bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nic takiego, kolejny dzień trzeba się podnieść i walczyć. Żadnej sensacji.
1
Nie ma co płakać jeśli kupimy Cou i Dembele może Seriego będzie dobrze. Bardziej mnie martwi brak zaangażowania.
0
Żebyś się nie zdziwił.
0
Po kliku latach.
1
Jak to wczoraj wyglądało ? Byłem na poprawinach nie mogłem obejrzeć ? Co ten Ronaldo wczoraj pajacowal ?
2
Coś czuję że niechciany i obrażany Paulinho już niedługo będzie wychwalany pod niebiosa.
3
20 ? 22 to zawsze minimum, tu pewnie ok 24 się skończą.
1
Dziś poprawiny wesela i niestety nie obejrzę klasyku, będzie to pierwsze el clasico od pamiętnego 6-2 którego nie zobaczę. Ech oby wygrali !
0
Mnie transfer Paulinho cieszył by tylko kiedy mielibyśmy kupionych Cou,Dembele,Seriego i Martineza. Byłby to taki transfer na zamknięcie kadry a nie teraz kiedy brakuje nam kluczowych piłkarzy.
Zaczynamy trochę o d*py strony.
0
Nie każdy. Ja się podpisuje pod słowami kolegi, z resztą sam nie dawno dodałem podobny post po seansie.
0
Jest jakieś oficjalne oświadczenie że Cou złożył ten request ? Czy poddają to dziennikarze którzy pisali że Dembele leci do Barcelony a transfer Coutinho to kwestia godzin mimo że od tego momentu minęło już kilka dni.
0
Nie uważam rób screena zobaczymy kto ma rację.
1
Trzeba się pogodzić że nie kupimy Coutinho. Dokończyć transfer Dembele, kupić Seriego i Martineza, zapytać o Eriksena jeśli się nie uda odpuścić transfer ofensywnego pomocnika i dać szansę Aleni,Suarezowi.
0
Bo tyle nie zaplacimy.
0
150 mln i mamy go.
0
Ciekawe co teraz mają do powiedzenia Ci którzy mówili "Niech ten Neymar odchodzi. Dostaniemy 222 mln i kupimy 3 cracków" Pff nawet na dwóch nie starczy....
10
Czyli go nie kupimy, Barca nie da więcej niż 120 i chyba prawidłowo.
7
Kolejny dzień i za dużo się nie zmienia. Po tych informacjach z Dembele byłem pewny że kluby się dogadały i po prostu piłkarz opuścił trening i leci do nas. Ale niestety oczywiście nie mogła być tak łatwo i cyrk trwa dalej a Coutinho się chyba już mocno oddala. Mam wrażenie że jutrzejszy dzień będzie kluczowy co do transferów. Jest to ostatni moment przed startem ligi i chyba ostatni moment żeby coś załatwić bo zaraz wszystkie ligi ruszą i będzie jeszcze trudniej kupić. Dobranoc Cules
0
Było trzeba kupić Bernardo Silvę bo do City poszedł za grosze.
0
Zaraz się okaże że P$G wyda w tym okienku pół miliarda euro a w lidze mistrzów i tak tradycyjnie odpadnie z Barca w 1/8 :D
0
Jak dla mnie to ten Dembele jak już robi takie akcje to powinien przylecieć do Barcelony i czekać tam aż kluby się dogadają. Albo w jedną albo drugą chłopaku.
1
Realne zmienne powinny wyglądać tak
35 występów w sezonie - 5 mln
30 goli w sezonie - 5 mln
Zwycięstwo w LM- 10 mln
Transfer 90 mln+ zmienne.
Mówimy oczywiście o 1 sezonie gry.
0
"Katalończycy woleliby zawrzeć zapis o zapłacie pieniędzy w przypadku zdobycia przez Dembélé Złotej Piłki." Haha nasz zarząd chyba naprawdę myśli że negocjuje z dziećmi ?
30
Na początku wszyscy podnieceni że Dembele nie przyszedł na trening i leci do Barcelony a jak się okazało że Borussia ma Nas w pompce to wszyscy nagle mądrzy jak to źle się zachował. Zdecydujcie się.
0
No i co powiecie na to ? Oficjalne stanowisko BVB z przed chwili.
„Borussia rozmawiała z Barceloną na temat potencjalnych przenosin Ousmane'a Dembélé do katalońskiego klubu.
Barcelona złożyła oferta, która nie odzwierciedla jednak piłkarskiej klasy zawodnika i nie wpisuje się w obecną sytuację na europejskim rynku transferowym. Ta propozycja została przez BVB odrzucona.
Nie ma innej propozycji ze strony Barcelony i piłkarz nie przenosi się obecnie do tego klubu. Na ten moment taki ruch jest mało prawdopodobny” - czytamy w oświadczeniu.
Niemiecki klub zaprzeczył tym samym, że Dembélé jest już w zasadzie o krok od przejścia do Barcelony. Przypomnijmy, że zgodnie z najnowszymi doniesieniami „Le Parisien”, gwiazdor BVB miał porozumieć się z wicemistrzem Hiszpanii. Do tego szkoleniowiec Borussii, Peter Bosz, potwierdził, że jego podopieczny niespodziewanie nie pojawił się na ostatnim treningu zespołu z Zagłębia Ruhry.
2
Jeśli dziś Dembele podpiszę kontrakt to jest szansa że będzie chociaż na ławce w niedziele? Czy jest możliwość aby został zgłoszony do tego czasu?
0
Czyli co Dembele dziś Fichado jutro prezentacja ?
10
Chyba tylko Eriksen.
1
A czemu nie klepiemy transferu Dembele, Seriego i Martineza? Oni też nie na sprzedaż ?
2
Nie potrzebujemy teraz piłkarzy którzy może wypalą może nie.