bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co do naszych przyszłych transferów to wiadomo że musimy kupić PO i wtedy Roberto do pomocy. A gdyby tak zamiast kupować kolejnego piłkarza do środka sprowadzić kogoś na prawe skrzydło i wtedy przesunąć Messiego na pozycję Iniesty, który będzie już pewnie ostatni sezon grał. Wtedy moglibyśmy grać ustawienie Busquets, Roberto i Messi. Do tego Rakieta, Gomes, Suarez i Iniesta do rotacji. Wydaje mi się że taki pomysł byłby dobry z dwóch powodów. Po pierwsze Leo jest niesamowity gdy atakuje że środka i wiemy jak kapitalnie potrafi się poruszać a po drugie dużo łatwiej było by znaleźć skrzydłowego na poziomie i go kupić niż pomocnika światowej klasy. Tak sobie pomyślałem jakby nakłonić Sancheza na powrót. Sytuacja w Arsenalu kiepska a skrzydłowy jest fantastycznym. Myślę że to by wypaliło. Co myślicie o tym pomyśle ?
0
W środę gramy przed Realem. To dobry znak częściej tracą punkty kiedy grają po nas z większą presją na zwycięstwo. Podobnie jak my kiedy to gramy po nich często tracimy pkt.
0
Co do naszych przyszłych transferów to wiadomo że musimy kupić PO i wtedy Roberto do pomocy. A gdyby tak zamiast kupować kolejnego piłkarza do środka sprowadzić kogoś na prawe skrzydło i wtedy przesunąć Messiego na pozycję Iniesty, który będzie już pewnie ostatni sezon grał. Wtedy moglibyśmy grać ustawienie Busquets, Roberto i Messi. Do tego Rakieta, Gomes, Suarez i Iniesta do rotacji. Wydaje mi się że taki pomysł byłby dobry z dwóch powodów. Po pierwsze Leo jest niesamowity gdy atakuje że środka i wiemy jak kapitalnie potrafi się poruszać a po drugie dużo łatwiej było by znaleźć skrzydłowego na poziomie i go kupić niż pomocnika światowej klasy. Tak sobie pomyślałem jakby nakłonić Sancheza na powrót. Sytuacja w Arsenalu kiepska a skrzydłowy jest fantastycznym. Myślę że to by wypaliło.
2
Szczerze mówiąc dawno nie podchodziłem z takim spokojem do tego meczu. Właściwie to tylko możemy się pozytywnie zaskoczyć. Dawno nie podchodziliśmy do Klasyku z tak bardzo straconej pozycji. Wszystko dziś przeciw nam.
1- Gramy na wyjeździe, gdzie ostatnio z mocnymi dostajemy baty czy nawet z Malagą przegrywamy do tego Real chyba od roku tu nie przegrał.
2-Zespół jest w słabej formie także psychicznej, po odpadnięciu z LM a Real wręcz przeciwnie są nieźle rozpędzeni.
3- Zagramy bez Neymara, zawodnika który ostatnio najbardziej napędzał nasze ataki.
Czy jest jakiś pozytyw? Chyba nie więc tak jak mówię jesteśmy skazani na porażkę, dlatego dziś możemy zostać tylko sympatycznie zaskoczeni a porażka chyba nikogo nie rozczaruje ! :)
0
To bardzo droga firma, podobały mi się ta buty z białymi podeszwami co Lucho często ma ale cena to jakieś 600 zł :)
3
Najbardziej się boję ataków Realu skrzydłami. Boję się że Marcelo z Carvalajem tak będą podwajać te ataki skrzydłami że ich dośrodkowania oraz podania ze skrzydła nas zajadą. Mam nadzieje że Lucho ma jakiś plan aby zablokować ich.
7
Taki miałem sen i się nim podzieliłem, nie wiem o co Ci chodzi :)
1
Powiem wam że miałem dziś sen. Graliśmy jakiś kluczowy mecz ale chyba z atletico. Straciliśmy gola w ostatniej minucie na 2-2, wcześniej na 2-1 gola zdobył Messi. Oby to nie był jakiś zły znak
0
Widzę że kibice Realu strasznie pewni wysokiego zwycięstwa. Czy to na ich stronie czy na fejsie różni ludzie typuja wysokie ich zwycięstwo. Z całego serca życzę im aby się zdiwili i zostali z okrągłym ZEREM na koniec sezonu.
10
Co do tego Neymara to spokojnie. Jeśli zagra to na pewno zgodnie zasadami. Taki klub jak Barca na pewno ma odpowiednią wiedzę na ten temat. Ale myślę że nie ma co robić sobie nadziei bo Neymar na 99 % nie otrzyma pozwolenia.
0
Jeśli Allegri naprawdę myśli o odejściu to powinniśmy zrobić wszystko aby go zatrudnić. Moim zdaniem to drugi Conte.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Sytuacja jest jaka jest i każdy to widzi ale nadal ten sezon może się skończyć fantastycznym wynikiem bo dublet takim jest. Musimy pokonać Real. Wiem że to bardzo trudne szczególnie bez Neymara ale jesteśmy w stanie to zrobić. Ostatnio często do klasyków podchodzilismy jako faworyci i różnie się to kończyło. Teraz to My podchodzimy z tej '' przegranej pozycji'' i być może zaskoczymy tym bardziej że potrafimy i lubimy grać na Santiago Bernabeu. Głowy do góry bo jest duża szansa że to Real skończy sezon z niczym ku wielkiemu zdziwieniu i bólu tylkow ich ''kibiców''. Wiem że wiary tutaj nikomu nie można odmówić więc po prostu kibicujcie!, bo nazywamy się, każdy wie jak
Barca! Barca! Barca!
1
To jak wkręcil tam chyba 6 obrońców to było niesamowite.
0
Jeśli już myślimy o przyszłych transferach to moim zdaniem potrzebujemy klasowego PO wtedy Roberto do środka pomocy i bardziej ofensywnego pomocnika typu Coutinho. Wtedy gramy tak DF Busquets/Gomes w środku Ivan/Roberto i na ofensywnego pomocnika Iniesta/Coutinho. Myślę że wtedy odzyjemy.
19
Zagraliśmy świetny mecz. Każdy inny rywal dziś wyjechał by z workiem goli.
6
Jedyne czego sobie życzę to żebysmy nie awansowali dzięki jakimś kary godnym zachowaniu sędziego.
0
Ktoś z tu obecnych wybiera się na mecz do multikino 51 Poznań?
0
Czemu ten Marcelo w każdym meczu ma tyle miejsca.
2
Co do czerwonej kartki to myślę że zasłużenie. Vidal wszedł czysto ale później zawadził piłkarza RM który pewnie ruszył by dalej za piłką z resztą już powinien wcześniej wylecieć za faul na Casemiro. Takie Fakty.
0
Widzę że Bayern jest posrany i robi dziecinne błędy.
0
Znów widzę że moda na podnietę Real wraca, niech tylko Bayern strzeli gola... :D
37
Moim zdaniem decydujące będzie pierwsze 5 minut. W ostatnich dwóch największych remontadach Suarez strzelił z PSG w 3 minucie a w meczu z Milanem Leo w 5. Kluczowe jest żeby właśnie jak huragan wejść w mecz zdobyć gola i wtedy największy kolos ma gliniane nogi.
1
Dzień przed rewanżem z PSG napisałem że nie spodziewam się awansu proszę tylko a bym po ewentualnym odpadnięciu mógł powiedzieć że było blisko.
Dziś mam takie same oczekiwanie a by do ostatnich minut ważył się los awansu, nic więcej nie wymagam! Vamos Barca !
18
Jedna z piękniejszych jakie widzę ale bym wolał jednak nasza wersję Mes que un Club niż po angielsku ale i tak jest genialnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
60
Czujecie co by było jakby Leo z Juve zdobył takiego gola jak z Getafe 10 lat temu w ostatniej minucie na wagę awansu? Internet by oszalał a hala dzieci nie wyszły by na ulicę.
0
I co dalej? Real będzie miał łatwiej m
6
Wiem że możemy zdobyć wszystko w tym sezonie. Kocham ten klub na zawsze! Visca el Barca y visca catalunya!
0
Phhantom Pain dość trudne jeśli chcesz stawiać na skradanie.