bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już jest.
4
Jeśli te informacje o Coutinho są prawdziwe to jestem spokojny o jego transfer. Liverpool to nie PSG i za odpowiednią kwotę sprzeda go. Jeśli Neymar nie odejdzie to ustawienie Busi-Roberto-Coutinho i z przodu MSN robi wrażenie. Do rotacji Rakitic,Iniesta,Gomes,Samper i D.Suarez oraz Alena który ma spory potencjał i na prawdę wygląda to obiecująco. Nie wiem tylko co z tym Turanem chcą zrobić, zresztą Rakitica i Gomesa też bym się pozbył.
4
Trzeba przyznać że jak Real da powyżej 100 mln (mówi się nawet o 170) za Mbappe to będzie szaleństwo. Myślę że nie wiele osób na świecie byłoby wstanie zaryzykować taki transfer. Zagrał on super sezon ale tylko w słabej Ligue 1 oraz trzeba pamiętać że jest młodziutki i nikt nie wie jak się rozwinie i czy utrzyma formę. A jak historia pokazuję nie tacy piłkarze nie radzili sobie w Madrycie.
1
UFC 2
24
No rzeczywiście, mistrzostwo Europy w tym wieku to nic.
1
Meesssi gool :D
0
"Francuscy dziennikarze podkreślają jednak, że nie chodzi wyłącznie o to. Pozyskanie Alexisa hamuje walka paryżan o Neymara. PSG dysponuje co prawda ogromnymi środkami finansowymi, ale pozyskanie obu w jednym okienku i zapewnienie im wysokiego wynagrodzenia może okazać się nie do zrealizowania."
Dokładnie tak kolego :)
0
"LE PARISIEN: TRANSFER ALEXISA DO PSG MOCNO SIĘ ODDALIŁ."
"Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „Le Parisien”, hitowy transfer, choć był możliwy do zrealizowania, mocno się oddalił. Powodów jest kilka, w tym m.in. właśnie niezwykle wysokie żądania finansowe zawodnika i jego przedstawicieli."
0
A ja powiem tak. Dopóki Neymar ani jego ojciec nie wypowiedzą się publicznie jakie są ich zamiary to ja nikogo oceniać nie będę. Bo czytamy tylko to co nam wmawiają media a nikt oficjalnie się nie wypowiedział nawet PSG że chcą kupić Neymara.
3
Kto wie może PSG jednak wycofało się z transferu bo te łącznie ponad 500 mln Euro to i dla nich za dużo i szukają kogoś innego (Sanchez). W tej sytuacji ojczulek Neymara próbuje ratować sytuacje i chce teraz od Barcy większą kasę. Myślę że taka sytuacja jest bardzo realna bo po co by rozmawiał z zarządem jeśli PSG oferowałoby tak wielkie pieniądze ?
0
Witam czy mamy tu jakiś studentów Prawa w Biznesie? Zastanawiam się nad wyborem studiów i dziś natrafiłem na dość ciekawy kierunek. 50 % prawa i 50 % wiedzy ekonomicznej wygląda to fajnie. Jak ktoś studiujący taki kierunek tutaj się znajdzie to jestem ciekawy opinii.
1
Vidal to tak naprawdę zrobił jedną akcję, ładnie poszedł skrzydłem, uderzył i wybronił Buffon. Po za tym nie widoczny ale widać ogromne chęci i myślę że na początku sezonu będzie numerem 1 na PO.
1
Widzę że City w końcu wzmacnia obronę. Sprowadzili 4 obrońców łącznie za ponad 180 mln. Ale szczerze mówiąc nie wróże im sukcesu. Ogólnie moim zdanie takie kluby jak City czy PSG nigdy nie osiągną wielkich rzeczy. Budowani na pieniądzach, zawodnicy którzy w nich grają nie mają takiego poświecenia i chęci wygrywania dla takich drużyn.
0
Więc w takiej sytuacji trzeba wydać ok 100 mln na któregoś z nich. Myślę że taka kwota załatwi sprawę do tego Eriksen a także Coutinho już wcześniej wyrażali chęć gry dla nas.
3
Dokładnie, chyba ktoś tu kompletnie nie wie o co chodzi w tym zdaniu. Proponuję poszukać informacji w internecie a ładnie kolega może się zaskoczyć.
0
Akurat pomoc wyglądała marnie.
3
Po wczorajszym sparingu najlepsze wrażenie zrobili na mnie Alena, Denis Suarez i Samper. Mam nadzieję że ta trójka będzie ważnymi ogniwami w tym projekcie. D. Suarez zrobił na mnie piorunujące wrażenie, kamera na tym meczu była tak wysoko że jak on dryblowal to nie widziałem kto to dokładnie jest a nigdy bym nie uwierzył że to Denis. Jednak musi popracować nad wykończeniem.
1
Bez sensu a jak ktoś nie ma absolutnie żadnych dobrych młodych zawodników to co ? Mają grać jacyś słabi bo taki jest przepis ?
7
Powiem Wam że można mówić różne rzeczy o Neymarze ale po tym co pokazał wczoraj to trzeba go za wszelką cenę zatrzymać, nawet jeśli potrzebny był nowy kontrakt i duża podwyżka. To jest zawodnik który zaraz będzie najlepszy na świecie, nie da się go zastąpić. Za wszelką cenę musimy zatrzymać całe MSN na kilka lat.
0
Serio, serio. Róbcie screena przekonacie się na koniec sezonu
1
Z Semedo nic nie będzie. Tak prognozuje po 25 minutach.Za wysoki na tą pozycje, nie ma tych kocich ruchów :D
2
Najbardziej martwi gra z kompletnym pominięciem pomocy. Kto by pomyślał że taka sytuacja się zdarzy w Barcelonie.Trzeba dać szansę Roberto i kupić jakiegoś ofensywnego.
5
Fifa 18 Ronaldo na okładce.
W najnowszym zwiastunie chwalą się ulepszonymi dośrodkowaniami w nowej odsłonie.
Przypadek? Nie sądzę.
2
Jeśli zostanie to na prawdę będzie to ładny cyrk.
0
Czyli co trzeba się pogodzić z odejściem Neymara. Osobiście uważam że to najgorsze co może nasz spotkać, mieliśmy atak niebotyczny, wystarczyło że Valverde poukładał by środek pola i znów byśmy rządzili. Co w takiej sytuacji zrobić ? Kto waszym zdaniem powinien zasilić nasze szeregi ? Ja osobiście uważam że jeśli mamy wydawać tak ogromne pieniądze to Barcelona powinna sprowadzić Coutinho( lub Dembele) Eriksena oraz Seriego. Wtedy obowiązkiem było by pozbycie się Turana, Rafinhi.
5
Najbardziej nie lubię takiego gadania. Jak ktoś ma smykałkę do takich zawodów to dobrze ale nie oznacza to że zawodówka to najlepszy wybór.
0
Mam 22 lata, pracuje już od 3. Mowa tylko o studiach zaocznych :)
0
Ogólnie studiowałem na AWF lecz ze względów na różne problemu na drugim roku je przerwałem. Tak naprawdę wychowanie fizyczne to był jedyne kierunek który chciałem studiować ale już nie chce do tego wracać. Teraz postanowiłem studiować coś co daje większe perspektywy, zastanawiam się nad logistyka i spedycja międzynarodowe. Problem polega na tym że jakoś szczególnie mnie to nie interesuje a z matmy orłem nie byłem.
0
Co uważacie o studiach. Czy lepiej studiować coś co was nie interesuje ale jest po tym kierunku dobra perspektywa czy lepiej coś co Cię interesuje ale słabe perspektywy ?
1
Ciekawe jakim składem wyjdzie dziś Barca. Valverde nie zabrał zbyt wielu młokosów więc powinniśmy przez dłuższą chwilę oglądać wszystkie nasze gwiazdy. Orientuje się jaką kadrę ma Juve na tym turnieju?