15

Bardzo się cieszę z tych wszystkich informacji o transferze Verrattiego ale najbardziej się boję że zaraz agent lub sam Marco powie że nie było żadnych rozmów z Barceloną i zostaję w PSG.

43

Nie rozumiem niektórych którzy narzekają że za dużo kosztuje Verratti. Ludzie przecież on ma zaledwie 24 lata i już teraz jest prawdopodobnie najlepszym SP na świecie.Barca nawet jak zapłaci 120 mln to zrobi dobry interes.Kluby płacą po 60 mln za 18 latków a wy przeżywacie. Żeby nadal Barca była wielka musimy za każdą cenę kupić Verrattiego innego rozwiązania nie widzę.

0

Samsung A5 2016.

0

Morata za 73 MLN w United.Cieszcie się z 30 mln za Rafinha czy Tyrana...

0

Witam czy studiuje ktoś logistykę?Czy to trudny kierunek, czy są po tym perspektywy?

0

Chłopaki czy naprawdę jest szansa że Robert wróci do F1 czy tylko robił jakieś tam testy? Jak ta sytuacja wygląda ?

0

Przecież w Barcelonie na pewno nie dostałby mniej.

2

Ja tam się dziwię temu Verrattiemu, przecież w Barcelonie mógłby tworzyć wspaniała drużynę i walczyć o największe puchary a w PSG nie mówiąc już o LM to nawet mistrzostwo Francji stracili.
Do tego Barcelona to idealne miejsce na ziemii do życia.Naprawde nie wiem co go tam trzyma.

20

Moim zdaniem Barca powinna bez względu na wszystko wyciągnąć Verrattiego, obojętnie jak ale zdobyć te pieniądze i dać za niego nawet 130 mln, na pewno przy tak dużych przychodach da się to zagospodarować.

30

Co do transferu Dembele to ja jestem za, zresztą od dawna uważam że powinniśmy kupić skrzydłowego i poukładać to tak żeby Messi grał w srodku, za plecami Susreza bo moim zdaniem Leo na skrzydle trochę traci a jego ataki ze środka sprawiają że nawet Casemiro ma kupę w majtkach.

0

Mi tam Bellerin się podoba, bez względu czy miał słaby czy dobry sezon.My potrzebujemy petardy na prawej stronie a pamiętam jak rok temu Bellerin w pojedynku z nami był szybszy od Alby, tego potrzebujemy.

0

Jeśli chcemy kupić pomocnika ale Arda zostaję to kto odejdzie ?Tylko Mathieu ?Ilu będziemy mieć piłkarzy którzy nie będą mieli miejsca w składzie?

0

Czyli znów nie będzie Camp Nou w Fifie 18 ?

1

Na Allegro są różne etui. Ale takiego czegoś jak tam nie znajdziesz, bo tam jest obudowa wykonana w nasze barwy.
http://allegro.pl/etui-barcelona-wzory-szklo-sony-xperia-xz-i6776552206.html

0

Widzę że z tymi plotkami transferowymi będziemy bujać się do września.Martwi mnie że nie mówi się nic o klasowym pomocniku.

0

Opowiedz mi jaki był kontekst.

1

Tak dokładnie.

15

Widzieliście co Cristiano śpiewał na fecie ?
Próbowałem go polubić, docenić ale ten człowiek jest skończonym narcyzem, cholernym samolubem, chyba w dzieciństwie ktoś go mocno poniżył.
Mam nadzieję że na rok nasze ekipa będzie śpiewać
Madrid cabron saluda al campeon !

0

Jak myślicie kogo tak naprawdę kupimy ? Bo jest pełne różnych plotek ale raczej wszystkie mało prawdopodobne.

61

Pamiętam sezon 11/12 gdy przychodził Fabregas i byłem pewny że na kilka lat znów mamy zapewniony fantastyczny środek pola.Fabregas i Thiago fantastycznie to wyglądało.Kto by pomyślał że znajdziemy się w takiej sytuacji.

0

Nie.

0

No i dobrze Lechii grali na stojąco to teraz mają.

1

Lechia ewidentnie nie chce dać mistrzostwa Lechowi wystarczy popatrzeć jak grają po przerwie.
Przykre jest takie kalkulowanie.

0

A jakie są trudne środki ? Jak powinno się strzelać gole ?

4

Powiem Wam że niech sobie Real ma te wszystkie wygrane w Lidze Mistrzów ale nigdy nie będą mieli tego co My. Nigdy nie nawiążą to pięknej ery Guardioli, dwóch trypletów czy nie zapomnianego trypelu. Nigdy nie będą mieć takiej klasy na boisku, muszą podziwiać takich pajaców jak Ramos, Cesemiro czy Ronaldo.
Barca to więcej niż klub, nie jesteśmy tak faworyzowani na w Hiszpanii czy na całym świecie jak Real ale mimo tego, mimo wielu przeciwności losu wracamy i wygrywamy. Zawsze w sercu będę miał jak ich lejemy 5-0,4-0 czy 6-2. Za 3 miesiące wrócimy, wzmocnimy się i wszyscy będą oglądać nasze plecy.
Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça!

29

Chyba nikogo to nie dziwi, typowy ramosik.

1

Jestem ciekaw czy Messi pogra te dwa lata dużej od Ronaldo biorąc pod uwagę ich różnice wieku. Bo wydaje mi się że obsesja Ronaldo sprawi że kto wie czy nie zakończą kariery w tym samym roku.

0

A masz jakiś pomysł? Przecież na takie zamachy nie ma rozwiązania.Kazdy może wejść do auta i rozjechać ludzi.

6

Myślę że już każdy teraz wie jak czuli się kibice Realu kiedy to Barca wygrywała w Londynie, Rzymie,Berlinie i świętowała trypletu czy sekstet.
Chociaż mam wrażenie że gdy Real wygrywa w internecie panuje większe podniecenie, szczególnie wśród dziennikarzy.

0

Real kupował co roku najlepszych i mają teraz wszystko. Teraz pewnie kupią Dr Gea i pozamiatane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?