0

Wiem to wszystko.

0

Nie wiem co mam powiedzieć po takim meczu. Moim zdaniem w sprawie mistrzostwa nie wiele się zmienia. Tak czy inaczej musimy wygrać mecz z Realem i liczyć na ich stratę punktów co jest prawie pewne. Tylko zastanówmy się czy My chcemy to Mistrzostwo, czy zasługujemy? Nie mam pretensji do Lucho za skład. Sytuacja wygląda tak że na ten moment nie mamy 3 pomocnika, Busi i Rakitic jeszcze coś pokazują ale Iniesty już raz na 10 spotkań a jak coś pokaże to już zapowiadany jest powrót wielkiego Dona. Problem nie jest w trenerze, nie potrzebujemy nowego impulsu na ławce. Unzue będzie świetnym wyborem tylko potrzebuje dwóch pomocników i prawego obrońcę. Mistrzostwa nie wygramy, liczę na LM może to chcą wygrać.

1

Najgorzej że Lucho nie wprowadzi od początku drugiej połowy Iniesty i Roberto.

5

Ja mam zaufanie do lucho w 100 %. Wie których zawodników ma do dyspozycji i wystawia taki skład który który będzie najlepszy dziś a także w perspektywie następnych spotkań.

0

Nie wiem jakim cudem Atletico to zremisowało ale super. Teraz musimy wygrać z Malagą i gramy o mistrzostwo na SN . Visca el Barca y Visca Catalunya !

7

Spokojny i nie widoczny Simeone przy ławce. To mówi wszystko o nastawieniu Atletico do tego meczu.

0

Jak myślicie Real jutro straci pkt? Wiem że grają słabo bo oglądałem ich mecze z Las Palmas, Villareal, Napoli i jeszcze kilka ale mimo tego albo wygrywają albo remisują. Czy jutro znów wygrają ? Ciekawi mnie wasza opinia.

0

Mieszkasz w Polsce? Jestem bardzo ciekawy gdzie leżą zegarki za 300000?

0

On i Halilovic to moim zdaniem zawodnicy na których musimy postawić. Jak zobaczylem ruchy Alena w meczu z Realem to widziałem w nim połączenie Xaviego, Iniesty i Messiego

0

Kluczowe będzie wygrać wszystko do Gran Derbi. Jeśli to zrobimy a także pokonamy Real to jestem więcej niż pewien że nasza przewaga będzie wynosić więcej niż 3 pkt.Boje się jednak tych wyjazdowych spotkań nawet z słabymi rywalami.

0

Kurde to już 29 kolejka. Nie ma już czasu na potknięcie, chyba tylko 10 zwycięstw może nam dać tytuł.

0

Skoro chcemy sprowadzić kogoś z najwyższej półki to trzeba płacić. Chyba zarząd jest świadomy tego. Zapłacić i koniec.

0

Ja mam podobny model Xiaomi i mogę Ci polecić.
Generalnie tel Xiaomi to firma która robi tel. za 800 zł a działają jak za 1600.Jedynie aparat odpowiada cenie za którą jest sprzedawany.

0

Drogo. Koszulki po 80-90 euro a takie pierdoly np. smycz do kluczy czy długopisy ok 5 euro.

7

Ja bym chciał tylko uniknąć starca z Bayernem i trochę też z Juve. Najbardziej chciałbym starcia z Realem a jak to nie wypali to z Leicester lub Monaco.

0

Jeśli dla ciebie to legenda :)

3

Tylko proszę żeby nie Unzue na ławkę. Moim zdaniem Sampaoli albo jakiś były legendarny piłkarz Barcy.

17

Jak już ruszyła karuzela transferowa to ja sobie życzę Bellerina, Thiago i Verattiego :D

0

Real Madryt strategia sukcesu- Wrzuć na Ramosa

24

Powiem wam że chyba pierwszy raz w życiu z takim spokojem przyjmuje porażkę. Będzie dobrze ewidentnie chłopaki jeszcze żyli meczem z PSG.Tydzien spokoju i chłopaki na CN znów wrócą na dobre tory.

18

Muszą wytrzymać. W następnym meczu gramy z Valencia i wtedy mogą być się wykartkowac przed meczem z Granada.

0

Myślę że na ten moment musimy iść po wszystko i musi zakończyć się to sukcesem ! Vamos :)

6

Proszę link do meczu z komentarzem RAC 1. HD ponad 7 GB.
https://mega.nz/#!MAcFTBDT!btwZGVs1BJoXeAu-e4qLCimsK15qmyLMXzb3TmaCf6w

17

Chyba nie ma lepszego momentu na wyrwanie go do nas jak teraz po tym co się stało na CN.

0

Panowie a złotousty Domenech coś skomentował po meczu :D ?

0

14

Jakby ktoś nie wiedział to jutro RAC 1 wrzuci na Facebook cały mecz w jakości HD z ich komentarzem do pobrania. Myślę że warto mieć taki rarytas gdzieś na dysku.

1

Ja kupiłem od tego gościa. Racej to oryginał nie jest ale powiem Ci że bardzo dobra jakość, wszystkie metki no i co ważne bez sponsora. A cena rewelacyjna.
https://www.olx.pl/oferta/fc-barcelona-2016-17-nowa-xl-wysylka-z-polski-CID767-IDgvqGf.html#7fc61e8b1b.
Jest jeszcze z Suarezem na plecach.

0

Na La Ramblii pisałem :)

2

Powiem Wam że w Poznaniu Barca ma wspaniałych kibiców. Pełna sala wczoraj w Multikinie mimo tak trudnej sytuacji. Po każdym golu radość jak na stadionie a 95 minucie to był kosmos. Naprawdę emocje nie z tej ziemi. Był ktoś może z La Ramblii Multikino 51 ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?