La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1714 Culés

20

3 negatywne wnioski po wczorajszym meczu.
1-Fatalny Roberto, kompletnie bezproduktywny w ataku.
2- Brak drugiego pomocnika. Rafinha kolejnym piłkarzem który kompletnie sobie nie poradził.Duzo biegał lecz żadnej jakości.
3-Bardzo słaba skuteczność. Widać że piłkarze mają z tym problem.Brskuje pewności siebie u Suareza czy to Neymar.

1

@bartekvisca  Z 1 i 3 się zgadzam. Z wyjątkiem kompletnie bezproduktywnego Roberto, który jednak powinien mieć asystę gdyby tylko Luis Suarez strzelał, a nie podawał do Denisa. Czyli coś tam w sumie zrobił w tym ataku. Zgadzam się jednak, że był to bardzo słaby mecz w jego wykonaniu + ta stracona bramka ciąży na jego barkach.

Co do punktu numer 2: Uważam, że Rafinha zagrał świetne zawody i bardzo dobrze wywiązał się ze swojej roli. Biegał bardzo dużo (z obrazu gry, nie wiem jak w statystykach) i miał dzięki temu kilka ważnych odbiorów. W ofensywie też o wiele lepiej od ostatnich występów Rakiticia czy Gomesa. Jak dla mnie bardzo dobry występ i jestem za tym by młodszy z braci Alcantara znalazł teraz miejsce w podstawowej jedenastce. Moim zdaniem zasłużył za ten mecz. Ok, były jakieś tam niedociągnięcia w jego grze, ale nie ma się co dziwić, gdy zawodnik nie ma odpowiedniego rytmu meczowego, bo gra tak niewiele.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?