1

Nówka na płycie nawet w święta za dużo nie stanieje .

0

Ciekawe jak Leo zareaguje jak nie pojedzie na MŚ oby tylko jego forma nie załamała się na dłuższy czas bo to będzie dramat dla FCB

0

Myślę że jak na towarzyski to za ok 100 zł się kupi w jakimś nie najlepszym miejscu.

0

Jak myślicie liga mistrzów będzie normalnie na tych kanałach co teraz ma Polsat ? Tzn. Polsat Sport i Polsat sport Extra ? Czy uruchomią jakieś dodatkowo płatne kanały ?

1

Jestem ciekaw jak wypadniemy z drużynami z Ameryki południowej które grają szybki, techniczny futbol.

2

Czemu paranoja ? Awans ma pierwsza drużyna i tyle. Tak się sytuacja w grupie ułożyła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Nie wiem czemu tak wszyscy płaczą o tą Argentynę i Messiego. Leo jest najlepszy na świecie ale ma słabych kolegów w kadrze i tyle. Trzeba to zrozumieć a nie płakać że Leo nie pojedzie na mundial to Ronaldo znów wygra złotą piłkę. Leo wygrał wszystko z Barceloną nie raz, w kadrze mimo że słabej otarł się o złoto mundialu to i tak dużo.

1

Trzeba przyznać że Legia jest mistrzowskim przykładem nieudolności. Rok po tym jak awansowali po 20 latach do ligi mistrzów, zgarnęli ogromny hajs, mieli rządzić nasz ligą. Dziś są 8 miejscu w tabeli z naprawdę fatalnymi perspektywami. Jak to się mogło stać?

1

Powie mi ktoś jakim Prawem, Madrycka policja wchodzi do miasta i bije tych ludzi ? Dlaczego nie Mogą Oni przeprowadzić tego referendum ?

0

A dlaczego są tak takie zamieszki czy nie może się to odbyć na zasadzie normalnego głosowania ?

4

Jak Katalonia się odłączy to Barca powinna grać w lidze katalońskiej. Wiadomo co to oznacza dla klubu.
Ale skoro chcą mieć swój kraj to trzeba przyjąć wszystko a nie tylko co się chce.

1

Meczu nie oglądałem bo byłem w pracy ale tak jak czytam komentarze to chyba muszą cieszyć dwie rzeczy:
- 3 pkt.
- Czyste konto.

0

Na szybko zrobiłem kupon za 2 zł. Obstawiłem wszystkie mecz, do wygrania 280 zł. Na ten moment tylko Benfica mi nie wchodzi bo przegra. Fuck, za każdym cholernym razem.

0

Idziesz, mówisz że przychodzisz po zamówienie bo dostałeś wiadomość że już jest. Podajesz nazwisko lub numer zamówienie. Tyle, beż żadnych czarów.

2

Jak dla mnie to Cavani powinien odejść z tego cyrku. Każdy wielki klub będzie się o niego bił bo to 2 lub 3 napastnik na świecie. Po co mu takie cyrki w PSG.

68

Po wygranej 3-0 na wyjeździe tylko kibice Barcelony potrafią powiedzieć że czują niedosyt.

2

No i pięknie. Teraz ze spokojem ograć Las Palmas i powalczyć z Atletico. Jeśli po meczu z Los Colchoneros będziemy mieli komplet punktów to naprawdę będzie to niesamowita sprawa.

0

Trzeba przyznać że producenci Fify mają najlepszych marketingowców na świecie.
Wprowadzają jakieś konkretne zmiany raz na 5 lat a co roku sprzedają co raz więcej.

1

Jak Real pojedzie w takiej formię do Dortmundu to może być ciekawie.

0

A za dwa lata będziesz na nim mógł tylko w Wordzie pisać

0

Polecam PS4 za 600-800 zł kupisz używkę która będzie działać dobrych parę lat.

0

To co co ci więcej jak znasz chyba wszystkie:D ?

12

Z Girona powinien usiąść na ławie Pique w jego miejsce Mascherano a skład na moje oko najlepiej jakby się prezentował następująco.
Stegen
Semedo-Mascherano-Umtiti-Alba
Rakitic-Busquets-Iniesta
Messi-Suarez-D.Suarez
Po przerwie wchodzą Paulinho,Gerard i życzyłbym sobie Paco, odpowiednio za Busquetsa,Inieste i Luisito. Wtedy Denis schodzi do pomocy.

3

Ja byłem wczoraj pod mega wrażeniem spokoju i chłodnej głowy piłkarz Betisu.
To niesamowite jak potrafili wyjść z pod pressingu, pograć dłużej piłką i to na wyjeździe z mistrzem Hiszpanii. Gol to już w ogóle majstersztyk. Prawie każdy piłkarz w takim momencie pewnie szukałby strzału, bo przecież był na 16 metrze a koleś z Betisu posłał piłkę na milimetry, idealnie na głowę, wybierając chyba najtrudniejsze rozegranie tej akcji. Naprawdę super się to oglądało.

0

Ja bym zrezygnował i brał na kartę. Za 20 zł znajdziesz podobną ofertę.

0

Na wyjeździe bardziej defensywny obrońca ale chyba nikt nie ma wątpliwości że już za chwilę Semedo na stałe zagości w pierwszym składzie.

1

Deulofeu bardzo dobrze ale brakuje trochę dokładności, co wypracuje sobie szybkością, dryblingiem to psuje złym podaniem.

1

Ale on sobie robią jaja na oczach całego świata.

10

Cavaniego za rok nie będzie w PSG już się Neymar postara :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?