bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zlatan wrzucił jakiś filmik jak kopie piłkę i już cały internet huczy jak to szybko wraca do zdrowia. Boże jak ja nie lubie tego spuszczania się nad tym zawodnikiem. Co On takiego osiągnął że wszyscy się tak podniecają?
5
Dziwi mnie to sceptyczne podejście do Valverde. Kompletnie nie potrafię zrozumieć skąd się bierze. Ostatnio największe sukcesy święciliśmy z Guardiolą i Enrique. Trenerami którzy w momencie przyjścia do Barcelony nawet w 1/4 nie mieli takich papierów jak ma Ernesto. Ja jestem spokojny o trenera wiem że sobie poradzi, bardziej obawiam się o transfery bo wygląda na to że żaden piłkarz z najwyższej półki do nas nie przyjdzie, a kupno klasowego PO i ŚP to absolutnie obowiązek.
3
Najbardziej boli mnie to że klasowi piłkarze nie chcą do nas przychodzić.
Wszyscy nam odmawiają, nawet Theo Fernandez. Czy najbardziej utytułowana Drużyna 21 wieku nie jest atrakcyjnym miejscem do gry w piłkę ?
0
Wiadomo już kiedy nowe koszulki, wszystkie 3 komplety trafia do sprzedaży?Bo jestem zainteresowany tą i bordowa.
2
oglądałem już ładnych parę lat temu, bardzo dobry film.
0
Czy w tej sytuacji, już tylko Lechia i Legia mają szanse na mistrza ?
0
Bellerina rzadko widzę w akcji lecz dziś oglądałem mecz z Chelsea i nie przekonał mnie, brakowało mu skuteczności w ataku albo źle podawał, albo strzelał.
20
Drogi Zarządzie, kupcie temu Messiemu pomocnika na poziomie Verrattiego i obrońce pokroju Alvesa a resztą On się zajmie.
2
U mnie już 2369 :)
1
Pewnie jakby Walczył Mroczek z Cejrowskim też byś tak powiedział.
0
Gościu żadna poważna gala nie może mieć takich walk jak Burneika z Popkiem a takie są co galę.
Więc nie gadaj mi tu o cebuli.
4
KSW to najgorsze co mogło się przytrafić MMA.
4
Powiem Wam że jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądała Barcelona pod wodzą trenera, który stawia na taktykę i dyscyplinę taktyczną bo ostatni nasi trenerzy raczej mieli ułańską fantazję.
2
Nie da się mieć dwóch dobrych i młodych bramkarzy. Dlatego myślę że bramkarze z dużym doświadczeniem grubo po 30 powinni siedzieć na ławce.
Chociażby Pepe Reina, posiedział by dwa lata na ławce, skończył karierę i wszyscy byli by zadowoleni.
18
Straszna rzecz.Wiele wielkich klubów nie wygrało ligi mistrzów od 20 lat a my tylko 2 rok.Spokojnie wygraliśmy najwięcej w ostatnich latach w Europie.Zrobic 3 transfery i spokojnie wracamy do gry o wszystko !
0
Nie jestem za tego typu trenerami, ponieważ lubię takich z osobowością i energią jak Lucho czy Guardiola.No ale cóż oby nie było jak za Martino.
2
Szkoda tych wszystkich straconych głupio pkt.
Na przyszłość mamy przykład że w każdym meczu trzeba walczyć o 3 pkt. nie ważne czy jest to 5 kolejka czy 35. Nie można mówić spokojnie jeszcze wszyscy stracą punkty bo właśnie na koniec tych punktów brakuje do mistrzostwa.
0
Wszystko zależy od tego czy Malaga chce wygrać bo w normalnych warunkach są w stanie w tej formie to zrobić.
0
Dla kogo ?
57
Ludzie bez paniki. W ostatnich latach zdominowaliśmy Ligę i to całkiem normalne że raz na 5 lat to i Real wygra. Spokojnie, będzie nowy sezon, nowe szanse :)
0
Powiem Wam że przy moim szczęściu to chyba najskuteczniejszym sposobem żeby Barca została mistrzem, będzie postawienie sporej kasy że to Real będzie zdobędzie mistrzostwo :D
0
Raczej Ci nie zablokują kupiłem tak w ten sposób FM 16 i 17 ale mimo wszystko mogą być "nie oczekiwane problemy" Lepiej dołożyć 50 zł i kupić na steam, tym bardziej że 80 zł to bardzo dużo jak za grę już przypisaną do jakiegoś konta.
1
A ja myślę że co do nowego trenera to potrzebujemy jakiegoś byłego piłkarza Barcelony, który wzbudzi wielki podziw i szacunek wśród piłkarzy. Wystarczy spojrzeć na trenerów z którymi wygraliśmy najwięcej- Cruyff, Guardiola, Enrique. Wszystkich trzech łączy to że byli wielkimi piłkarzami i grali dla nas. W takiej ekipie jak Barcelona nie do końca chodzi żeby mieć przygotowaną mistrzowską taktykę, tutaj trzeba motywacji i chęci do zdobywania wszystkiego i do tego moim zdaniem jest potrzebny ktoś z wielki Autorytetem na ławce. Jestem więcej niż pewny że jeśli przyjdzie Valverde lub ktoś podobnego formatu to skończymy tak samo jak za Martino. Niby będziemy walczyć do końca ale za braknie tego czegoś.
0
Nie jest źle, ale ta nazwa sponsora kompletnie z d*py. Do tego za wysoko jest.
0
Te kwoty są śmieszne
0
Tak. Wiem.
5
'' Anglia: Barça interesuje się Antonio Conte''
Najchętniej bym chciał obudzić się za 3 miesiące jak zacznie się sezon. Te wszystkie plotki o nowych piłkarzach i nowych trenerach są tak żenujące i męczące jak gra MU.
0
Myślę że w Barcelonie jeszcze 4.
0
Witam mam pytanie. Jaka polecacie szkole policealna w której coś nauczą i papier z niej będzie coś z znaczyl ? Jedna studia przerwałem na drugim roku i teraz już wolałbym już na studia się nie pchać. Mieszkam w Poznaniu.
8
Pomnożyć ceny za zawodnikow których chcemy kupić i podzielić przez 2 tych których sprzedamy i wszystko będzie się zgadzać