bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Obejrzałem ten film Barcelonie i naprawdę super to wyszło. Wszystkie najważniejsze wydarzania w 2 godzinny. Obowiązek każdego Cules obejrzeć ten film. Nie wiedziałem że kiedyś już mieliśmy w składzie Luisa Suareza który nawet zdobył złotą piłkę. Nienawiść do prześcieradeł jeszcze się zwiększyła po tym seansie. Jeśli ktoś nie ma C+ to film dostępny jest na cda.
2
A ja mam inne zdanie.Zdobycie mistrzostwa kraju to zawsze największy sukces.Pokazuje to kto cały sezon grał równo i panuje w swoim kraju.
5
Ardą jest wszystko fajnie. Problem zaczyna się wtedy gdy gramy z kimś mocnym. Wtedy albo Turan nie gra albo gra słabo.
1
Potwierdzam kupiłem książkę Leo w biedrze i w to w najmniejszej w Poznaniu.
https://zapodaj.net/604a5a71df76e.jpg.html
0
A ja myślę że po tym co obejrzałem w meczu z RSSS to Eusebio na ten moment jest numer 1 na liście ewentualnych zastępców Lucho.
0
Kiedy ?
0
nikt tego nie dokonał. Nawet Arsenal który nie przegrał meczu w całym sezonie zdobył 90 pkt i Juve kiedy nie zaznało porażki w całej kampanii uzbierało tylko 84 pkt.
0
Jak komuś udało się kupić w biedrze biografię Messiego do dajcie znać. Przynajmniej będziemy wiedzieli że jest ta książka w ofercie i warto poszukać.
3
Akurat ceną w empiku bym się nie sugerował bo tam wszystko dużo droższe. Normalna cena to 32 zł w fcbooks.
1
Co do tej biografii Messiego to powiem wam że byłem w dwóch biedrach w Poznaniu. W małej nawet nie było śladu pod dostawie a w jednej z największych w mieście były 3 pudła książek, otworzyłem je i nie było nawet 1 szt. tej książki. Ciekawe ile tych biografii rzucili po Polsce mam nadzieje że więcej niż 10 :)
5
Moje szóste święta z wami.Wszystkiego dobrego i spędzicie ten czas z rodziną.
0
Tak oddadzą Ci kasę ale chyba jakiś nie wielki procent biorą.Przynajmiej mi kiedyś 100% nie oddali.
0
i ngdy tak słabo u siebie :)
0
I może wtedy stracą punkty ?
0
Dlatego trzeba ich ostro lać i wykorzystywać wszystkie sytuacje. W Klasyku powinno być 3-0 i wtedy żaden Ramos by nic nie zrobił. A wczoraj ? Depor nawet u siebie do 85 min prowadziło 2-1 z Sevillą i stracili 2 gole w końcówce więc wcale mnie to nie zaskoczyło.
0
Zamówiłem w pakiecie Barca złota Dekada i biografie Suareza. Dobre to książki ?
0
Nie wierzysz że ktoś ich zatrzyma w LM bo są tak dobrzy ?
36
Ludzie nie ma co się tak stresować tym Realem. Zobaczcie który to już mecz Oni ledwo co wygrywają. Trzeba spokojnie czekać i w końcu stracą punkty. Najważniejsze to żebyśmy My wygrywali seryjnie a będziemy mogli śpiewać Madrid cabrón salud el campeón !
0
Jeśli chodzi o kasę to tak.Jeśli chodzi o nazwę i wygląd to nie.
0
No to życzę Realowi spotkania z Juve.
1
Zobaczymy czy ta maszyna ruszy.Potrzebujemy teraz naprawdę długiej serii wygranych w lidze.
2
Placzki co do rekordu to chyba ważniejszy jest ten koncowy a nie w fazie grupowej co?A Leo jeszcze ma dużą szansę go pobić
0
Dopóki nie zaczniemy seryjnie wygrywać to nie ma szans na mistrzostwo.Barca zawsze slynela z tego ze wygrywala 6-7 spotkań i dopiero po tem traciła jakiś punkt.Teraz wygramy jeden potem zremisujemy dwa i tak w kółko.
7
O to ze Real straci minimum 6 pkt to jestem spokojny tylko czy my to odrobimy ?
15
Co do Gomesa to ja bym go tak źle nie oceniał. On po prostu nie może grać na pozycji ofensywnego pomocnika bo wtedy nic nam nie daję. To jest zawodnik który może grać na pozycji Ivana. Przeszkadzanie rywalowi i stabilizacja środka pola to powinny być jego zadania bo te potrafi spełnić.
2
Przykro czyta się ja wiele osób pokazuje jaki ma geniusz taktyczny i poucza Licho. Ludzie graliśmy z Realem tak czasem bywa.
0
Boże Barca grająca 3 defensywnymi pomocnikami.Jak można wystawić GOMESA na pozycji Iniesty? Przecież tam Denis musi grac.Ręce opadaj.
0
Dobra czyli Leo dziś gra w pomocy.
0
Jak myślicie,Lucho postawi na Pique i Umtitiego ?
0
Nie radzę,kiedyś bylo dobrze jednak od pewnego czasu jak się stało popularne działa slabo.Ostatnio ogladalem mecz z City i działało fatalnie i nie tylko mi.