bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gratuluję lenistwa
2
Mam go w FM, rekomendowali mi go jako nowy Zidane :D Rok na wypożyczeniu a teraz daje mu pograć i powiem wam że ma genialne '' krosy''
3
Będzie działać, tylko nie będziesz mógł wybrać opcji grania w rozdzielczości 4k.
Chociaż aktualnie i tak nie ma gier które działają w 4k tym bardziej że PS4Pro nie jest w stanie uciągnąć gier w 4k więc to reklamowanie nowego PS4 rozgrywką w 4k to kłamstwo, gry są jedynie skalowane do 4k co nie wiele różni się od full HD.
Ale kupując PS4Pro będziesz miał możliwość np wybrana rozgrywki w 60 fps a nie powiedzmy 30.
2
Myślę że w Barcelonie i tak będzie gral bardzo dużo. Przecież mamy tylko Pique i Umtitiego.
1
Szczerze nie rozumiem czemu Masche miałby odejść w styczniu? Gdzie lepiej się przygotuję do MŚ niż w Barcelonie? Dla mnie to wielka ściema.
0
To co Sterling w 90 ? :>
37
Na przykładzie Interu i Milanu trzeba powiedzieć jedno : To trener ma największy wpływ jak gra drużyna. Milan narobił transferów (nie mówię że złych) ale zostawili słabego trenera. Inter nie robił jakiś niesamowitych transakcji ale zatrudnili świetnego trenera, który już z Romą robił wyniki ponad stan. Rezultat jest taki że obie drużyny dzieli 18 pkt.
0
Ja
2
Prawda jest taka że gramy najgorszy futbol od wielu lat. Ale nie ma co się dziwić bo mamy najsłabszy skład od lat. Klub nie zadbał aby odpowiedni zaleźć zastępców za Xaviego, Iniestę (ma swoje lata i nie może już prezentować najwyższego poziomu, Alvesa ( jest szansa że w końcu Semedo odpali) Na tych 3 pozycjach brakuje nam piłkarzy na najwyższym poziomie, jest jeszcze lewe skrzydło ale zakładam że Dembele się tu sprawdzi. Uważam że dopóki nie sprowadzimy klasowych pomocników to nic z tego nie będzie.
0
Mam nadzieję że latem zrobimy porządek w kadrze. Turan, Gomes, Vermalenen, Rakitic, Delufeu, to nie poziom Barcy. Wolalbym za tych wszystkich piłkarzy mieć dwóch trzech piłkarzy na poziomie a nie takie coś.
1
Tylko ze Atletico to jest i była duża mocniejsza drużyna. Wystarczy zobaczyć na ich wyniki w lidze mistrzów
4
Kolego każdy wie że to Real i Barca i tak się będzie bić o mistrzostwo. Pamiętasz poprzedni sezon i jak grała Sevilla a jak skończyła?
0
Czyli podsumowując mimo wszystko nie jest tak źle mimo remisu bo real też nie wygrywa i nadal 8 pkt to dużo. Największy problem jest taki że 3 ligowe grudniowe spotkania zagramy z Pique i Vermalenen o ile ten drugi to w ogóle wytrzyma. No cóż zobaczymy jak to się rozwinie. Wygrać dwa mecze do klasyku i zrobić wszystko aby powalczyć o dobry wynik na SB. Kupno jest jednego stoper zimą to obowiązek. Najlepiej sprowadzić już w styczniu Minę i De Ligta.
6
Rakitic serio?
1
Z tego co rozumiem to znaczy że jest zainstalowany global.Czyli wszystko będzie śmigać. Nie kupowałem akurat tutaj ale słyszałem same dobre opinie.
0
Obecna sytuacja pokazuje że żadna przewaga punktowa nie jest bezpieczna.
1
Polacy aby dotrzeć na każdy że stadionów pokonają łącznie (na mecz i z powrotem) prawie 10 tys kilometrów.
0
Grupa wygląda na łatwo ale chyba największym minusem jest egzotycznosc rywali. Wygrać z Senegalem i będzie z górki.
0
Patrząc na powtórkę La Manity. Przypomniał mi się David Villa. Czy też uważacie że Hiszpan nie zrobił w Barcelonie kariery na miarę swoich wspaniałych umiejętności? Myślę że był trochę ofiarą Messiego który grał na środku.
4
Wczoraj zagraliśmy świetnie. Pierwsza połowa chyba najlepsza za kadencji Valverde no i kradzież z gola. W drugiej trochę poszliśmy zbyt w bezpośredni futbol i straciliśmy gola, zabrakło kontroli. Martwi Semedo w obroni którego robili jak chcieli.
0
Talent jakich pełno tylko że z nazwiskiem znanego Ojca. Poczekajmy dwa-trzy lata i zobaczymy gdzie się znajdzie.
4
Szkoda mi Sandro. Fantastycznie odbudował się w Maladze strzelając 14 goli i występując aż w 30 spotkaniach. Wydawało się że już tylko może być lepiej. Transfer do Evertonu i spędził na boisku tylko 231 minut z 1170. Chyba miał dużego pecha że trafił w takim momencie do Evertonu, bo od momentu kiedy się pojawił Evertonowi kompletnie nie idzie. Po bardzo dobrym poprzednim sezonie (7 miejsce) aktualnie walczą o utrzymanie. Widać że liczne transfery z i do klubu, szczególnie odejście Lukaku bardzo źle podziałały na ten klub.Chyba Sandro znów będzie musiał wrócić do jakiegoś hiszpańskiego średniaka aby się odbudować.
47
Oj Marzy mi się dziś takie 0-3 żeby trochę postraszyc resztę stawki.
14
Jak jutro wygramy to będzie ból na fioletowej. Bo tam już przewidują że bardzo prawdopodobne są nasze 3 porażki na wyjazdach z Valencia, RSSS, i oczywiście z RM. Oby smutne miny jutro mieli.
0
Zobaczycie że jutro Busi zagra na stoperze i będzie wspierany przez Paulinho. Vermalenen to dobry stoper jak jest w formie i gra a wszyscy wiedzą jak to z nim jest. Valverde nie zaryzykuje i nie postawi na niego. Jestem przekonany że Ernesto Nas tutaj zaskoczy.
13
Na tym że w Stanach masz przeceny sięgające 90% szczególnie na sprzęt rtv.A w Polsce jest większy szum niż to wszystko warte bo żadnych wielkich promocji nie ma.
0
Patrz na Ceneo, obie gry w dobrych cenach.
0
AC bardzo dobra gra, a Fifa to wiadomo nic wspólnego z piłką nie ma ale ludzie grają.Co do konsoli to polecam ps4. Duże lepsze ekskluzywne gry. Dziś w blackfriday kupisz slima za 950 zł chyba w euro agd lub media expert.
2
Dla mnie transfery typu Oezil, Sanchez są bez sensu. Za 2-3 lata zostaniemy z samymi 32-33 latami bez formy i ambicji i będzie trzeba budować drużynę latami tak jak Milan czy Inter. Trzeba odpuścić sobie takie ruchy i skupić się na piłkarzach nie starszych niż 25 lat którzy są już na wysokim poziomie i jeszcze się rozwiną.Coutinho,Werner,Eriksen,Griezzman,Delle Alli to muszą być nasze cele.
0
Może będzie to plus dla nas