0

Dopóki nie zaczniemy seryjnie wygrywać to nie ma szans na mistrzostwo.Barca zawsze slynela z tego ze wygrywala 6-7 spotkań i dopiero po tem traciła jakiś punkt.Teraz wygramy jeden potem zremisujemy dwa i tak w kółko.

7

O to ze Real straci minimum 6 pkt to jestem spokojny tylko czy my to odrobimy ?

15

Co do Gomesa to ja bym go tak źle nie oceniał. On po prostu nie może grać na pozycji ofensywnego pomocnika bo wtedy nic nam nie daję. To jest zawodnik który może grać na pozycji Ivana. Przeszkadzanie rywalowi i stabilizacja środka pola to powinny być jego zadania bo te potrafi spełnić.

2

Przykro czyta się ja wiele osób pokazuje jaki ma geniusz taktyczny i poucza Licho. Ludzie graliśmy z Realem tak czasem bywa.

0

Boże Barca grająca 3 defensywnymi pomocnikami.Jak można wystawić GOMESA na pozycji Iniesty? Przecież tam Denis musi grac.Ręce opadaj.

0

Dobra czyli Leo dziś gra w pomocy.

0

Jak myślicie,Lucho postawi na Pique i Umtitiego ?

0

Nie radzę,kiedyś bylo dobrze jednak od pewnego czasu jak się stało popularne działa slabo.Ostatnio ogladalem mecz z City i działało fatalnie i nie tylko mi.

2

Ludzie zamiast glupio pytać o jakieś streamy to wykupicie sobie eleven na ipli lub playerze albo na stronie eleven.Jeśli macie dobry internet to będzie super działać. Sopcast ,ACE czy inne strony to zły pomysł na GD.

3

Szkola ważniejsza od klasyku ?To mnie zaskakujecie

0

Jestem pełen obaw tego Klasyku. Enrique cały czas powtarza że na GD będzie inna Barca że będzie wojna a mecz wczorajszy nie ma wpływu. Jak dla mnie to mydlenie oczu. Drużyna jest w kryzysie i jak przegramy to Lucho znów powie że zagraliśmy najgorszy mecz i musimy się poprawić a liga nie jest przegrana. Prawda jest taka że jedyna nasza szansa to Iniesta plus dzień konia MSN. Oby to wystarczyło.

0

Dlatego że na kluczowe mecze np. Gran Derbi czy faza pucharowa LM ptzyjdzie nawet 120 tys.

0

Tylko kogo skoro Bellerin przedłużył kontrakt?

1

Moim zdaniem Liga>LM.

2

Mecz z REALEM to najważniejszy mecz tego sezonu i nie bójmy się tego powiedzieć.Zwycięstwo i przekonująca gra nie tylko zbliży nas na krok od lidera ale także może napedzic nas na resztę sezonu.Porażka to strata praktycznie szans na mistrza.Mimo że to dopiero grudzień ponieważ strata 9 pkt w Hiszpanii to jak 18 pkt w innych ligach.Chociaż pokazaliśmy że nawet 11 pkt. Można stracić w miesiąc.

2

Ciekawi mnie to Gran Derbi.Barca bez formy Real też.Czuje że będzie radosny futbol i dużo goli

0

Tak jest.

0

Takie życie.

0

Gościu kibicuje Barcelonie 11 lat. A to że sobie stawiam na RSSS bo bardzo realnie można sobie zarobić to nie oznacza że słaby ze mnie kibić.

0

No to zobaczymy. Albo będzie radość w postaci 3 pkt. Albo radość z 1000 zł dzisiejszego wieczoru. Skorzystałem z bonusu i postawiłem 200 zł na zwycięstwo RSSS. Jak się nie uda to i tak zwrócą. :)

12

W United to nieźle kibice muszą być sfrustrowani. Przez wiele lat epoki Fergusona same praktycznie sukcesy. A teraz kolejny słaby rok i jeszcze taki pajac na ławce.

0

Odinstaluj Opere i zainstaluj od nowa najnowszą wersję. Jeśli nie pomorze zaktualizuj Javę i Flash Playera.

0

Tak wiem tylko to będzie koszt 50 zł. A do poprzedniego telefonu LG L65 kupiłem za groszę gotowy wzór i był duży wybór. A do Xaiomi jest tego też pełno ale nic z FCB.

0

Wie ktoś może czy dostanę gdzieś etui z motywem FC Barcelony na Redmi Note 3 Pro ? Bo wszędzie szukam i nic.

0

Dziś nie dowiecie się kto jest Mordercą w tym całym Belferze bo producenci zrobią wam psikusa i nakręca kolejny sezon :D

8

Dziś przeczuwam podobny mecz do tego z Celta.Szybko strata goli i w drugiej połowie odrabianie.

56

Isco bylo trzeba brać jak był w Maladze.Teraz to po ptakach

0

Wiem ile miał Ronaldo.Pytam czy Messi kiedyś strzelił więcej niż 9 goli w fazie grupowej.

0

Czy 9 goli w fazie grupowej Messiego to jego najlepszy wynik w karierze ?

12

Można mówić że aby wygrać LM musimy pokonać każdego i nie ważne na kogo trafimy.Ja jestem zdania że łatwe losowanie to tylko plus.Zawsze zostaje więcej sił i w razie słabszej formy większa szansa na awans. Real jest najlepszym przykładem że z dobrym losowaniem można wygrać LM bez wysiłku. Nie oszukujmy się tak właśnie wygrali w tamtym roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?