0

Panowie a czy wczoraj Roberto i Denis byli w pełni gotowi do gry ? Bo trochę zdziwiony byłem że ani jeden ani drugi nie pojawił się na boisku.

0

Już poprawione nie wiem sąd mi się taka liczba wzięła.

1

Dziś super ale oby humory nie obróciły się o 180 stopni już we wtorek. Mecz z Juve pokaże gdzie jesteśmy. Jeśli wygramy to naprawdę będę miło zaskoczony.

Ten sezon jak na razie przypomina mi start Lucho. Świetny początek ligi też na zero z tyłu i niestety przykra weryfikacja już z pierwszymi mocnymi rywalami, porażki z PSG i Realem. Myślę że we wtorek otrzymamy wiele odpowiedzi co do możliwości tej drużyny.

1

Zjednoczona drużyna, to mimo tych wszystkich zawirowań może być nasza siła !
Vamos Barca !

0

Przecież prowadzą.

0

14 tysięcy już podpisało czy tylko w jakieś ankiecie czy w czymś podobnym wyraziło swoje wsparcie ? :)

1

5 tysięcy metrów? Chyba się komuś pomyliło, przecież dom 500 metrów to ogromny budynek.

0

Niemcy na Euro nic nie pokazali. Jak dla mnie szansę na mistrzostwo świata wyglądają następująco:
1 Hiszpania
2 Francja
3 Niemcy
4 Brazylia

5

Dlatego to Hiszpania moim zdaniem jest głównym faworytem, mają wspaniał drużynę, młode talenty ale też trzon z piłkarzy którzy wszystko wygrali i mają to niezbędne doświadczenie- Ramos,Pique,Iniesta,Busquets, Silva.

17

Oby już piłkarze Realu nie strzelali bo zaraz tu będzie wielka orgia pt. Isco i Asensio mogli grać u nas gdyby nie zarząd. Przypomnę że Xavi, Iniesta czy Messi też mogli grać w Realu gdyby nie coś. Pamiętajcie że nie wszystko można mieć.

1

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego nie kupiliśmy Seriego i dlaczego ta opcja jest już nie możliwa? Przegapiłem artykuł jak pisali o tym.

1

Lepiej mądrze stać niż głupio biegać, zobacz ile potrafi wykonać asyst.

0

Ja bym z Oezila bym się cieszył gdyby był 2 lata młodszy.

0

Ciekawe czy transfer Oxlade'a ma jakieś powiązanie z Cou.

1

Ja z Dybali bym się cieszył, mógłby grać za plecami Suareza. Ustawienie Dembele, Suarez,Messi za Lusiem Dybala i gra na dwóch bardziej defensywnych pomocników Busi i Roberto. Do rotacji magiczna trójca Gomes,Rakitic,Paulinho. To mogło by się udać ale nikt nie sprzeda Dybali w ostatnim dniu okna transferowego.

7

Jeśli odrzuca 160 mnl. za zawodnika który od miesiąca nie chce trenować to naprawdę pokażą że mają cojones.

3

Całe szczęście że okno się kończy, jutro ogłoszenie Coutinho ?
Oby.

1

Czyli co, Lemar do Liverpoolu a Cou do nas. Innej opcji nie widzę. Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to uważam że przy odpowiednim ustawieniu pomocy przez Valverde znów możemy się bić o wszystko.

0

Panowie jak myślicie, jeśli Coutinho nie przyjdzie co mimo tych wszystkich informacji że niby Liverpool chcę negocjować nie przyjdzie to czy Barcelona kogoś sprowadzi ? W czwartek koniec okienka więc czasu już prawie nie ma a nie oszukujemy się crack na pozycję Iniesty jest nam potrzebny, bo Andres nie jest w stanie zagrać na najwyższym poziomie wi cej niż 50 % spotkań a w dodatku jest to pewnie jego ostatni sezon. Jak uważacie czy po za Coutinho z kimś Barca w ogóle negocjuje, kogo byście widzieli w składzie jeśli nie Cou ?

1

Gdyby tylko Real miał Susreza, Lewandowskiego czy Cavaniego aż strach się bać. Oby tylko Perez nie wpadł na pomysł kupna napastnika.

0

Który to już mecz z rzędu z golem Realu ?

0

To poproszę na priv. Jak można

0

Czyli chyba jak wszędzie w tych czasach.

0

Witam, studiował ktoś lub studiuje na Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu?
Jestem ciekaw opinii na temat poziomu nauczania i ogólnie uczelni. Zastanawiam się nad kierunkiem Zarządzanie Logistyką w małych i średnich przedsiębiorstw ach.

0

Ok 170 to minimum.

1

Klopp na temat transferów.
"Zobaczymy co się stanie. Jestem obecnie zadowolony. Czy będę 31 sierpnia? Nie jestem pewien. Czy będę szczęśliwszy? Możliwe, zobaczymy."
"Do 31 sierpnia, wiele się może jeszcze zdarzyć, zarówno transfery do drużyny jak i na zewnątrz. Tak już jest."

0

Pewnie ok 10 mln rocznie jak nie więcej.

1

Jakieś poważne alternatywy w razie gdyby nie przyszedł Coutinho? Bo chyba za wiele nie mówi się na ten temat ? Dziwi mnie że nie starali się sprowadzić Eriksena, sam mówił że chciałby u nas grać, było trzeba składać ofertę.

3

"Jeszcze dzisiaj ma dojść do spotkania pomiędzy przedstawicielami piłkarza a władzami Liverpoolu, Barca ma zaoferować ponad 150 mln. euro."
Sport

7

Jakby jeszcze przyszedł Coutinho, błagam dajcie te 150 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?