pewnego poziomu nie przeskoczy Milan. Po prostu tam nie ma jakości z przodu. Niby wydali z 200 mln ale nikt tam nie nie przekonuje.

0

Super, trzymam kciuki za Arsenal bo to ostatnie wynoszenie na piedestał Gattuso bardzo mnie irytuję.

0

Marzenie to 3-0 do przerwy i Suarez, Messi na ławkę. Ale pewnie wymęczymy to 1 może 2-0.

6

Jestem ciekaw co zrobią w Williamsie jak Kubica będzie robił najlepsze czasy. Powietrze z kół spuszczą :D ?

8

Myślę że taką opinie wydają ludzie którzy są rozgoryczeni że Barcelona gra ładnie a nie wygrywa LM ostatnio. Przez to uważają że każda inna gra niż tak jak gra Barca to kryminał.

0

Dla mnie też, już czekam na listonosza :D

1

30 zł za takie cudo i to z R10 na plecach. Warto przeglądać licytacje na allegro :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=7204786752#imglayer

6

Ja na rewanżu byłem w kinie, pełna sala kibiców Barcelony. Powiem wam że po golu na 6-1 były tak niewiarygodne emocje że jakbym był na stadionie to chyba bym zawał dostał. Zdecydowanie najpiękniejszy moment w życiu jeśli chodzi o mecze.

3

No to teraz Real- City i Barca- Szachtar jeśli oczywiście awansują i my też.

1

Ten mecz pokazuje najlepiej jak doświadczenie piłkarzy, wielkość klubu poczucie swojej wartości jest decydujące w Lidze Mistrzów. Juventus jest zdominowany, wydaje się że nic nie uda im się zrobić a przeprowadzają dwie akcje i grają dalej. Podoba sytuacja z PSG, same gwiazdy, faworyt do wygrania ligi mistrzów do tego słabo grający Real a nawet nie nie zrobili kroku do awansu.

16

Juventus nie istnieje ale mieli ewidentny karny. Kto wie jak by się to potoczyło, to pokazuje jak sędzia ma ogromny wpływ.

0

A gdzie najlepiej bilet lotnicze ?

0

Hej pytanie do osób co już byli na meczach w Barcelonie. Ile wyniósł by całkowity koszt takiej wyprawy do Barcelony ? Chodzi mi tutaj mniej więcej o taką sytuacje.

Mecz w sobotę. Wylot w piątek, 2 noclegi i powrót w niedziele czy tam max w poniedziałek. Ile czasu wcześniej trzeba sobie załatwić bilety lotnicze aby nie kosztowały majątku ?

0

Myślicie że jakiś lepszy trener jest w stanie ogarnąć PSG czy to nie ta mentalność i nie mają szans na lepsze wyniki?

8

Ale się sracie z tym Realem. Przecież Barca też jest w grze i równie dobrze może wygrać LM.

0

Futbol to wykorzystane sytuacje a Real wykorzystuje 110 % mimo że to wbrew matematyce.

10

Benzema Świetny mecz... Ale się kompromitują Fani Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?