0

Bo tu chodzi o to by zdobyć w najtrudniejszych warunkach, być Najlepszym.

1

Wchodzili tam bo to ich pasa i zawód. Tak samo jak Messi gra w piłkę to Oni wchodzą na góry -

4

Wielki smutek, zawsze gdy Polacy giną w górach strasznie emocjonalnie do tego podchodzę. Mimo że z tym sportem nie mam nic wspólnego, to na sercu jakoś tam smutno się robi. Pamiętam jak przeżywałem gdy na Broad Peak zginęło dwóch naszych a dziś znów jakaś taka pustka po tym co się stało z Tomkiem. Zdobył szczyt i odszedł...

14

Nasz wuefista przebiegł nawet Maraton Piasków, przez wielu uznawany najtrudniejszym biegiem na świecie. 250 km przez Sahare.

0

Dziś nie idą.

0

Mówię Wam, jutro wrócą po Tomka. Dobrej nocy Wszystkim.

0

A co z wejściem na K2? Wyprawa przerwana czy ktoś z całej ekipy idzie dalej?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wyjaśni mi ktoś dlaczego w dzisiejszych czasach mamy wszystko, nikt nie wymyślił jakiegoś helikoptera który mógłby przetransportować ratowników na wysokie partie gór?

52

A tak a propo tej całej akcji. Co Wam to przeszkadza że tam ratują ludzi ? Jak to wpływa na Wasze życie ? To Oni ryzykują swoje życie, wspinają się przy - 50 stopniach na wysokości 7000 m. Wy sobie siedzicie przed komputerem i jeszcze narzekacie, no na litość boską.

1

Chyba nie znasz możliwości człowieka. Są ludzie co po pustyni w 50 stopniach Celsjusza biegają 240 km

12

Ja uważam że warto ratować każde życie. Ci którzy tak nie uważają chyba jeszcze nie znają wartości życia. A teksty z podatkami to po porostu śmiech na sali. Pewnie piszą to gimbusy mieszkający z rodzicami co nawet nie wiedzą co to podatki.

0

Zostało 18 spotkań, żeby Real dogonił Barcelonę to Barca musiała by zagrać chyba najgorszą rundę w historii a Real wygrać wszystkie spotkania. Teraz zastanów się co jest bardziej prawdopodobne. Nie oszukujmy się, jesteśmy mistrzem na 99 %.

3

Tylko po co robić tu spam skoro Real już nie liczy się w walce. Naprawdę macie takie kompleksy że 20 pkt przewagi to nadal mało?

35

Aż przykro patrzeć jak tu niektórzy mają smutne życie. 19 pkt. Przewagi nad Realem(taka sytuacja zdarza się raz na 50 lat o ile w ogóle taka kiedyś była) , półfinał pucharu króla, wspaniała gra Barcelony i nic nie wskazuje żeby coś się zepsuło a co nie którzy wchodzą tu i płaczą że Real wygrał i Ronaldo strzelił. Boże, co Wy byście zrobili jakby ten Real spadł do drugiej ligi.

7

Wszystko wskazuje na to że Stoch po igrzyskach będzie najbardziej utytułowanym skoczniem w historii(bardzo możliwie 3 zlota) kto by pomyślał gdy Małysz kończył karierę.

0

Takich karnych się nie dyktuje. Żałosny sędzia, ale jeszcze Valencia to zremisuje.

2

Jutro.

0

Kolejny świetny mecz, zabrakło trochę szczęścia a skończyło by się 5-0. Jedyne czego bym sobie życzył to aby Alba, Rakitic, Messi i Suarez dostali odpoczynek w najbliższym meczu, chociaż 45 min.

0

60 to mokry sen Pctowcow. 40 wystarczy

0

Minimum 30.

0

Pod względem wydajności Ci wystarczy. Ja jednak kupiłbym Lonovo ponieważ HP są bardzo plastikowe, sam mam prawie ten sam model co Ty wysłałeś, tylko z i3 i wykonanie nie jest zbyt solidne. Polecić Ci mogę też laptopy Dell, bardzo dobre wykonanie.

11

Nie widzę plusów w przypadku zwycięstwa Realu :)

6

Trzeba sobie zadać pytanie. Czy może być gorzej?

0

Moim zdaniem real robi źle trzymając Zidane, jeśli liczą na LM to jest potrzebny nowy impuls. Wczorajszy mecz doskonale pokazał że nic na dobre tutaj się od tak nie zmieni, tym bardziej w ciągu 3 tygodni.

1

Nie ma Realu i Atletico. Jeśli dziś odrobimy jestem spokojny o końcowe zwycięstwo.

0

Jak awansujemy dalej to liczę na klasyk w finale. Trzeba przełamać te przegrane finały z RM.

0

Jak myślicie, jeśli Coutinho faktycznie dostanie 14 to będzie to oznaczało że Antek do nas przyjdzie na 100%?

0

To pokazuje biedę w tych dyscyplinach. Podwójny mistrz olimpijski może liczyć na 50 tysięcy euro, gdzie byle jaki piłkarz zarabia tyle miesięcznie.

2

Bardzo prawdopodobne że w niedzielę z Alaves. Mecz u siebie, kontuzja Vermalena, Umtiti wraca po urazie, idealny moment aby zagrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?