0

Neymar coś w tym filmiku gada że to ojciec go przekonał, dobrze rozumiem ?

2

Powiem Wam że z powodu Neymara po prostu jest mi smutno. Chyba głównie dlatego że odchodzi tak po prostu tylnymi drzwiami, bez słowa, bez powodu.
Widok jego ojca który pilnuje go jak psa żeby tylko podpisał kontrakt chyba będzie mi się z obrzydzeniem śnił po nocach. Trudno, sprowadzić trzeba Dembele i Coutinho, innego rozwiązania nie widzę.

1

Różnie to bywa. Nie jest to latwa gra, trzeba poświęcić dużo czasu na poznanie wszystkiego, nie wystarczy zrobić dream team i jazda.

1

Coutinho,Dybala, Dembele. Zróbmy te 3 transfery i wszystkim zbledną miny. Na pewno Valverde by to sensownie poukładał. Real jest przykładem że nie trzeba mieć typowych skrzydłowych aby wygrywać.

0

Klub wydaje oświadczenie że Neymar opuszcza klub ani słowa o PSG tylko że jak ktoś chce to musi zapłacić 222mln. Wcale się nie dziwię jak to nie PSG a Real sobie go kupi.

0

Jeśli chcą tego Di Marię to max 40 mln. Za resztę kupić tego Coutinho i Dembele i ruszyć z kopyta do cholery.

7

Dla mnie to powinien Neymar dostać ultimatum albo mówi do jutra że zostaje albo odchodzi. Zdecyduje że odejdzie 28 sierpnia i kogo zdążymy kupić.
Kabaret nie z tej ziemi.

2

Zobaczycie ten cały Nejmarek nie odejdzie. Za długo to trwa i w ogóle dziwnie to wygląda. Niby transfer ma zostać ogłoszony na dniach mówi się tak z resztą od tygodnia a nadal ani Neymar ani jego Ojciec nie powiedzieli nawet pół słowa o.tym transferze.

7

Wiadomo że to Ty zgubiłeś :D

1

Śmierdzi FIFA ale transfery jak najbardziej Realne.Po 100 mln za każdego załatwi sprawę a obaj chcą grać dla Barcy.

0

A jakby kupić i Coutinho i Dybale ? Cou na lewym skrzydle a Dybala na pozycji Iniesty ale bardziej pod napastnikiem ? Do tego Coutinho mógłby się wymieniać pozycją z Dybala. CDSM to byłby kwartet :D

1

Skoro chce iść do PSG i mu się to udało to chyba normalne że jest szczęśliwy?

0

Dembele, Coutinho, Seri- do rotacji z Roberto i Rakiticiem. Odejść powinni: Turan,Gomes,Rafinha- włączony w transfer Cou.

10

Borussia Dortmund zdecydowała się pokryć pełne koszty studiów Dario Scuderiego.

19-latek w rozgrywanym we wrześniu 2016 roku w Ząbkach meczu UEFA Youth League z Legią Warszawa odniósł kontuzję, która najprawdopodobniej zakończyła jego karierę piłkarską. W tej sytuacji Scuderi chciałby edukować się w tematyce zarządzania w sporcie.
Źródło: transfery.info

0

Zakładając że nie dadzą nam nam Verrattiego, to ja chciałbym aby dali nam tego Di Marię i 170 mln. Nie oszukujemy się żadnego Draxlera czy Rabiota też się nie zgodzą. Angel jest jaki jest ale ma jakość mógłby z ławki wchodzić i robić wiatr. Do tego kupujemy Dembele i Coutinho. Wtedy nikt po Neymarze nie będzie płakał.

4

Kolego jest różnica między zarobkami zwykłych zjadaczy chleba a Neymarem :)

0

Własnie o tym zapomniałem czy plus jakieś 300 mln :D

0

Tak sobie to policzyłem i mniej więcej łączny koszt przez 5 lata Neymara w PSG będzie ich kosztował około 600 mln no ładnie :D

0

Niech już odejdzie jak najszybciej żeby można spokojnie kupić zastępców i Valverde mógł spokojnie to poukładać.

1

Po pierwsze nie każdego zawodnika da się kupić a po drugie pieniądze nie wygrywają. Skoro szejkowie tak sobie kupują co chcą to dlaczego City, PSG nic nie wygrali w Europie ?

1

Tak z ciekawości sprawdziłem kim ta dziewoja jest i w oczy rzuciła mi się taka informacja. "Lima ma francuskie, portugalskie, amerykańskie i karaibskie korzenie" Ładny mix :D

0

Proszę napisać :)

1

Nie wiem czy Alba z Vidalem potrafili by dać dużo w ofensywie a po za tym musielibyśmy mieć jeszcze jednego ŚO na wysokim poziomie, bo tak to ta trójka by się zajechała.

0

Kolejny drwal w United, już chyba każdy może się domyślić jak będzie grał Mou w przyszłym sezonie.

1

Moim zdaniem to całe finansowe FP jest trochę słabe. Wiem oczywiście że dzięki temu wszystko jest trochę bardziej wyrównane ale trochę bez sensu. Jeśli ktoś ma pieniądze to powinien mieć możliwość wydawanie jej na kogo i na co chce.

11

Wiemy tyle co 2 tygodnie temu.

4

Po wczorajszym meczu możemy być zadowoleni. Byliśmy dużo lepsi, szkoda nie wykorzystanych sytuacji bo 2-3 gole powinny jeszcze wpaść. Fantastyczny Cillasen, super szybki Semedo, MSN na swoim poziomie, Busi też kilka razy ładnie zakręcił. D Suarez także bardzo dobra zmiana. Na minus moim zdaniem Iniesta który kolejny raz nic nie pokazał oby Coutinho był kupiony właśnie na jego pozycje, Vidal moim zdaniem też nic nie dał, oraz Sergi Roberto też bez błysku za to Rakitic w koncu zaskoczył a Turan na wylot i to szybko proszę. Szkoda jeśli Neymar odejdzie bo nasze trio potrafi robić genialne rzeczy i myślę że obojętnie kto by nie przyszedł to stracimy ale mam takie przeczucie że jeszcze w tym roku zostanie bo PSG będzie mieć problemy z uczciwym sfinalizowaniem tego transferu ale to tylko moje odczucia.

0

Monaco go kupiło w tym okienku...

0

Bo mimo wszystko Angel to dobry zawodnik, jakbyśmy mieli takiego Di Marię zmiennika to była by petarda.

0

Di MAria max 40 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?