bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cudu nie było!
Chyba poznaliśmy już dziś nagłówek który pojawi się za tydzień na tej stronie.
0
Byłem w pracy nie oglądałem. Czy mieliśmy jakieś sytuację czy Juve dominowało cały mecz? Dlaczego straciliśmy tyle goli?
1
Wiem że nasz drużyna jest zdolna do wszystkiego, ale patrząc na nasz regularność to jedyne czego chce po tym meczu to abyśmy nadal zostali w grze o półfinał.
1
Lucho, wierzyłem w twój skład na mecz z Malaga i dalej będę wierzył w każdą twoja decyzję do ostatniego twojego meczu!
4
Ten kto na koniec będzie miał najwięcej pkt.
4
Trzeba przyznać że ten Świecicki ma wielką wiedzę. Obojętnie jaki mecz komentuje to opowiada bardzo ciekawe historie. Musi być bardzo oczytanym człowiekiem.
20
Wspaniały zawodnik. Trzeba przyznać że ma taki spokój jakby rozgrywal już 10 sezon a mecz rewanżowy z PSG to jego niewiarygodny występ.
3
Obejrzeć powtórkę meczu z PSG...
2
Nie widzę tu nic co zasługuje na uwagę. Bardzo ładne 1 zdjęcie :)
15
Jedziecie po chłopaku a ciekawe ilu z was poszło by z dziewczyną do kina zamiast obejrzeć mecz z Juve czy Klasyk.
11
Trzeba przyznać że Juve chyba jest najlepiej zarządzaną drużyną w Europie. W ciągu dwóch lat odeszło tylu piłkarzy a oni sprowadzili takich że są jeszcze mocniejszą ekipą.
1
Luis wie kto jest w jakiej formie oraz jak gramy z Gomesem w składzie. Jak chce dwumeczu zakończyć już w pierwszym meczu niech wystawi Andre. Na na ten moment z Juve skład powinien wyglądać tak
Stegen, Alba, Umtiti, Pique, Roberto, Masche, Iniesta, Rakieta i MSN. Tym składem możemy zagrać też 3-4-3.Masche się cofa do obrony, Alba i Roberto do przodu. Inny skład nie ma prawa wyjść.
0
Naprawdę trudno mi powiedzieć do czego ta drużyna dojdzie w tym sezonie. Zwycięstwo z Juve i porażka z RSS wielce prawdopodobne.
0
Dla mnie bomba ale pod warunkiem że cena eleven się nie zmieni. Jeśli podniosą do 40-50 zł to wole aby zostało po staremu.
0
A jesteś pewny że że zagramy więcej niż dwa mecze LM?
1
Kurcze gdy wydawało się że wychodzimy na prostą i idziemy po wszystko znów wpadamy w duże tarapaty. To jest właśnie drużyna Enrique. Albo gramy genialnie albo fatalnie nie ma nic pomiędzy tym. Wolski po rewanżu powiedział "Chłopcy Enrique wciaz wpadli w nowe tarapaty i wciąż z nich wychodzą i grają o wszystko " Liczę że znów tak będzie. Kocham ten klub i dziś znów depresyjne niedziela, że cholera....
0
A jak Neymara zawiesza na Real to już w ogóle możemy tylko się modlić.
0
Ile to już szans nam przeszło koło nosa. Nie wiem co lepsze ciągle mieć szansę na mistrza i co chwilę się zawodzic czy definitywnie je przegrać. Ciekawe co Lucho wymyśli bez Busiego z Juve.Oby nie skończyło się znów 4-0.
0
Śmieszne jest to czekanie na porażkę Realu a gdy to się stanie to też tracimy pkt.
2
Powiem wam że zaimponowal mi dziś naprawdę ładnie zagrał.
2
Nobel za odkrycie roku.
3
A moim zdaniem to nie wina trenera czy stylu gry tylko brak pomocników.
1
W kontekście ligi proszę tylko o zwycięstwo w GD reszta niech będzie w rękach Boga.
0
Wiem to wszystko.
0
Nie wiem co mam powiedzieć po takim meczu. Moim zdaniem w sprawie mistrzostwa nie wiele się zmienia. Tak czy inaczej musimy wygrać mecz z Realem i liczyć na ich stratę punktów co jest prawie pewne. Tylko zastanówmy się czy My chcemy to Mistrzostwo, czy zasługujemy? Nie mam pretensji do Lucho za skład. Sytuacja wygląda tak że na ten moment nie mamy 3 pomocnika, Busi i Rakitic jeszcze coś pokazują ale Iniesty już raz na 10 spotkań a jak coś pokaże to już zapowiadany jest powrót wielkiego Dona. Problem nie jest w trenerze, nie potrzebujemy nowego impulsu na ławce. Unzue będzie świetnym wyborem tylko potrzebuje dwóch pomocników i prawego obrońcę. Mistrzostwa nie wygramy, liczę na LM może to chcą wygrać.
1
Najgorzej że Lucho nie wprowadzi od początku drugiej połowy Iniesty i Roberto.
5
Ja mam zaufanie do lucho w 100 %. Wie których zawodników ma do dyspozycji i wystawia taki skład który który będzie najlepszy dziś a także w perspektywie następnych spotkań.
0
Nie wiem jakim cudem Atletico to zremisowało ale super. Teraz musimy wygrać z Malagą i gramy o mistrzostwo na SN . Visca el Barca y Visca Catalunya !
7
Spokojny i nie widoczny Simeone przy ławce. To mówi wszystko o nastawieniu Atletico do tego meczu.
0
Jak myślicie Real jutro straci pkt? Wiem że grają słabo bo oglądałem ich mecze z Las Palmas, Villareal, Napoli i jeszcze kilka ale mimo tego albo wygrywają albo remisują. Czy jutro znów wygrają ? Ciekawi mnie wasza opinia.