- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
15
Co do Gomesa to ja bym go tak źle nie oceniał. On po prostu nie może grać na pozycji ofensywnego pomocnika bo wtedy nic nam nie daję. To jest zawodnik który może grać na pozycji Ivana. Przeszkadzanie rywalowi i stabilizacja środka pola to powinny być jego zadania bo te potrafi spełnić.
27
@bartekvisca Tez uwazam ze Gomes nadaje sie u nas tylko na pozycje Rakiticia, z kolei Denis na pozycje Iniesty.
0
@bartekvisca Oczywiście, że tak, Gomes to typowy środkowy pomocnik do rotacji z Rakiticiem. Mam nadzieję, że Lucho przestanie wystawiać tercet Gomes-Sergio-Ivan - to nie jest moim zdaniem dobre połączenie (nie licząc pojedynczych meczów, gdzie przyda się więcej fizyczności w środku pola), bo Leo musi cofać się i rozgrywać, przez co tracimy na jakości z przodu. Uważam, że Enrique powinien odważniej stawiać na Denisa - to jest chłopak, który potrzebuje trochę zaufania, bo potrafi - w przeciwieństwie do nieco bojaźliwego Rafy - przyspieszać grę, nieszablonowo podać czy ładnie rozegrać piłę. Trzeba powoli myśleć nad przyszłością, bo Iniesta wiecznie grał nie będzie, w dodatku ma już 32 lata i Lucho musi rozsądnie gospodarować jego siłami, a nie uważam, by Andres 10 lat temu był jakoś specjalnie lepszy od obecnego Denisa. Choćby mecz na Pizjuan pokazał, że ten zawodnik ma papiery na granie na najwyższym poziomie, potrzebuje tylko regularnych występów.
0
@bartekvisca On nawet przeszkadzać nie potafi tylko sie odbija od rywali i mijany jest jak pacholek proponuje mecz oglądać dwa razy, ten drugi raz na spokojnie mozna zauważyć wiecej, a w grze obronnej i tzn stabilizacji to on moze buty czyścić Kante i tego typu graczom .