1

Najgorsze jest to że my nie potrafimy się cofnąć i bronić. Do przerwy było 2-0 nic nam nie szło ok. Cofnijmy się i utrzymajmy wynik, trudno może na CN dwa gole odrobiny. A my nie obojętnie jaki wynik to gramy tak samo.

1

A i dodam jeszcze coś. Za Guardioli jak przegrywali sny to tylko jak bramkarz przeciwnika miał mecz życia.Praktycznie w każdym meczu dominacja i masa okazji.Dzis jak gramy słabo to nawet nie oddamy celnego strzału.

5

A ja zawale winę na trenera bo nawet pomoc Iniesta,Gomes i Busi jest wstanie prezentować wyższy poziom.Lucho i jego pomysł oraz motywacja się skończyła. Piękne dwa lata i teraz latem czekam na nowego szkoleniowca.

6

A po pierwszej połowię będzie : " Z tym drewnianym Gomesem nic nie ugramy"
Dobrego meczu życzę ! :)

0

Konsola ustawi sobie odpowiednią rozdziałke prawdopodobnie full HD i będzie ładnie.

1

A ja byłem mądrzejszy i dałem cię wyciągnąć przez dziewczynę w niedzielę i dziś mam względny spokój

0

A masz wejście HDMI w tym monitorze ? Jeśli tak to powinno wyglądać całkiem ok.Jesli masz jakieś inne wejście to rozejrzyj się za przejściówkami.

0

Kiedy był kozakiem we Wrześniu ?

0

To że ktoś tak pisał nie oznacza że ja tak uważam. Dla mnie to nigdy nie był prawy obrońca. Pozdrawiam.

0

Moim zdaniem nie ma co sprowadzać nowego PO. Jest to na tyle specyficzna i trudna pozycja w naszym systemie gry że raczej nie ma na ten moment dostępnego piłkarza który wszedł bo od razu i był lepszy niż Roberto. Do rotacji wprowadzić kogoś z Barcy B a także i Digne może nie raz zgrać na prawej stronie.
Poczekać do lata i kupić porządnego PO bo Roberto się nie nadaję a Vidal kto wie kiedy dojdzie do siebie.

0

http://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-3567-i7-7500u-8gb-1tb-r5-m430-w10.bhtml?gclid=CjwKEAiArIDFBRCe_9DJi6Or0UcSJAAK1nFvhwefT6VmROGSIcdfr0LH1aqEsNnEHzShehc9zgxHaBoCN2nw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CN7asKqxitICFQYYGAodhTIK0A
To wygląda ciekawie. Procesor i7 i 8 GB ram dobra grafika. Musisz sobie popatrzeć na YT jak gry na nim działają lecz musisz pamiętać że laptopy do gier to jednak koło 4 tys się zaczynają więc za 3000 rewelacji nie będzie ale do FIFY na jakiś średnich ustawieniach powinno starczyć.

4

Wypowiadam o meczu dopiero teraz jak się spokojniej zrobiło. Niestety ale wczorajszy mecz pokazał ze jest bardzo słabo. Tak Atletico nas klepało prawie przez cały mecz że normalnie szok. Przykro mi to mówić ale niestety raczej po za PK nic nie wygramy. Jedyna szansa na jakiś sukces będzie wtedy jeśli Iniesta z Busim wejdą na jakiś niesamowity poziom i uratują nasz środek pola a Vidal zagrzeje miejsce w pierwszej 11 na stałe. Latem koniecznie musimy kupić jakiegoś klasowego rozgrywającego i PO bo to jest nie bywała jak słabo gramy w środku pola. Kiedyś to była nasza siła a teraz to największy problem, co gorsza ja na ten moment nie widzę żadnego pomocnika na rynku który podniósł by nasz poziom a zaraz był do kupienia.

0

Ciekawy jestem kogo Lucho wystawi na mecz z PSG na pozycji 6. W lidze możemy sobie rotować i kombinować bo przeciwnicy są na różnym poziomie. W LM margines błędu jest zerowy i piłkarz który zagra na tej pozycji musi być na wysokim poziomie. Takiego pomocnika na tą pozycję aktualnie nie widzę.
Tak w ogóle to jak wygląda nasza Once de gala? Bo już pogubiłem się w tym składzie.

0

Coś mi mówi że w tym roku poraz kolejny w terminie finału PK będzie remont toalet na Bernabeu

0

Tak ze strony Microsoftu.Musisz jednak mieć oryginalny klucz.

9

Powiem wam że mocno zaskoczył mnie ten słaby mecz z Betisem. Po 5 wygranych i pięknym meczu z RSSS myślałem że ta maszyna ruszyła znów i możemy liczyć na powtórkę z 2015. Niestety się myliłem. Zobaczymy w starciu z Atletico gdzie tak naprawdę jesteśmy.

6

Można mówić różne pierdoły że graliśmy słabo ale fakt jest taki że zdobyliśmy więcej goli i należaly nam się 3 pkt. Dlatego uważam że znów Nas okradli i ktoś w końcu powinien zrobić z tym porządek.

0

Hej poleci ktoś serwis gdzie za miesięczny abonament w pełni legalnie można oglądać filmy ? Może być też opcja wykupienia poszczególnych filmów które będzie można oglądać raz kupione wiele razy. Znam Netflixa jest coś jeszcze ?

0

Popatrzcie jak sytuacja w piłce potrafi się zmienić o 360 stopni w 3 tygodnie.Zobaczcie komentarze na tej stronie o Realu po tym jak pokonał seville 3-0 i popatrzcie na obecną sytuację.

0

Nie.Mam Tylko list aby stawić się na policji.

0

Siemka mam gruby problem.Dostalem wezwanie na Policję jako świadek w sprawie rozpowszechniania filmu. Miał ktoś taką sytuację ?Jak się zachować co mi grozi ?

0

Wszystko super ale musimy się skupić na naszych meczach. Bo teraz oprócz ciężkiej walki z RSSS w PK czeka nas trudna droga w lidze.Eibar i Betis na wyjazdach i Bilbao u siebie.

21

Po uważnej obserwacji tego meczu powiem tak. Jeśli Lucho da szansę Vidalowi na PO a Sergiemu Roberto obok Iniesty to ten sezon może być piękny.Mysle że takie ustawienie może dać nam to czego brakuje czyli polotu na prawej stronie obrony oraz kreatywność i spokój w środku pola.

0

Żegnamy się z Ivanem ?

0

Tylko co Atletico wygrało przez te lata a co My ?

1

Dobrze wiesz o co mi chodziło.

2

Pamiętajcie że nikt nic nie wygrał w styczniu. My mieliśmy 12 pkt. Przewagi w poprzednim sezonie i każdy wie jak to się skończyło.Ok Real ma rekord ale futbol to bardzo skomplikowany sport.Jeden mecz, jedna akcja, jedna strata punktów może wszystko odmienić.I ja wierzę że tak będzie. I nie mówcie mi że Real gra kosmiczny futbol bo po mimo rekordu nawet nie mają startu do Barcy Guardioli czy do nas z sezonu z trypletem.

20

3 negatywne wnioski po wczorajszym meczu.
1-Fatalny Roberto, kompletnie bezproduktywny w ataku.
2- Brak drugiego pomocnika. Rafinha kolejnym piłkarzem który kompletnie sobie nie poradził.Duzo biegał lecz żadnej jakości.
3-Bardzo słaba skuteczność. Widać że piłkarze mają z tym problem.Brskuje pewności siebie u Suareza czy to Neymar.

5

Rafinha gra w miarę ale wygląda to niestety nadal jakbyśmy grali w 10. Wszystko co groźne zaczyna się wtedy gdy Messi zaczyna grę w środku pola a wtedy znów zostaje pusto na prawej flance. Nie mam pojęcia kim by tu załatać środek. Niby tylu pomocników a nikt chyba nie ma takich umiejętności żeby grać na tej pozycji w takim klubie jak FCB.

2

Ma ktoś jakieś źródło do sopcastow z polskim komentarzem tzn. Csnal Plus ?Albo do ACE playera ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?