0

Ze swojego doświadczenia wiem że w Bankach średnio się zarabia. W takim mieście 2500 na rękę moim zdaniem będzie to uczciwa kwota, chyba że obowiązki naprawdę będą wymagać od ciebie bardzo trudnych rzeczy.

0

Jak jesteś po studiach to wal 2500 na rękę na początek.

2

Xaiomi Mi5, Huawei P10 lite lub Honor 9.Moim zdaniem Honor będzie najlepszy.

0

Pytanie do osób które chodzą na mecze reprezentacji. Ile mniej więcej będzie kosztował bilet na mecz z Chile w Poznaniu?

13

Zrozumcie że Neymar nie pójdzie do Realu bo nikt go za żadne pieniądze nie sprzeda. Tym bardziej że kasę wykładał Katar. Nawet jak Neymar się obrazi to szejk go prędzej na trybuny wyślę niż sprzeda. A w ostateczności jakby jakaś kwota mogła ich przekonać to pewnie coś koło 400 mln, a takich pieniędzy nikt nie wyłoży.

5

Coś czuję że Coutinho nagle wyzdrowieje na Espanyol..

4

Jedyny plus tej porażki to że rewanż będzie pełen emocji.

4

Powiem Wam że jeśli Gomes nadal będzie grał tak dużo to za cytuję komentatorów po meczu z RSSS "Nie wiemy o co tu chodzi". Ten piłkarz kompletnie nie pasuje do Barcelony. Do tej pory nie przekonał mnie ani jedną akcją. Jeśli Valverde chce grać 4 pomocnikami to ma tutaj do wyboru- Busi,Paulinho,Rakitić,Roberto,Iniesta,Denis Suarez, wracający Rafinha. Zachowując rotację nie musi korzystać z Gomesa a i tak każdy z tych zawodników da więcej niż Gomes. Nawet Denis, który jeśli grałby tyle co Gomes na pewno grałby lepiej. Bardzo mnie boli to że tak na niego stawiają czy to Lucho czy Valverde a On porusza się jak wóz z węglem.

2

Nikt poważny nie zapłaci 100 mln za Ronaldo a jak Perez będzie chciał za wszelką cenę się go pozbyć to Ronaldo skończy w jakimś Sportingu :D

0

Nie było 30m. Na powtórce było 28 i coś tam.

0

28.80 cm chyba.

0

Szkoda Dembele już w tym sezonie ciężko będzie mu wypalić. Pozostaje liczyć że w przyzwoitej formie wróci na rewanż z Chelsea. Tymczasem w lidze Coutinho spokojnie może grać na lewym skrzydle.

0

Ja po tym meczu obawiam się jednego. Czy Dembele się odnajdzie? Valverde zdecydowanie stawia na zagęszczenie środka pola i nie ma za dużo takich sytuacji żeby skrzydłowy mógł z piłką przez pół boiska biec. Oby jakoś to wszystko pogodził Ernesto.

0

Iniesta za Gomesa i Dembele za Ivana. Trzeba ruszyć skrzydłami.

1

Denis to już zapomniał jak się gra.

0

Jeśli dziś nie wygramy na Anoeta to już chyba nigdy. Dawno nie było tak słabego Realu Sociedad a My wręcz przeciwnie. Nigdy nie byłem tak spokojny przed wyjazdem na Anoeta.

0

Real kupi kilka gwiazd i znów będzie chaos i każdy dla siebie a pucharów zero. Zobaczcie że ich ostatnie największe sukcesy nadeszły kiedy zachowali spokój na rynku transferowym.

1

Nie widzę Dybali w Realu. I czy Icardi to naprawdę taki dobry napastnik?

1

Jak już rozmawiacie o transferach realu to moim zdaniem pewniakiem jest Hazard. Jego ojciec mówi otwarcie mówi że czeka on na ofertę więc to już tylko kwestia ceny (pewnie ok 150 mln). Tylko wtedy pojawia się pytanie czy Real jest już gotowy pozbyć się CR? Pewnie będzie to zależeć od tego jak daleko dojdą w LM.

0

Dlatego warto obserwować licytacje takich koszulek. Ja w ten sposób kupiłem 3 koszulki w bardzo dobrym stanie. Żadna nie kosztowała więcej niż 25 zł.

1

Jestem ciekaw jak będzie się poruszał Mina przy tym wzroście. Trzymam kciuki...

23

Nie moja kasa nie mój problem. Leo jest najlepszy ale czy aż takie pieniądze tutaj muszą być? Widocznie klub na nim tyle zarabia że tyle może płacić.

0

Ten o Mafii :)

8

Jakby ktoś nie miał pomysłu na dzisiejszy późny wieczór, to od 23:20 na TVN, Nietykalni.

1

Czytałem ten artykuł i chodzi tu o kwotę netto ale przy spełnieniu wszystkich zmiennych które są zapisane w kontrakcie. Bez tego Leo ma zarabiać o 70 mln euro netto rocznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli jeśli awansujemy będzie duże prawdopodobieństwo że spotkamy się z Realem lub Atletico. (zakładam że przejdą oni swoich rywali) Przed LM będzie to męczące.

0

Jak to jest z Gomesem, klub i Valverde chce go czy będą chcieli go sprzedać ??

24

Od dawna wiedziałem że poziom '' redaktorów'' realmadrid.pl = hala dzieci. Jednak dziś mnie jeszcze bardziej zaskoczyli. Co ich interesuje ile Barca wydała na transfery? Jaki to ma związek z Realem? Dlaczego nie porównują się z City czy PSG?
Widzę że próbują odwrócić uwagę od tego co się tam dzieje ale niech lepiej zobaczą w tabele.

0

Hej, gdzie polecacie wykupić transmisję na dzisiejszy mecz? Zależy mi aby można było kupić dostęp na krótki czas. Sopcasthd tą stronę znam ale czy jest jeszcze coś innego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?