bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
W szatni Juve w przerwie chyba się pojawił Perez.
0
A Ronaldo w tej swojej cieszynce chce pokazać że jest panem wszechświata czy co ?
3
Powiem wam że Real po prostu ma mega bocznych obrońców i tyle.My nie mamy Prawego a Alba wcale w ofensywie nie zachwyca.Niby jest szybki ale bez dryblingu i słabo asystuje.
0
Może dzięki temu że Real wygrał to chociaż kupimy kogo trzeba.
0
Dzięki za spoiler.
1
Pamiętajcie że grasz tak na ile Ci przeciwnik pozwala.
1
Był taki czas że to My niszczyliśmy np. 2 lata temu czy przez 3 lata z Guardiolą.Teraz Real gra 2 świetny sezon, taki jest futbol.
0
Jurek spędziłeś 4 lata w Realu i Barca cię regularnie lała więc zamilcz.
0
350 minimum.
4
Nikt nie obronił LM i dziś już tak zostanie.Real nie potrafi grać z Juve które to w tym sezonie jest niesamowite,kto wie czy nie najsilniejsze w swojej historii.
0
Ja bym pozbył się całej trójki- Rafinha, Turan i Rakitić. Zarobić na nich 100 mln i kupić dwóch naprawdę dobrych pomocników a w obwodzie byli by jeszcze D. Suarez, Alena i Gomes. Niestety ale tak się nie stanie bo jakiś geniusz przedłużył kontrakt z chorwatem.
0
Finał jest na TVP, więc powinna też być darmowa transmisja na http://sport.tvp.pl/. Dam jakość i działanie jest bardzo dobre więc musisz sprawdzić. Żadnej strony typu Ipla nie ma.
0
No rzeczywiście 4 LM w 11 lat to masz prawo czuć niedosyt ...
1
Ja oczywiście dziś jak każdy kibic Barcy będę za Juve ale proszę nie mówcie że Buffon czy ktoś inny zasłużył na wygraną i koniec. Pamiętajcie że w sporcie nic nikomu się nie należy. Albo wygrywasz albo przegrywasz i nikt o tobie nie pamięta.
0
Alba gdy do nas przyszedł był najlepszym LO na ME w Polsce i mistrzem Europy
5
Też tego nie rozumiem. Klub pełny pychy i mający ego do kosmosu tak samo jak jego piłkarze, działacze i kibice.
26
Trzeba pamiętać że w klubach których pracował musiał stawiać na wychowanków bo nie było pieniędzy na transfery do tego nie było takiej presji na sukces więc młodzi mogli się ogrywać.Jesli w ciągu 3 lat z sukcesem wprowadzi dwóch wychowanków to moim zdaniem będzie bardzo dobrze.
2
Synu, obyś miał rację i żeby Verratti z Coutinho tworzyli nasz środek pola.
0
Mówi się nawet o zaledwie 30 mln. oczywiście bez sprzedaży żadnego zawodnika.
0
Wyjaśnij mi ktoś dlaczego tak wielki klub jak Barcelona ma tak mało pieniędzy na transfery ?
Czy problem polega na tym że nie mamy głównego właściciela tak jak Real czy Chelsea który pakuje swoję prywatne pieniądze ?
1
Normalna dziewczyna.A kto to Patrick Schick, może chociaż On wyróżnia się czymś ?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
Tak patrząc obiektywnie to Barca Enrique mimo wielu tytułów nie ma startu do Guardioli.Barca Pepa tak naprawdę nie miała słabszego momentu. Jak już przegrywaliśmy to jak mieliśmy pecha.Mecz z Chelsea, czy Interem. Praktycznie w każdym meczu byliśmy lepsi, nawet jak nie udało się wygrać.
4
Valverde to człowiek z klasą i oby Barcelona też tak grała. Mam nadzieję że zaczniemy grać jak perfekcyjnie naoliwiona maszyna i cały świat będzie zdziwiony kiedy przegramy jakiś mecz a nie jak teraz nikogo nie zaskakują porażki 3-0 z juve czy celtą.
0
Mathieu,Arda,Rafinha i Mascherano powinni opuścić klub.Seri,Eriksen,Sanchez i Semedo -To zawodnicy których mamy szansę sprowadzić i powinniśmy to zrobić.
3
Zlatan wrzucił jakiś filmik jak kopie piłkę i już cały internet huczy jak to szybko wraca do zdrowia. Boże jak ja nie lubie tego spuszczania się nad tym zawodnikiem. Co On takiego osiągnął że wszyscy się tak podniecają?
5
Dziwi mnie to sceptyczne podejście do Valverde. Kompletnie nie potrafię zrozumieć skąd się bierze. Ostatnio największe sukcesy święciliśmy z Guardiolą i Enrique. Trenerami którzy w momencie przyjścia do Barcelony nawet w 1/4 nie mieli takich papierów jak ma Ernesto. Ja jestem spokojny o trenera wiem że sobie poradzi, bardziej obawiam się o transfery bo wygląda na to że żaden piłkarz z najwyższej półki do nas nie przyjdzie, a kupno klasowego PO i ŚP to absolutnie obowiązek.
3
Najbardziej boli mnie to że klasowi piłkarze nie chcą do nas przychodzić.
Wszyscy nam odmawiają, nawet Theo Fernandez. Czy najbardziej utytułowana Drużyna 21 wieku nie jest atrakcyjnym miejscem do gry w piłkę ?
0
Wiadomo już kiedy nowe koszulki, wszystkie 3 komplety trafia do sprzedaży?Bo jestem zainteresowany tą i bordowa.
2
oglądałem już ładnych parę lat temu, bardzo dobry film.