bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na jeszcze jedną musimy liczyć :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co by tu i na fioletowej się działo jakby Real przegrał :D
0
A i jeszcze mam radę dla sporej części kibiców, tak na przyszłe sezony zastanówcie się za nim po 15 kolejkach będziecie stwierdzać Wasze ulubione " sezon przegrany" Jak widać warto wierzyć w drużynę a i pewnie jeszcze nie raz w tym sezonie ''przegramy ligę'' by potem znów zostać podłączonym do tlenu.
0
Cieszyć a zachwycać to chyba jest różnica.
2
To ja też się wypowiem.
Myślę że nie ma co się zachwycać to nie jest taka Barcelona za jaką ją pokochaliśmy, to nie był futbol jaki graliśmy za najlepszych czasów. Brak kontroli nad wydarzeniami na boisku to mnie boli. Ale trzeba też pamiętać że a tak grającą drużyną Atletico tzn. z taką intensywnością to nie wiem czy Barca z 2011 byłby w stanie kontrolować grę. Po prostu nie mamy 3 klasowych pomocników tylko 2 i to nie w pełnej formie. Dobre transfery i będzie ok.
Co do plusów to skuteczność, walka i chęci do tego całkiem dobrze w obronie.
Zobaczymy co z tego wyjdzie, nie sądzę że odrobimy straty z PSG bo chyba po prostu nie mamy takich piłkarzy w środku pola żeby to zrobić ale oczywiście wierze w to do końca. Liga jest do wygrania tak jak PK a dublet to będzie kolejny fantastyczny sezon.
Visca el Barca y Visca el Catalunya !
8
A może to z Atletico się odrodzimy ? Pamiętacie sezon z Trypletem Enrique ? Wtedy w 17 kolejce przegraliśmy 1-0 z RSSS, przyszłość Enrique wisiała na włosku w klubie była rozpacz a do tego w następnej kolejce podejmowaliśmy Atletico.
Zapowiadał się kolejny koszmar a to właśnie wtedy ruszyliśmy po wszystko.
Jestem dobrej myśli !
0
PES jest świetny. Też przez przez kilka miesięcy grałem w FIFE 17 ale tez straszny Arcade mnie znudził. Piłkarze biegający jak szaleni i piłka latająca jak bumerang to nie dla mnie. PES to futbol, oczywiście na PS4 lub XO bo na PC jest jakaś starsza wersja.
0
Tym przed ostatnim.
0
Właśnie w PESie 2017 rozbiłem ich 6-1, może to znak :D
0
Nie wiem skąd Simeone bierze tyle energii i motywacji żeby tak żyć przy ławce.
0
Co za gol.
1
Myślę że nie możemy sobie już pozwolić na eksperymentowanie z transferami na tą pozycję.
Tu trzeba rozbić bank i ściągnąć kogoś z dwójki Veratti lub Thiago.
0
A lepsza propozycja aby zastąpić Inieste ?
0
Masz 140 opinii w sklepie
0
Marzenia transferowe na lato. Bellerin , Thiago i Coutinho. Trochę nie realne bo na nich trzech pewnie z 200 mln będzie mało ale kto wie...
0
A chcesz grać na 3 środkowych ? Szybki alba jest niezbędny.
2
Ja bym na PSG wyszedł 3 obrońców. Pique,Masche i Alba. W pomocy Busi, Iniesta, Denis i Arda. No i w ataku MSN. Musimy zaryzykować i postawić na jedną kartę.
1
W telewizji i czy to w radiu cały czas reklamują różne tabletki na potencję.Z wiazku z tym mam pytanie do starszych użytkowników strony. Czy rzeczywiście po 40-50 jest taki duży problem z potencja że temat takich tabletek jest tak modny ? Takie luźne pytanie
0
Fajnie że tak się wspierają ale zamiast tego gadania mogliby w końcu zacząć grać w piłkę jak na Barcelonę przystało bo z PSG można dostać lanie ale grać jak Górnik Łęczna w meczu z Leganes to nie wypada FCB.
3
Powiem Wam że mam jakieś takie przeczucie że paradoksalnie grając tak fatalnie jeszcze ugramy tego mistrza
1
Boli serce jak się widzi taką Barce.
0
Busi,Iniesta i Denis. Taka pomoc musi grać jak najczęściej bo nic z tego nie będzie. Gomes jedynie może sobię być zmienikiem Busiego raz na 10 spotkań. Ivan i Rafinha latem sprzedać i kupić dwóch dobry pomocników.
1
Wiem jak jest ale gdyby dostał taką propozycje myślę żeby się nie zastanawiał :)
0
Co do zmiany trenera to nie jestem pewien co do tych nazwisk o których się mówi. Valverde moim zdaniem odpada jak dla mnie to trener na poziomie Martino. Z nim pewnie będziemy się bić o wszystko do końca ale raczej nic nie wygramy. Sampaoli wydaje się ok ale jak na razie nie prowadził żadnego wielkiego klubu ba Sevilla to jego pierwszy klub w Europie. Jednak Jorge to lepsza opcja niż Valverde. Moim zdaniem w takim klubie jak Barcelona, gdzie grają tak wybitni piłkarze potrzebny jest trener który ma autorytet i jest podziwiany. Może to już ten czas żeby zaryzykować i już teraz dać szanse Xaviemu? Więc że wydaje się to szaleństwem ale może tego nam trzeba ? Jest wiele pytań.
0
Po 2.5 roku laptop traci połowę wartości.Minus kasa z kartę. Za 1000 zł możesz spróbować.
0
Najgorsze jest to że na rynku nie ma dostępnego pomocnika który rozgrywałby piłkę. Co zrobimy w przyszłym sezonie ?
1
Raczej bardziej nas ośmieszyć się nie dało.
7
Co do Realu. Przez kilka lat robili dobre transfery i teraz to procentuje.
0
Widzę że każdy tu krytykuje nasze transfery.Chyba zapominajcie że nie każdy marzy aby grać w FCB.