1

Powiem wam że miałem dziś sen. Graliśmy jakiś kluczowy mecz ale chyba z atletico. Straciliśmy gola w ostatniej minucie na 2-2, wcześniej na 2-1 gola zdobył Messi. Oby to nie był jakiś zły znak

0

Widzę że kibice Realu strasznie pewni wysokiego zwycięstwa. Czy to na ich stronie czy na fejsie różni ludzie typuja wysokie ich zwycięstwo. Z całego serca życzę im aby się zdiwili i zostali z okrągłym ZEREM na koniec sezonu.

10

Co do tego Neymara to spokojnie. Jeśli zagra to na pewno zgodnie zasadami. Taki klub jak Barca na pewno ma odpowiednią wiedzę na ten temat. Ale myślę że nie ma co robić sobie nadziei bo Neymar na 99 % nie otrzyma pozwolenia.

0

Jeśli Allegri naprawdę myśli o odejściu to powinniśmy zrobić wszystko aby go zatrudnić. Moim zdaniem to drugi Conte.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Sytuacja jest jaka jest i każdy to widzi ale nadal ten sezon może się skończyć fantastycznym wynikiem bo dublet takim jest. Musimy pokonać Real. Wiem że to bardzo trudne szczególnie bez Neymara ale jesteśmy w stanie to zrobić. Ostatnio często do klasyków podchodzilismy jako faworyci i różnie się to kończyło. Teraz to My podchodzimy z tej '' przegranej pozycji'' i być może zaskoczymy tym bardziej że potrafimy i lubimy grać na Santiago Bernabeu. Głowy do góry bo jest duża szansa że to Real skończy sezon z niczym ku wielkiemu zdziwieniu i bólu tylkow ich ''kibiców''. Wiem że wiary tutaj nikomu nie można odmówić więc po prostu kibicujcie!, bo nazywamy się, każdy wie jak
Barca! Barca! Barca!

1

To jak wkręcil tam chyba 6 obrońców to było niesamowite.

0

Jeśli już myślimy o przyszłych transferach to moim zdaniem potrzebujemy klasowego PO wtedy Roberto do środka pomocy i bardziej ofensywnego pomocnika typu Coutinho. Wtedy gramy tak DF Busquets/Gomes w środku Ivan/Roberto i na ofensywnego pomocnika Iniesta/Coutinho. Myślę że wtedy odzyjemy.

19

Zagraliśmy świetny mecz. Każdy inny rywal dziś wyjechał by z workiem goli.

6

Jedyne czego sobie życzę to żebysmy nie awansowali dzięki jakimś kary godnym zachowaniu sędziego.

0

Ktoś z tu obecnych wybiera się na mecz do multikino 51 Poznań?

0

Czemu ten Marcelo w każdym meczu ma tyle miejsca.

2

Co do czerwonej kartki to myślę że zasłużenie. Vidal wszedł czysto ale później zawadził piłkarza RM który pewnie ruszył by dalej za piłką z resztą już powinien wcześniej wylecieć za faul na Casemiro. Takie Fakty.

0

Widzę że Bayern jest posrany i robi dziecinne błędy.

0

Znów widzę że moda na podnietę Real wraca, niech tylko Bayern strzeli gola... :D

37

Moim zdaniem decydujące będzie pierwsze 5 minut. W ostatnich dwóch największych remontadach Suarez strzelił z PSG w 3 minucie a w meczu z Milanem Leo w 5. Kluczowe jest żeby właśnie jak huragan wejść w mecz zdobyć gola i wtedy największy kolos ma gliniane nogi.

1

Dzień przed rewanżem z PSG napisałem że nie spodziewam się awansu proszę tylko a bym po ewentualnym odpadnięciu mógł powiedzieć że było blisko.
Dziś mam takie same oczekiwanie a by do ostatnich minut ważył się los awansu, nic więcej nie wymagam! Vamos Barca !

18

Jedna z piękniejszych jakie widzę ale bym wolał jednak nasza wersję Mes que un Club niż po angielsku ale i tak jest genialnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

60

Czujecie co by było jakby Leo z Juve zdobył takiego gola jak z Getafe 10 lat temu w ostatniej minucie na wagę awansu? Internet by oszalał a hala dzieci nie wyszły by na ulicę.

0

I co dalej? Real będzie miał łatwiej m

6

Wiem że możemy zdobyć wszystko w tym sezonie. Kocham ten klub na zawsze! Visca el Barca y visca catalunya!

0

Phhantom Pain dość trudne jeśli chcesz stawiać na skradanie.

2

A ja mam Xiaomi i działa znakomicie

1

Jak chcesz P9 lite to mam w dobrym sklepie dostępny za 900 zł.

6

Uncharted jest super ale to zupełnie inna gra. FC3 przeszedłem na PS3 i to na 100%.Jest to jedna z najlepszych gier w gatunku FPS z elementami rpg z poprzedniej generacji i to nie tylko moje zdanie z resztą ja miałem słabość do każdego Farcry

6

Jeśli podajecie kryteria które musi spełniać nowy trener i jednym z głównych jest stawianie na młodych to musicie pamiętac że co innego jest stawiać na takich zawodników w Monaco, Dortmund ie, Bilbao a Barcelonie. Tutaj jak sami po sobie widzicie sezon bez trypletu to klęska i najlepiej jakby rozwiązać klub więc to że jakiś trener gdzieś stawia na młodych nie oznacza że u Nas będzie tak samo.

2

Powiem Wam że jak w środę awansujemy do półfinału to zamiast pisać że wróciła wielka Barca zapraszam Was na Real madrid pl. Tam się podniecajcie jak to oni niesamowicie grają, cholerni kibice sukcesu.

13

Powiem wam że chyba lepiej urodzić się z pasją do łowienia ryb niż futbolu

0

To idź im kibicować. Widzę że niektórzy to naprawdę maja nie doje.anie psychiczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?