0

Nie.Mam Tylko list aby stawić się na policji.

0

Siemka mam gruby problem.Dostalem wezwanie na Policję jako świadek w sprawie rozpowszechniania filmu. Miał ktoś taką sytuację ?Jak się zachować co mi grozi ?

0

Wszystko super ale musimy się skupić na naszych meczach. Bo teraz oprócz ciężkiej walki z RSSS w PK czeka nas trudna droga w lidze.Eibar i Betis na wyjazdach i Bilbao u siebie.

21

Po uważnej obserwacji tego meczu powiem tak. Jeśli Lucho da szansę Vidalowi na PO a Sergiemu Roberto obok Iniesty to ten sezon może być piękny.Mysle że takie ustawienie może dać nam to czego brakuje czyli polotu na prawej stronie obrony oraz kreatywność i spokój w środku pola.

0

Żegnamy się z Ivanem ?

0

Tylko co Atletico wygrało przez te lata a co My ?

1

Dobrze wiesz o co mi chodziło.

2

Pamiętajcie że nikt nic nie wygrał w styczniu. My mieliśmy 12 pkt. Przewagi w poprzednim sezonie i każdy wie jak to się skończyło.Ok Real ma rekord ale futbol to bardzo skomplikowany sport.Jeden mecz, jedna akcja, jedna strata punktów może wszystko odmienić.I ja wierzę że tak będzie. I nie mówcie mi że Real gra kosmiczny futbol bo po mimo rekordu nawet nie mają startu do Barcy Guardioli czy do nas z sezonu z trypletem.

20

3 negatywne wnioski po wczorajszym meczu.
1-Fatalny Roberto, kompletnie bezproduktywny w ataku.
2- Brak drugiego pomocnika. Rafinha kolejnym piłkarzem który kompletnie sobie nie poradził.Duzo biegał lecz żadnej jakości.
3-Bardzo słaba skuteczność. Widać że piłkarze mają z tym problem.Brskuje pewności siebie u Suareza czy to Neymar.

5

Rafinha gra w miarę ale wygląda to niestety nadal jakbyśmy grali w 10. Wszystko co groźne zaczyna się wtedy gdy Messi zaczyna grę w środku pola a wtedy znów zostaje pusto na prawej flance. Nie mam pojęcia kim by tu załatać środek. Niby tylu pomocników a nikt chyba nie ma takich umiejętności żeby grać na tej pozycji w takim klubie jak FCB.

2

Ma ktoś jakieś źródło do sopcastow z polskim komentarzem tzn. Csnal Plus ?Albo do ACE playera ?

0

A ja mam złe przeczucia jakoś te mecze z Bilbao mi się źle kojarzą.Obysmy awansowali najważniejsze żeby nie stracić bramki jako pierwsi.Bo potem pewnie słupki, poprzeczki i sędziowie będą przeciwko nam.

4

Mi 5.Mega telefon wydajność na poziomie Galaxy S7 a tańszy o 8-9 stów.

0

Nas z dwóch.Po za tym gdyby 1 karny dla nas był i Leo zdobył by gołe to pewnie Barca by tak ich przycisnęła że nie było by strzału który trafił w Masche.

3

Nie ma co.Sedziowie okradli nas dziś z dwóch karnych.Wstyd niech Real się cieszy z kupionego mistrza.

1

pewnie ps3 nie obsługuje.

1

Byłeś u lekarza, powiedział Ci tak a mimo to podważasz jego zdanie i pytasz się ludzi którzy w większości nie wiedzą co to nerw strzałkowy? Jedyne co Ci mogę poradzić to jeszcze skonsultować się z innym dobrym neurologiem i zobaczyć co powiem On.

1

Dokładnie bierz tylko 1 tb :) Gry po 50 gb plus patche po 20 gb:D

1

Już dawno chyba taki pesymizm tutaj nie panował. Czy naprawdę jest do tego powód ?

1

No chyba za bardzo rozpiescila skoro po przegranym meczu jest zwątpienie w trenera, prezesa, transfery.

5

Mówią na okrągło że w całej Polsce mróz a Ty się pytasz czy tylko u Ciebie tak zimno.Serio ?

0

Na xboxie musisz mieć abonament gold do gry po sieci.

16

Tak przeglądam te komentarze i coś czuję że niedługo sporo "kibiców" niedługo chyba przejdzie na białą stronę.Oby Wam było wstyd jak w maju będziemy świętować.Mam nadzieję że Tutaj was nie zobaczę wtedy.

0

Tylko że jak wygramy jeden mecz to jest geniuszem patrz ostatni mecz z Espanyolem a jak przegra to nie ma wyników patrz mecz z Athletic.

5

Powiem że aż mi się chce płakać jak piszecie żeby Lucho odszedł czy podważacie jego prace.Ja nie wiem jak można tak mówić na trenera który przez dwa lata nie wygrał tylko LM i SH. Może idźcie kibicować Realowi bo przecież tak pięknie grają z Potężną Granada.

1

Wygrać z Villareal w potem zlać Basków w naszym domu. Nic więcej nie pozostało.

12

Przypomnę Wam z nawet Granada pokonała Sevilla u siebie.Real jest mocny ale nie wytrzyma długo.Ten sezon będzie nasz

0

Którego mistrzowskiego ?

0

Niech już powie prawdę jak to jest z tym Vidalem :)

0

Avast lub AVG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?