bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież przyjdzie Dembele.
2
Nie wiem po co ten płacz o Paulinho. Guardiola miał swojego Keite, Enrique Douglasa a Valverde będzie miał Paulinho, jak historia pokazuje poprzednicy święcili triumfy to i może z Valverde będzie podobnie.
0
Myślę żeby w tej cenie każdy będzie taki sam. Byle nie bierz jakieś manty czy coś. Szukaj LG, Samunsg, Philips i nie pchał bym się w android TV bo za 1500/42 cale będzie mulic. Chyba że ktoś zna jakiś model perełkę.
0
Verratti w wywiedzie po meczu.
- Barcelona? Było coś na rzeczy, ale do sfinalizowania transakcji naprawdę wiele brakowało. Inne rozmowy nie miały miejsca.
- Podjąłem decyzję, że zostaję i jestem z niej zadowolony. Przyjście Neymara nie miało na to wpływu. Wyboru dokonałem wcześniej, nie mając świadomości, że możemy go sprowadzić.
3
Po co piszesz takie głupoty ?
0
Raczej Coutinho na lewe skrzydło a Messi na pozycji Iniesty.
8
Szczerze mówiąc to nie jestem pewny tego Dembele. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby ten chłopak w Barcelonie dał wielką jakość, ma dopiero 20 lat jest szybki, ale czy to wystarczy? O Coutinho jestem spokojny ale te 100 mln za Dembele to duże ryzyko ale w sumie to chyba nie ma innego rozwiązania, Hazard nie do wyciągnięcia a Dybala to raczej nie ta pozycja.
0
Ten dyrektor sportowy Bayernu zachowuje się jakby był jakimś asystentem trenera. Co on w ogóle tam robi? Czy w Bayernie jest taka tradycja że dyrektor siedzi na ławce ?
0
Czyli tylko czekać na oficjalne potwierdzenie ?
2
TENEMOS NUEVO JUGADOR EN EL FC BARCELONA: Bienvenido Philipe Coutinho.
radioFCB
Co to oznacza ?
0
Dembele jest lewo nożny, dziś też gra na prawej stronie. Może jednak Valverde będzie chciał ustawić Dembele na prawej, Coutinho na lewej a Leo jednak w pomocy ?
33
Z Roberta straszny kogucik się ostatnio zrobił, skaczę do każdego jak nie wiem, nie podoba mi się takie zachowanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mimo że Bayern bez połowy kluczowych zawodników to robią co chcą. Myślałem że Borussia pokaże więcej.
3
No i to jest piękna informacja ! :)
3
Coś czuje że w poniedziałek będzie potrójne fichado. Na pewno Valverde chce mieć pełną kadrę już na mecz o puchar Gampera, bo za tydzień już SP.
1
Bo zarząd pewnie nie zgodził się aby rok po podpisaniu kontraktu znów podnieść pensje o 10 mln.
2
Było by pięknie, jedynie myślę że Semedo w pierwszym składzie
7
Przede wszystkim skupmy się na zakupie Coutinho i Dembele po ten ewentualne transfery Seriego i Martineza to już będzie truskawka na torcie.
0
Siema, czy kupował już ktoś koszulki Barcy na nowy sezon na allegro, chodzi mi o podróbki w cenie ok. 100 zł? Jeśli ma ktoś sprawdzonego sprzedawcę niech rzuci linkiem, z góry dzięki.
0
Xaiomi Redmi note 3 lub 4
8
Coutinho to mega kot, musimy zrobić wszystko żeby go sprowadzić. Taki filigranowy a uderzenie ma niesamowite.
2
Oby, bardzo lubię tego stopera, Mascherano odejdzie za rok i będziemy mieć zastępcę.
0
Myślę że możemy być spokojni o zastąpienie Neymara, mamy pieniądze za które można sprowadzić minimum dwóch klasowych piłkarzy o ile zarząd nie będzie leciał w kulki. Kupno skrzydłowego i ofensywnego pomocnika, prawdopodobnie Coutinho i Dembele to obowiązek, fajnie było by kupić tego Sancheza lub Martineza. A co myślicie czy powinniśmy kupić jakiegoś środkowego pomocnika ? Wiadomo że żadnego cracka na tą pozycje nie kupimy bo nikogo nie ma na rynku, kogo byście chcieli, oczywiście z realnych transferów?
0
Chcesz zabłysnąć czy co ?
3
Jak czytam że Borussia kupiła Dembele za 15 mln to mnie krew zalewa. Gdzie my byliśmy ? Czy wszyscy nasi skauci oglądali wtedy Gomesa ?
0
FM wychodzi w listopadzie, wtedy będzie po transferach i będziesz miał 20 mln :D
3
Biorę w ciemno 3 takie sezony jak za Lucho.
3
Mam nadzieję że dziś zobaczyliśmy ostatni news o Neymarze na tej stronie. Następny 3 jakie chce widzieć to Fichado Dembele, Coutinho, Inigo Martinez !
1
Ok dziękuję.