1

Czytałem ten artykuł i chodzi tu o kwotę netto ale przy spełnieniu wszystkich zmiennych które są zapisane w kontrakcie. Bez tego Leo ma zarabiać o 70 mln euro netto rocznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli jeśli awansujemy będzie duże prawdopodobieństwo że spotkamy się z Realem lub Atletico. (zakładam że przejdą oni swoich rywali) Przed LM będzie to męczące.

0

Jak to jest z Gomesem, klub i Valverde chce go czy będą chcieli go sprzedać ??

24

Od dawna wiedziałem że poziom '' redaktorów'' realmadrid.pl = hala dzieci. Jednak dziś mnie jeszcze bardziej zaskoczyli. Co ich interesuje ile Barca wydała na transfery? Jaki to ma związek z Realem? Dlaczego nie porównują się z City czy PSG?
Widzę że próbują odwrócić uwagę od tego co się tam dzieje ale niech lepiej zobaczą w tabele.

0

Hej, gdzie polecacie wykupić transmisję na dzisiejszy mecz? Zależy mi aby można było kupić dostęp na krótki czas. Sopcasthd tą stronę znam ale czy jest jeszcze coś innego?

0

Lubię Vidala ale nie niestety, poza szybkością nie ma nic do zaoferowania, tym bardziej że lata swoje już ma.

1

Rafał Sonik miał wypadek i złamał nogę. Nie pojedzie już w Dakarze.

40

Imponująca wiedza i rozumienie futbolu. Już nie mogę się doczekać aż dostanie szansę w Barcelonie.

0

A już w sobotę Real z Villarealem. Szykuje się -20 jeśli my się przełamiemy na Anoeta.

0

Milik to po pierwsze musi się skupić aby poprawić swoje zdrowie. Przeszedł dwie bardzo ciężkie kontuzje i szczerze wątpię że coś z niego będzie. Będę trzymał kciuki ale raczej czeka go wypożyczenie.

1

Trochę dziwne słowa Messiego.

0

Mam nadzieje że Coutinho nie będzie miał żadnych zakazów strzelania z dystansu. Jak oglądam jego gole za pola karnego to wydaje mi się że On ma najlepsze uderzenie z dystansu z całej naszej drużyny.

11

Ja ze wszystkich zawodników którzy siedzą u nas na ławie, najbardziej jestem zawiedziony Denisem Suarezem. Gdy wracał do Barcelony pokazał na samym początku że naprawdę potrafi fajnie zagrać a potem coś się zepsuło. Jednak uważam że powinienem dostawać więcej szans, lub zostać wypożyczony, w żadnym wypadku sprzedany.

25

Takie są pieniądze w skokach. Pomyśl o tych co skaczą 15 lat bez sukcesów, to jest dopiero trudne. Po za tym Stoch zgarnia dużą kasę od sponsorów, reklam.

9

Wczoraj podczas meczu Realu najbardziej śmiać mi się chciało jak komentatorzy mówili że Ronaldo może się podobać bo dużo biega i walczy. What? Czy od niby najlepszego piłkarza na świecie tego się wymaga? Ogólnie zauważyłem że komentarzy nie potrafią powiedzieć że Cristiano od roku nic nie gra. Tylko gadają takie głupoty.

1

Mam nadzieję że Dembele zagra chociaż 45 min bo tak na dobrą sprawę to nie widziałem go w akcji.

0

Na allegro widziałem po 150.

0

A ja myślę że Valverde będzie mocno mieszał pozycjami zawodników w ataku. Debmele może grać też na prawej stronie, Cou na lewym skrzydle a Messi w pomocy tuż za ich plecami. Uważam że tak właśnie w trakcie meczu będą się wymieniać pozycjami.

5

Jestem w 100 % przekonany że Coutinho w lidze Hiszpańskiej będzie grał niesamowicie. W Anglii gdzie naprawdę jest mało miejsca i gra się twardo potrafił pokazać swoją fantastyczną techniką więc w Hiszpanii zobaczymy tego dwa razy więcej.

0

A ten Yerry Mina to naprawdę dobry obrońca czy nic o nim nie wiadomo ? Gra w pierwszym składzie Kolumbii ?

2

To co jutro prezentacja na stadionie przed meczem?

1

Transfer sfinalizowany będzie w ciągu kilku godzin - RAC1.
Czyli myślę że dziś musi być oficjalka

2

Nigdy nie myślałem że po Małyszu będziemy mieli takie sukcesy w skokach.

30

Koniec sagi. W końcu. 142 mln funtów. Dzisiaj wieczorem Coutinho ma się pojawić w Barcelonie. Potwierdzenie wieczorem lub jutro. [@_pauljoyce]

0

Jeśli odejdzie Masche i latem Vermalenen. Przyjdzie teraz Mina to jakiego stoper numer 4 chcielibyśmy aby Barca kupiła? Ja bym raczej postawił na de Ligta.

15

Ja nadal czekam na oficjalne info bo wciąż nie wierzę w ten transfer. Już się nie mogę doczekać. Jak tylko cały atak Coutinho, Dembele, Suareza, Messi będą w swojej pełnej dyspozycji to będzie miazga.

3

Panowie nie wiem po co od razu taka ironia. Chodzi mi oczywiście o rozgrywającego pomocnika. Żeby Messi nie musiał cofać się do środka. Chyba że jesteście za Rakiticiem albo Gomesem...

1

Jakby udało się kupić teraz Coutinho, to latem musimy się skupić na kupnie klasowego pomocnika, tylko niestety zbyt wielu ich nie ma. Moim marzeniem jest Eriksen ale czy bardzo po transferze Coutinho była by gotowa znów wydać minimum 150 mln ?

0

Jak myślicie, jeśli Valdes przedłużyłby kontrakt i nie doznał tak groźnej kontuzji to czy nadal byłby pierwszym bramkarzem FCB ? Ja uważam że tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?