5

No rzeczywiście Xavi to był niezły koń do biegania...
Nie siła a technika zrobi z Cb zawodnika.

0

No to co panowie, dziś życzę sobie i Wam wszystkim taki skład
Stegen, Alba, Pique, Umtiti, Semedo, Busi, Paulinho, Roberto, Denis, Suarez, Messi. Ewentualnie Denis w pomocy kosztem Paulinho a na skrzydło Deulofeu.

2

Po co zabijać czas ? Nie lepiej poczytać książkę ?

1

Czyli co prawie 100 mln które zostało po Neyu już się rozpłynęło ?

4

Nie rozumiem tych zachwytów nad Arnaizem. Chłopak zagrał jeden dobry mecz przeciw bardzo słabej drużynie. To normalna sytuacja a traktuje się go jakby strzelił 3 gole w klasyku. Niech chłopak zagra kilka meczy na wysokim poziomie w La Liga wtedy będzie można coś powiedzieć.

1

Byłoby git.

0

Czy udało nam się kiedyś wygrać wszystkie mecze w fazie grupowej LM ? Od 2009 oglądam prawie każdy mecz ale takiej sytuacji sobie nie przypominam.

1

Moim zdaniem nie powinniśmy kupować Coutinho za 150 mln, nie dlatego że nas nie stać ale musimy mieć honor a nie tańczyć jak nam zagra Liverpool. Latem nie chcieli rozmawiać o żadnych pieniądzach, kręcili do ostatniej godziny okienka. Zima chcą absurdalnych pieniędzy. Barca musi się postawić i dać na stół max 100 mln a jak nie to miejcie sobie niezadowolonego Coutinho. Trzeba mieć cojones.

8

Po prostu nie tak łatwo wszystko pozamykać. Z czasem kolejne będą zamykane a nowe otwierane. Oglądać można nawet pobierać, nie jest to wbrew prawu, udostępnianie jest karalne.

8

Naprawdę ktoś wierzy w transfer Coutinho w styczniu ? Proszę Was. Sukces będzie jak pozbędziemy się Turana.

0

A co najgorsze Bilman w narożniku wali w twarz jakiegoś gościa a cały internet składa mu gratulacje. Czy wszyscy fani tego "sportu" nie mają mózgu ?

5

Każdy widzi jak gra Rakitic, że Suarez sobie nie radzi na lewej stronie, że Roberto powinien grać kosztem tego pierwszego a Denis na lewym skrzydle wtedy Luis na 9. Dlaczego więc nie widzi tego Valverde ? Ja rozumiem że bronią go wyniki ale po za meczem z Juve nie wygraliśmy z nikim poważnym. Oby Ernesto przejrzał na oczy.

6

Rzuca się w oczy zmęczenie Messiego. Niestety Valverde przespał moment kiedy to Leo mógł odpocząć, np. dziś. Teraz trudne mecze i znów minimum kolejny miesiąc gry Messiego.

9

Teraz przed nami bardzo trudny kalendarz. W przeciągu miesiąca starcia z Bilbao,Sevilla,Valencia, Juventusem. Myślę że po tym okresie tak naprawdę będziemy wiedzieli gdzie jesteśmy.

4

Panie Valverde wystaw Busiego-Paulinho-Roberto i Semedo na PO. Bardzo proszę.

1

Raczej nigdzie. Można pobrać w dema które już są zainstalowane na konsolach.

0

Czyli co nie ma już dla mnie nadziei ?:D

0

Panowie jeśli w wieku 22 lat zarost na twarzy jest średnio gęsty to jest szansa że jeszcze się poprawi ? Jeśli chodzi o geny to mój ojciec ma bardzo mocny zarost a u mnie tak bym powiedział średnio. Jak to u was było/ jest z tym ?

0

Zobacz co gra Pique, Dembele ok ale zanim wróci i się rozbuja to będzie maj do tego brak zmiennika dla Suareza, znaczy się jest Paco ale wiadomo ile dostaje szans. O pomocy nie ma co nawet dyskutować.

8

A ja niestety myślę że sezon zakończy się podobnie jak ten z Martino. Do końca będziemy walczyć o wszystko ale skończy się z O na koncie. Zabraknie jakości w meczach z najlepszymi. W każdej formacji brakuje po 1 zawodniku klasy światowej no jedynie po za bramkarzem.

0

W sklepach Nike a także w różnych sportowych. Na pewno Go Sport i InterSport. Ceny bardzo wysokie.

1

Raczej "Za *uja nie rozumiem co on gada" :D

12

Messi będzie miał kolejne dziecko, właśnie przeczytałem na Instagramie. No nieźle

0

Nigdy nie graliśmy na dwóch silnych. Jak byk Yaya to nie było Busiego, Keita grał okazjonalnie.

12

Co Wy wszyscy tak o tej sile fizycznej....Od kiedy to Barca potrzebuje takich graczy...

5

Ja cały czas nie mogę zrozumieć czemu Rakitic gra kosztem Roberto.Druga sprawa wczoraj obowiązek wejścia za Inieste lub Gomesa mial Denis. Wszedł Paulinho. Czemu Valverde stawia tak bardzo na topornych graczy ?

0

Poczytaj sobie komentarze zaraz w przerwie meczu.

11

Najgorsze z Gomesem jest to że stwierdzenie "Nie grał aż tak źle" Musi Nas zadowolić.

0

Zwykły błąd. Nie mogę edytować jakiś błąd na stronie.

1

No cóż Valverde zespół pierwsza połowę składem. Na skrzydłach muszą grać Deulofeu lub Denis, w środku pola Roberto, Busi i Busquetsa. Oby trener to zobaczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?