1

Liga nie jest przegrana bo strata 4 punktów po 12 spotkaniach to żadna strata ale jedno jest pewno nie możemy na CN tracić punktów z takimi drużynami jak Malaga.

1

Szukałbym coś gdzie jest możliwość rozbudowania o większą ilość pamięci. Tu masz max 32 gb. Jeżeli zależy Ci na dobrym obrazie to najlepiej nagrywać w Full HD a jak wiadomo taka jakość obrazu zajmuję dużo GB. Szukałbym taką aby można było tam włożyć kartę powyżej 100 gb.

0

Siemka, mam pytanie do speców od komputerów. Słuchajcie mam taki problem że co kilka miesięcy psują mi się zasilacze od laptopa. Mam Samsunga już z 3,5 roku. Po roku nawalił mi oryginalny i od tego czasu to chyba to 3-4 miesiące kupuje nowy. Każdy z nich nie był oryginalny lecz adaptery po jakieś 40-50 zł. Problem polega na tym że kay zasilacz przestawał łączyć i gdy się poruszało końcówkę która jest przy laptopie i odpowiednio się ją ustawiło to zaczynał działać do momentu aż się nie znów nie przestawiła i znów nie łączyła. Od 3 tygodni mam nowy zasilacz i od wczoraj znów to samo. Jednak teraz już nie wiem co robić bo 3 tyg to już w ogóle jakaś masakra. Może jakiś problem z gniazdem czy co to może być aby nawet miesiąca nie wytrzymał ? Miał ktoś taką sytuacje ? Pomoże ktoś ?

3

Taki film to Tylko w Kinie :)

19

Widzieliście w wydarzeniach jak matka w USA wyrzuciła dzieciaka 6-7 letniego z domu i nagrała to ponieważ chłopak w szkole zagłosował w jakiś mini wyborach na Trumpa.Tłumaczyła że tylko go nastraszyla a syn wrócił do domu. Ręce opadają.

0

A ja nie chwaląc się 2174 dni :)

0

Też jestem ciekaw wybieram się dopiero we wtorek. Widziałem jakieś 2 recenzje w podobno nie zachwyca. Znaczy wyczytałem że jeśli ktoś nie wiele wymaga od filmu to mu się spodoba.

1

To normalne że jak przeciwnik przegrywa to rusza o trochę nas spycha do defensywy szczególnie Rumunia u siebie. Moim zdaniem 2 połowa bardzo dobra. Cofnięta drużyna ale mimo tego 2 gole zdobyte i tak naprawdę może 2 groźne akcje Rumunów.

10

Mecz bardzo dobry jedyne co to Nawałka powinien powoli obmyślać plan jak tu zastąpić Krychowiaka. Bo jak do wiosny będzie siedział na ławię to już kompletnie nie będzie się go dało oglądać. Dziś zdecydowanie najgorszy na boisku.

0

Niektórzy tu niedawno przewidywali że Leo w Rosji już musi zdobyć Mistrzostwa Świata a tu jest bardzo prawdopodobne że Argentyna w ogóle na nich nie zagra. Taki psikus :)

0

Dziękuje, w Poznaniu mieszkam 3 rok a rogale pokochałem do pierwszego "gryza" :)

1

No teraz znalazłem fotę. Dziwny ruch bo miał fajne te wzory. Kurde żeby tylko twarzy nie zaczął sobie dziarać.

0

Messi zakrył na czarno stary tatuaż na nodze czy wcześniej tam nic nie miał ?

2

Śmieszy mnie to że wybory w Ameryce interesują Polaków bardziej niż gdy są w Polsce.

0

Ti byś się zdziwił bo na ostanich meczach eliminacyjnych za 5 zł wygrałem 197.

2

Pewnie tak, ale nie za szybko.

0

Panowie co proponujecie obstawić na eliminacje ? Chciałbym postawić 10 zł nie więcej bo już za dużo przegrałem. Więc jakieś typy żeby za tą dyszkę coś wygrać w miarę ?

8

Lucho pokazywał aby Suarez dostał żółtko czy tylko mi się wydawało?

30

Kurde gdyby weszła ta piła Messiego gdy porobił na 16 m tam chyba z 3 obrońców to już bym nie miał pytań.

0

Na necie, Player TVN, Ipla.

1

Kup sobie ten eleven za 15 zł i tyle na miesiąc.

0

Siemka mam pytanie dla fanów serii Metsl Gear Solid.Czy jeśli 4 nie podeszła mi to warto zakupić V?
I jeszcze pytanie w co warto zagrać na PS4.Remastery mnie nie interesują.
Dodam że gralem już w:
Watch Dogs
Wiedźmin 3
GTA V
Batman AK
FarCry 4
Killzone FS
Lords of the fallen

0

Siemka, obejrzę gdzieś tvn na zywo na necie ?

0

W więc tak jak mówię dorzuć ramu bo tego nigdy za dużo a tani jest jak cholera. Najważniejsze to wymienić kartę graficzną. Poszukaj sobie w necie jakieś dobre karty graficzne w twoim przedziale cenowym i na pewno coś znajdziesz.

0

Dorzucić 8 gb ramu i wymienić kartę na GeForce GTX 970 bo to co masz to mega szajs :) Procesor jakie taktowanie ?

0

Co oznacza ten czerwony znaczek który mają na po środku na koszulkach piłkarze Arsenalu i Tottenhamu ?

5

Ja bym postawił na Rafinhe a nie Denisa. Brazylijczyk moim zdaniem ma lepsze drybling, jest w formie i strzela gole. Suarez natomiast to zawodnik z super podaniem ale nie potrafi tak przyspieszyć gry dryblingiem. Jego pozycja to zdecydowanie ŚP a nie OŚP. Zobaczycie że jak zagra Denis to nie będziemy potrafili zupełnie zaatakować środkiem pola.

0

Witam mam pytanie do posiadaczy telefonów Xaiomi. Zdecydowałem się już na zakup telefonu tego producenta i rozważam jeden z tych a mianowicie Xiaomi Redmi Note 3 Pro lub Mi4c. Mój dylemat polega na tym że chciałbym Note 3 z powodu większego o 0.5 cala ekranu lecz z tego co czytam to widzę że podobno aparat w Note 3 mimo że ma więcej mega pixeli to podobno jest dużo słabszy a na aparacie mi bardzo zależy. Więc teraz mam pytanie do posiadaczy tych telefonów. Czy Note robi naprawdę słabe zdjęcia ?

0

Mam bardzo złe przeczucia czuję że będziemy bić głową w mur a Sevilla po fatalnych błędach obrony wpakuję z 2 bramki i zajedzie nas dzikim pressingiem. Obym się mylił. Na pewno będzie to mega gorący mecz i butelki nie raz polecą z trybun.

0

Dajcie sobie na luz z Chelsea. Guardiola zaczął kapitalnie i każdy myślał że zrobił niesamowitą ekipę aż przyszedł największy kryzys w jego karierze trenerskiej. Więc lepiej poczekać do końca sezonu bo za chwilę Chelsea może nie wygrać 3-4 meczy pod rząd i opinia zmieni się o 180 stponi :) Nic nie ujmując Conte bo lubie faceta :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?