0

Tylko że to Real ostatnio miał Napoli,Bayern, Atletico i Juve. Trudniejszą drogę trudniej sobie wyobrazić.

3

Trzeba przyznać że odejście Neymara popsuło wszystko. Wzmocniliśmy PO, przyszedł zmiennik dla Neya, pewnie przyszedł by Seri i Coutinho. Wtedy kadra była by kompletna. Przez to odejście, nie tylko straciliśmy najlepszego skrzydłowego ale także cały plan transferowy obrócił się o 360 stopni.

5

Nie mają wstydu, niech zobaczą jak sędziowie im pomagali w LM z Bayernem.

16

A Oni Bale 101mln+Ilaramendi 40 mln + Daniło też chyba 40.

0

Jeśli chodzi o dawanie szans mało znanym trenerom to my raczej na tym polu prowadzimy. Guardiola, Tito, Enrique, Martino czy nawet Valverde. Dawno u nas nie było gwiazdy trenera.

3

Mnie tam jakoś tą całą sytuacja nie boli. Od roku 2008 praktycznie do tego sezonu wygraliśmy wszystko chyba żadna drużyna nie grała przez prawie 10 lat na takim poziomie jak MY. To normalne że w końcu musi być zmiana, Real przez te lata oglądał nasze plecy i teraz jest na odwrót. Poczekajmy niech przyjdzie Coutinho, Dembele. Ale proszę przestańcie już tak narzekać na wszystko i wszystkich wyśmiewać każdy ruch tego klubu bo po prostu aż przykro tu wchodzić. Ja Barcelonie nie kibicuje dla wyników tylko dla stylu w jaki gramy który zawsze jest nie do podrobienia nawet kiedy nam nie idzie.

1

Widzę że tych wiernych to nie wielu. Wszyscy tylko wylewają pomyje na wszystko i wszystkich, zaledwie po jednym meczu. Oslabilismy się strasznie i nikogo nie kupiliśmy. W jaki sposób mieliśmy wygrać z Realem ? Ja jestem spokojny przyjdzie Dembele oraz Coutinho a wierzę bardzo w Paulinho.

0

Uważacie że jak kupiliśmy Paulinho to już definitywnie nie będziemy starać się o Seriego.

1

Nie wszystkie, najlepiej od razu pobrać sobie pobrać paczki z logami,herbami,strojami i facepacki.

0

Leo przed chwilą na Fejsie.
Musimy podnieść się i kontynuować, to dopiero się zaczęło.

2

Serio oceniasz go po jednym złym podaniu ? Zobacz lepiej jak potrafi uderzyć.

1

Nic takiego, kolejny dzień trzeba się podnieść i walczyć. Żadnej sensacji.

1

Nie ma co płakać jeśli kupimy Cou i Dembele może Seriego będzie dobrze. Bardziej mnie martwi brak zaangażowania.

0

Żebyś się nie zdziwił.

0

Po kliku latach.

1

Jak to wczoraj wyglądało ? Byłem na poprawinach nie mogłem obejrzeć ? Co ten Ronaldo wczoraj pajacowal ?

2

Coś czuję że niechciany i obrażany Paulinho już niedługo będzie wychwalany pod niebiosa.

3

20 ? 22 to zawsze minimum, tu pewnie ok 24 się skończą.

1

Dziś poprawiny wesela i niestety nie obejrzę klasyku, będzie to pierwsze el clasico od pamiętnego 6-2 którego nie zobaczę. Ech oby wygrali !

0

Mnie transfer Paulinho cieszył by tylko kiedy mielibyśmy kupionych Cou,Dembele,Seriego i Martineza. Byłby to taki transfer na zamknięcie kadry a nie teraz kiedy brakuje nam kluczowych piłkarzy.
Zaczynamy trochę o d*py strony.

0

Nie każdy. Ja się podpisuje pod słowami kolegi, z resztą sam nie dawno dodałem podobny post po seansie.

0

Jest jakieś oficjalne oświadczenie że Cou złożył ten request ? Czy poddają to dziennikarze którzy pisali że Dembele leci do Barcelony a transfer Coutinho to kwestia godzin mimo że od tego momentu minęło już kilka dni.

0

Nie uważam rób screena zobaczymy kto ma rację.

1

Trzeba się pogodzić że nie kupimy Coutinho. Dokończyć transfer Dembele, kupić Seriego i Martineza, zapytać o Eriksena jeśli się nie uda odpuścić transfer ofensywnego pomocnika i dać szansę Aleni,Suarezowi.

0

Bo tyle nie zaplacimy.

0

150 mln i mamy go.

0

Ciekawe co teraz mają do powiedzenia Ci którzy mówili "Niech ten Neymar odchodzi. Dostaniemy 222 mln i kupimy 3 cracków" Pff nawet na dwóch nie starczy....

10

Czyli go nie kupimy, Barca nie da więcej niż 120 i chyba prawidłowo.

7

Kolejny dzień i za dużo się nie zmienia. Po tych informacjach z Dembele byłem pewny że kluby się dogadały i po prostu piłkarz opuścił trening i leci do nas. Ale niestety oczywiście nie mogła być tak łatwo i cyrk trwa dalej a Coutinho się chyba już mocno oddala. Mam wrażenie że jutrzejszy dzień będzie kluczowy co do transferów. Jest to ostatni moment przed startem ligi i chyba ostatni moment żeby coś załatwić bo zaraz wszystkie ligi ruszą i będzie jeszcze trudniej kupić. Dobranoc Cules

0

Było trzeba kupić Bernardo Silvę bo do City poszedł za grosze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?