bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siema. Mam duży problem z matmą na studiach, konkretnie pochodna. Poleci ktoś jakąś darmowa stronę lub jakieś inne źródło gdzie można się nauczyć w sposób Łopato logiczny ?
4
Ja bym chciał aby nowe stroje były podobne do tych z 2008. Czyli połowa bordowa i połowa granatowa. Dawno takich kombinacji nie widzieliśmy.
0
Chyba w jednym ma grać.
10
Jak widzę co się dzieje z obecnymi grami to aż płakać się chce. Technologia co raz lepsza a gry co raz słabsze. Najnowszy COD i 8 h zabawy. 10 lat temu chyba z 20 godzin spędziłem z codem 2 i przechodziłem go kilka razy bawiąc się wybornie. A dziś robią coś na parę godzin i chcą za to 260 zł.
20
Zidane: "Nie jest to zły początek sezonu"
:D
1
A ja myślę że są to problemy fizyczne. Może nie kondycja ale ogólnie motoryka. Zobaczcie jak on strasznie pokracznie biega, potyka się o własne nogi. Paco strzela gola a on w tej samej akcji się przewraca. Gdyby piłka trafiła do niego to byłaby kolejna zmarnowana sytuacja.
0
Messi rozegrał 600 spotkań, biorąc pod uwagę że pewnie podpiszę ostatni kontrakt na 4-5 lat i go wypełni oznacza to że powinien jeszcze rozegrać ok 250 spotkań i będzie to absolutny rekord. Xavi rozegrał 767 spotkań.
20
Każda zła seria się kiedyś kończy, dziś idealna okazja na dla Las Palmas na przełamanie :D
17
granat
0
Ten Kolasinic to chyba dyscypliny pomylił. W boksie powinien spróbować. Jak ja nie lubię oglądać takich kloców w piłce nożnej.
0
Sterling taki słaby a u Nas byłby najlepszym skrzydłowym :)
0
A po czym wyciągasz takie wnioski ? W City na każdej pozycji ma piłkarzy z TOPu więc nie ma co się dziwić.
4
Ja niestety jestem zdania że nasza słaba ale skuteczna gra niedługo zostanie boleśnie obalona. Nie da się tak całego sezonu rozegrać w słabym ale skutecznym stylu. Ktoś nas porządnie sprowadzi na ziemie.
0
Ale by było pięknie jakby tak Real dziś zremisował a z dwa tygodnie przegrał z Atletico. Scenariusz bardzo możliwy, patrząc na ten sezon. Przy naszych wygranych przewaga 13 pkt była by czymś niesamowitym. Jak myślicie czy Zidane wtedy straciłby prace ?
2
Niestety aktualnie mamy po za Messim i Iniesta kadrę rzemieślników i niestety nie może to lepiej wyglądać. Wróci Dembele, koniecznie zakupić pomocnika, mocno wierzę w Coutinho i do formy musi wrócić Suarez. Jeśli to wszystko zostanie spełnione to jest duża szansa na ładną grę.
3
W nagrodę schodzi a Suarez potykając się o własne nogi nadal gra.
0
Paco usadzić musi Suareza !! Brawo
1
Denis za Rakitica i Delu za Suareza..Jazda panowie !
0
Chyba tylko indywidualne.
6
Ładnie ale po co te koszulki, szaliki i flaga na podłodze ? :D
0
Tylko czy obcokrajowcy mają więcej jakości od młodych chłopaków ? Jestem przekonany że NIE.
0
Ja nigdy nie zrozumiem polityki polskich klubów. Czy naprawdę w klubach nie ma naszych chłopaków którzy mogli by grać ? Żaden z naszych klubów nie liczy się w Europie więc nie widzę przeszkód aby Polacy grali i się ogrywali w lidze, potem robili karierę za granicą. To lepiej kupować szrot z zagranicy. Powinny być jakieś ograniczenia co do obcokrajowców.
0
Też mi się wydaje że Lewy nie zmienił lotu piłki . Było potwierdzenie gola Lewego ?
0
Hej czy grał ktoś w Skyrima w wersji na PS4 ? Czy gra jest mocno poprawiona jeśli chodzi o grafikę w stosunku do pierwowzoru z PS3/X360 ? Czy w tym zremasterowanym wydaniu są wszystkie dodatki ?
2
Dla mnie to jest drugi Gomes. Pamiętam jak go kupiłem w PESie bo niby taki talent. Okazał się niesamowitym drewnem, biegał jak wóz z węglem :D Mam nadzieje że go nie kupimy bo po prostu nie pasuje do takiej gry.
0
Trzeba przyznać że chyba naszym największym problemem jest to że tak naprawdę nie ma pomocnika do kupienia który rozwiązałbym nasze problemy.
Ogólnie wydaje mi się że dziś jest bardzo mało takich typowo technicznych pomocników jak np. Xavi. Real ma tutaj na tym polu sytuacje jak marzenie.
Ale po za Nimi to tak naprawdę Eriksen, Verratti, Fabregas, Oezil(jak mają formę) i nikt inny nie przychodzi mi do głowy.Teraz jest pełno fizycznych pomocników, tak zwanych drwali. Coutinho i Eriksen u nas plus Coulibaly to moje marzenie jeśli chodzi o wzmocnienia.
34
Ta i jeszcze Verrattiego w pakiecie. Po co takie głupie pytania ? Mamy Luisito który na pewno odpali.
0
To zobacz jak się rusza.
3
No cóż dwie sprawy. Suarez fatalna dyspozycja fizyczna Suareza. Tu trzeba zrzucić z 3 kg. Delu problem z podaniem, tutaj musi wykonać dużą pracę bo inaczej za rok nie będzie miejsca dla niego. Ważne że zero z tylu no i wciąż 3 pkt przewagi nad Juve.
4
Co dziś się dzieje. Juve przegrywa, Atletico przegrywa, Roma bije Chelsea. Bardzo ciekawie.