bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale widać że jest na prawdę szczęśliwy, doceniony.
7
Czuję że ten sezon w wykonaniu Iniesty będzie jak za najlepszych lat. Widać że ten nowy kontrakt dał mu dużo pewności siebie.
0
Jak wygramy będzie rewelacyjnie chociaż wiadomo będzie bardzo trudno ale trzeba pamiętać że Atletico też nie było w jakieś rewelacyjnej formie ostatnio. Porażka z Chelsea, remis z Alaves.
0
Jak wygramy z Atletico to będzie to idealna perspektywa na fenomenalny start ligi bo myślę że kolejne 2-3 mecze wygrywać spokojnie a to będzie kapitalna seria.
0
Nie.
1
Obudziłem się o 4 rano i pierwsze co chwytam telefon aby zobaczyć jak tam Leo. No i mogłem spać spokojnie.
1
Siedzisz 4 godziny i dostajesz zaliczenie. Straszne nudy.
1
Argentyna gra jak gra ponieważ ma po prostu słabą kadrę, szczególnie boki obrony a co najgorsze fatalną pomoc. Każdy się dziwi że Argentyna ma problemy a dla mnie to wcale nie jest zaskoczenie, chyba wszystkim mydli oczy atak. Oczywiście Messi, Dybala, Aguero, Icardi czy Di Maria to fantastyczni zawodnicy ale to tylko jedna z 3 formacji i jak widać nawet taki atak nie zrobi nic bez pomocy a tutaj Gago czy Biglia- zostawię to bez komentarza.
1
Nówka na płycie nawet w święta za dużo nie stanieje .
0
Ciekawe jak Leo zareaguje jak nie pojedzie na MŚ oby tylko jego forma nie załamała się na dłuższy czas bo to będzie dramat dla FCB
0
Myślę że jak na towarzyski to za ok 100 zł się kupi w jakimś nie najlepszym miejscu.
0
Jak myślicie liga mistrzów będzie normalnie na tych kanałach co teraz ma Polsat ? Tzn. Polsat Sport i Polsat sport Extra ? Czy uruchomią jakieś dodatkowo płatne kanały ?
1
Jestem ciekaw jak wypadniemy z drużynami z Ameryki południowej które grają szybki, techniczny futbol.
2
Czemu paranoja ? Awans ma pierwsza drużyna i tyle. Tak się sytuacja w grupie ułożyła.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Nie wiem czemu tak wszyscy płaczą o tą Argentynę i Messiego. Leo jest najlepszy na świecie ale ma słabych kolegów w kadrze i tyle. Trzeba to zrozumieć a nie płakać że Leo nie pojedzie na mundial to Ronaldo znów wygra złotą piłkę. Leo wygrał wszystko z Barceloną nie raz, w kadrze mimo że słabej otarł się o złoto mundialu to i tak dużo.
1
Trzeba przyznać że Legia jest mistrzowskim przykładem nieudolności. Rok po tym jak awansowali po 20 latach do ligi mistrzów, zgarnęli ogromny hajs, mieli rządzić nasz ligą. Dziś są 8 miejscu w tabeli z naprawdę fatalnymi perspektywami. Jak to się mogło stać?
1
Powie mi ktoś jakim Prawem, Madrycka policja wchodzi do miasta i bije tych ludzi ? Dlaczego nie Mogą Oni przeprowadzić tego referendum ?
0
A dlaczego są tak takie zamieszki czy nie może się to odbyć na zasadzie normalnego głosowania ?
4
Jak Katalonia się odłączy to Barca powinna grać w lidze katalońskiej. Wiadomo co to oznacza dla klubu.
Ale skoro chcą mieć swój kraj to trzeba przyjąć wszystko a nie tylko co się chce.
1
Meczu nie oglądałem bo byłem w pracy ale tak jak czytam komentarze to chyba muszą cieszyć dwie rzeczy:
- 3 pkt.
- Czyste konto.
0
Na szybko zrobiłem kupon za 2 zł. Obstawiłem wszystkie mecz, do wygrania 280 zł. Na ten moment tylko Benfica mi nie wchodzi bo przegra. Fuck, za każdym cholernym razem.
0
Idziesz, mówisz że przychodzisz po zamówienie bo dostałeś wiadomość że już jest. Podajesz nazwisko lub numer zamówienie. Tyle, beż żadnych czarów.
2
Jak dla mnie to Cavani powinien odejść z tego cyrku. Każdy wielki klub będzie się o niego bił bo to 2 lub 3 napastnik na świecie. Po co mu takie cyrki w PSG.
68
Po wygranej 3-0 na wyjeździe tylko kibice Barcelony potrafią powiedzieć że czują niedosyt.
2
No i pięknie. Teraz ze spokojem ograć Las Palmas i powalczyć z Atletico. Jeśli po meczu z Los Colchoneros będziemy mieli komplet punktów to naprawdę będzie to niesamowita sprawa.
0
Trzeba przyznać że producenci Fify mają najlepszych marketingowców na świecie.
Wprowadzają jakieś konkretne zmiany raz na 5 lat a co roku sprzedają co raz więcej.
1
Jak Real pojedzie w takiej formię do Dortmundu to może być ciekawie.
0
A za dwa lata będziesz na nim mógł tylko w Wordzie pisać
0
Polecam PS4 za 600-800 zł kupisz używkę która będzie działać dobrych parę lat.