bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Powiem wam że przykro mi jak tak podniecaja się Ronaldo. Każdy normalny człowiek wie że Messi to zupełnie inny poziom a wszyscy teraz podnieceni że Ronaldo 3 raz w tym roku nogę dołożyl. Wiem że jest bardzo dobry ale Leo to inny poziom.
0
Sorry że nie nadążam za tym zpedalonym otoczeniem
2
Może po prostu są w słabej formie?
2
Pamiętaj że ten sezon nadal może być rewelacyjny bo nadal gramy o dublet!
24
Najbardziej mnie śmieszą komentarze że jak Monaco przejdzie Juve to Real napewno wygra LM. Ludzie skoro Monaco pokona Juve to znaczy że są lepsi i mają większe szanse
2
Nogi jak patyki, rurki, gołe kostki do tego Fluxy i można dziewczyny wyrywać
0
Lech ciśnie nie miłosiernie a Arka strzeli. Róbcie screena :)
11
Bo kto inny ma grać na PO ? A kolejny pomocnik też jest potrzebny.
9
Czemu? Przecież jasne jest że klub widzi potencjał Roberto w środku pola i tam będzie grał. Wtedy potrzebny jest drugi PO.
0
Tego Henrichsa próbowałem sprowadzić w FM 2017, chyba z 40 mln sobie za niego życzyli :D
0
Ja zamiast skupić się na poszukiwaniu rozgrywającego, bardziej bym poszukał ofensywnego pomocnika. Na rozegraniu powinien grać Roberto na zmianę z Rakiticem tutaj jest jakieś wyjście. Gorzej wygląda sytuacja na pozycji Iniesty który jest w stanie rozegrać 2 pełne mecze w miesiącu i pewnie będzie to jego ostatni sezon. Tutaj sprowadził bym Coutinho który wcale nie musi grać na skrzydle i świetnie by do nas pasował. Na prawą obronę Bellerina( wiem że jest teraz wielu przeciwników teraz na stronie ale to świetny, szybki, młody piłkarz i na pewno się u nas odnajdzie) Do tego jakiś kolejny młody utalentowany stoper i kadra jest zamknięta, no można jeszcze sprowadzić Deulofeu z Milanu. Klub powinni opuścić Arda, Mathieu i można zastanowić się nad rolą Rafinhi.
0
P9 a najlepiej P10
1
Siema poradzi ktoś w sprawie PES 2017?Gram na PS4 i mam problem bo przy rzutach różnych środowi obrońcy czyli najlepiej grający głową zostają pod moją bramka. Coś trzeba w taktyce zmienić?
0
Ciekawe jak dziś Real poradzi sobie z tak świetnie broniący Atletico. Jakieś osłabienia w drużynie gości?
0
W październiku lub listopadzie wychodzi Xbox Scorpio. To będzie konsola niby obecnej generacji ale będzie 4 razy mocniejsza od XO i PS4. Więc na twoim miejscu nie kupowalbym nowej konsoli teraz. Poczekaj do tego listopada i zobacz jak się sytuacja rozwinie, bo mówi się też że na koniec 2018 może pojawić się PS5. Jeśli chciałbyś jednak kupić teraz to polecam PS4 sam mam i jest super, przede wszystkim dużo gier na wyłączność. Nowa slim kupisz już nawet za 1000.
1
Mnie to zawsze dziwi jak bokserzy po takich bombach na twarz dają radę dalej walczyć. Przecież to co dostał wczoraj Kliczko to nie jednego by '' zabilo'' Oni mają jakiś trening żeby takie ciosy przetrwać czy co?
3
No to podsumujmy. Teraz już raczej komplet pkt. do Końca sezonu. Gramy co tydzień dwa mecze u siebie i Las Palmas które dziś polegało 0-5 z atletico. Pozostaje się modlić o stratę pkt. Realu.
1
Patrzę powtórkę tego karnego dla Realu i nie nadal nie potrafię zrozumieć jak można podyktować karnego. Trzymał ręce na Modricu i co z tego? Przecież nawet go nie zachwiał a chorwat sobie usiadł a sędzia gwiżdże karnego, normalnie kryminał.
0
Kurde Oni zawsze jak remisują to zaraz muszą odrobić, nie wiem jak to możliwe. Przecież nawet w meczu z nami i to w 10 odrobili ale na szczęście mamy Leo.
Chyba już po zawodach, no chyba że Sevilla coś powalczy może o ten remis a potem remis w Vigo. Nie wierze że real przegra, tutaj dwa remisy bardziej prawdopodobne.
0
Tylko żeby nikt mi teraz nie włączał meczu bo wcisnął gola ;d
4
To jest karny ?
No bez jaj.
2
Zawsze się mówiło że w Barcelonie i Realu nie wystarczy wygrywać ale trzeba też zachwycać kibiców swoją grą. Tymczasem na Bernabeu kibice dość szybko przywykli do wrzutek i goli po główkach i Chyba im się to spodobało :)
2
Powie wam że prawdopodobnie przegramy mistrzostwo( Nie wierze że ktoś będzie w stanie wygrać z Realem) ale najbardziej będzie mnie boleć to że zabraknie nam pkt. które straciliśmy z tak zwanymi "ogórkami". Porażka i remis z Malagą, przegrane z Alaves,Deportivo,Vigo.Boli to mocno ponieważ z najlepszymi wygrywaliśmy a Real z nimi tracił - Przegrali z Valencią, Sevillą i z nami.Ale słabeuszy trzepali jak miło i dzięki temu zostaną mistrzem.
0
Kurcze jak patrze sobie na ten mecz gwiazd Barcy to pewnie nie którzy by teraz jeszcze namieszali w La Liga :D
0
Coś czuję że Real zremisuje a my się odwdzięczymy i przegramy.
4
Proszę tylko nie na 3 defensywnych. Nie można spróbować z Turanem w miejsce Iniesty?
0
Kurde tak patrzę na ten terminarz Realu i to tylko 5 spotkań. Nie sądzę żeby stracili aż 3 pkt w tych meczach... Wydaje mi się że kluczowe będzie podejście to tych meczów Malagi i Celty oby nie oddali tych pkt. za darmo. Bardzo liczę na Valencię która gra słabo ale często na SB remisuje.
0
Dla mnie brak kary minimum 2 spotkań dla Ramosa to skandal i pokaz jakie są układy. Ale co się dziwić jak szef Ligi otwarcie mówi że kibicuje Realowi.
0
Neymar jeszcze 2 mecze zawieszenia czy z Espanyolem już zagra ?
4
Jestem ciekaw jak taki zawodnik jak Leo Messi po takim, z resztą kolejnym i kolejnym wspaniałym występie potrafi usnąć i w ogóle skupić się i dalej normalnie funkcjonować. Jak taki jak ja zwykły kibic i to z Polski nie może usnąć a rano po 6 godzinach snu wstaje będąc nadal na haju po tej wygranej. To pokazuje że Ci najlepsi psychikę też mają niesamowitą.